Řadit dle:

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited 3000 Crown Pack

Hra pro PC - The Elder Scrolls Online – 3000 Crown Pack. Crown Store je herní obchod, jenž umožňuje nákup exkluzivního obsahu.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited 3000 Crown Pack

Digitální distribuce

699 Kč 599 Kč

The Elder Scrolls Online: Summerset Digital Collector’s Edition

Hra pro PC - COLLECTOR´S EDITION OBSAHUJE - základní hra The Elder Scrolls Online - dodatek Summerset - exkluzivní digitální obsah (Mount Bloodshadow Wraith Steed, mazlíček Fledgling Gryphon, Emote balíček - House of Reveries, Outfit Divine Prosecution, Psijic Scrying Talisman) - 25 cm sošku deadrického prince jménem Mephala - tištěný deník špióna Razum-dar - tištěná mapa Summersetu - exkluzivní metalický přebal hry (steelbook) - předobjednávkový bonus v podobě balíčku The Queen´s Bounty Pack - mount Nightmare Senche

The Elder Scrolls Online: Summerset Digital Collector’s Edition

Digitální distribuce

2 299 Kč 1 999 Kč

The Elder Scrolls Online: Morrowind Digital Collector’s Edition

Hra pro PC - Součástí nové online verze je i původní hra hře The Elder Scrolls : Online , což Vám zaručí stovky hratelných hodin ve světě Tamriel. Hra The Elder Scrolls Online: Morrowind mění způsob doručení nového obsahu v klasickém RPG titulu a představuje stále stejnou zábavu pro staré, ale i nové hráče. Noví hráči mohou do světa Morrowind skočit a začít s novou postavou, aniž znali předešlé tituly, nebo vlastnili účet ve hře The Elder Scrolls: Online.

The Elder Scrolls Online: Morrowind Digital Collector’s Edition

Digitální distribuce

999 Kč

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Imperial Edition

Hra pro PC - The Elder Scrolls Online Imperial edition. Po 20 letech, během nichž si získala renomé a zástupy fanoušků, vstupuje RPG sága Elder Scrolls na pole online her. Nová dobrodružství tak můžete zakusit spolu s přáteli. Prozkoumávejte nebezpečné kobky a jeskyně, zakoušejte četná dobrodružství kontinentu Tamriel a svádějte epické boje s ostatními hráči Elder Scrolls Online.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Imperial Edition

Digitální distribuce

1 199 Kč 999 Kč

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited + Morrowind

Hra pro PC - Po dvaceti letech poprvé můžete zažít celý svět úspěšných RPG her The Elder Scrolls online! Vyberte si sami, co chcete dělat, jak to chcete dělat a prožijte příběh podle svých představ-s přáteli, známými a tisíci spojenců. Prozkoumejte tajemné kobky, bojujte na život a na smrt v boji proti ostatním hráčům, nebo plňte množství dobrodružných úkolů, které na Vás čekají ve světě Tamriel. Je jen na Vás, jak se rozhodnete..

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited + Morrowind

Digitální distribuce

859 Kč 749 Kč

The Elder Scrolls Online: Morrowind

Hra pro PC - The Elder Scrolls Online: Morrowind nabídne nové dobrodružství jak pro TESO veterány, tak i pro nové hráče. Rozšíření Morrowind přinese řadu novinek a obsahu, jako je obrovská nová zóna, zcela nová herní třída, více než 30 hodin hratelnosti hlavního příběhu, nové zkoušky a nový 4v4v4 PvP mód.

The Elder Scrolls Online: Morrowind

Digitální distribuce

599 Kč 499 Kč

The Elder Scrolls Online: Summerset

Hra pro PC - Kapitola The Elder Scrolls Online: Summerset přináší obrovskou novou zónu, zcela nové skupiny magických kouzel, rozšířený craftovací systém umožňující výrobu mocného vybavení a samozřejmě pokračování epického příběhu ságy The Elder Scrolls Online. Kapitola Summerset rozšiřuje původní hru The Elder Scrolls Online o více jak 30 hodin dějové linky a další prémiový obsah a nabídne neuvěřitelné dobrodružství jak ESO veteránům, tak úplným nováčkům.NOVÁ KAPITOLA The Elder Scrolls Online: Summerset staví na struktuře představené v rámci kapitoly Morrowind z minulého roku. Nová kapitola Summerset tak nabídne masivní množství nového obsahu a herních prvků, které jsou nejen zábavné, ale také přístupné – a to jak pro úplné nováčky, tak pro stávající hráče.

The Elder Scrolls Online: Summerset

Digitální distribuce

1 299 Kč 999 Kč

This War of Mine

Hra pro PC - This War Of Mine je hrou, která Vám poskytne zážitek z války viděný z úplně nového úhlu. Vůbec poprvé nechcete hrát jako voják, ale jako civilista, jako skupina civilistů, kteří se snaží jen o to jediné,...přežít v obléhaném městě. Během dne Vás před opuštěním úkrytu zastaví ostřelovači a tak je třeba vše zabezpečit. V noci zase budete mít šanci jít kupředu a zůstat naživu. Rozhodujete, kdo přežije a kdo zemře pro dobro ostatních, VY určíte, kdo se z města dostane a kdo se stane jen další obětí války. Válka je nekompromisní a né každý je v ní vojákem.

This War of Mine

Digitální distribuce

480 Kč 129 Kč

Dishonored - Definitive Edition

Hra pro PC - V kůži neprávem obviněného zabijáka Corva zažijete akční příběh plný nečekaných zvratů, lítosti, ale i hráčské exhibice v podobě neuvěřitelně pestrých úkolů. Tvůrci z Arkane Studios se skutečně napnuli k maximálnímu výkonu a vymysleli industriální město Dunwall. To překypuje zajímavými místy a nabízí nepřeberné množství lokací. Celkem 9 misí se zdá na první pohled málo, ale zde se jedná o naprosto monumentální zábavu. Herní volnost servírují autoři plnými hrstmi, dávají vám jeden cíl, ale mnoho způsobů jeho splnění.

Dishonored - Definitive Edition

Digitální distribuce

508 Kč 309 Kč

Umbrella Corps Deluxe Edition

Hra pro PC - Přidej se ke korpusu! Vytvořili jsme jedinečnou střílečku Umbrella Corps, ve které prezentujeme ambiciózní hratelnost s novými strategickými a technologickými prvky, zařazenými do známého světa Resident Evil! Boj s použitím zbraní krátkého a středního doletu s analogovými zaměřovači, systém clon, vzrušující střety bez respawnů a mnoho dalších atrakcí!

Umbrella Corps Deluxe Edition

Digitální distribuce

1 013 Kč 999 Kč

Umbrella Corps

Hra pro PC - Umbrella Corps je hra, která představuje novou evoluci značky, která byla v minulosti postavena na syrovém hororovém zážitku. Nyní přichází v podobě rychlé střílečky ze třetí osoby, která představí rychlé boje v úzkých arénovitých koridorech, v nichž budete poznávat povědomé lokace z původních her série.

Umbrella Corps

Digitální distribuce

509 Kč 59 Kč

Rising Storm 2: Vietnam Digital Deluxe Edition

Hra pro PC - 2 exkluzivní položky pro vylepšení - klobouky Boonie v maskování pro obě frakce Soundtrack složený z hudby zkomponované speciálně pro hru bude dostupný pro držitele edice Digital Deluxe Edition.

Rising Storm 2: Vietnam Digital Deluxe Edition

Digitální distribuce

709 Kč 499 Kč

Owlboy

Hra pro PC - Němý soví chlapec Otus je snaživý nešika, o kterém nemají ostatní valné mínění. Přesto se mu ale podaří dokončit zkoušku a stane se členem váženého Sovího bratrstva. Otusovi je pak svěřena ochrana rodné domoviny před vzdušnými piráty, kde se však situace neustále zhoršuje a aby Otus mohl svou zemi zachránit, je nucen vydat se do světa a stát se hrdinou. Jedná se o 2D explorativní adventuru, ve které kromě průzkumu a soubojů budete také řešit řadu logických hádanek. Během hry se k vám přidá několik společníků, které můžete dle situace přivolávat a kteří vám propůjčí různé schopnosti. Tvůrci dále slibují mnoho dungeonů a tuhých bossů a to vše ve stylizované pixel-artové grafice.

Owlboy

Digitální distribuce

582 Kč 429 Kč

LEGO Pirates of the Caribbean

Hra pro PC - LEGO Piráti z Karibiku je akční dobrodružná hra, která oživuje svět Pirátů z Karibiku s jeho barvitými postavami prostřednictvím kostiček LEGO. Hráči si užijí nezapomenutelné scény jak z prvních tří filmů, tak i z nového, čtvrtého filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. To vše v zábavném a bizarním stylu LEGO.

LEGO Pirates of the Caribbean

Digitální distribuce

508 Kč 169 Kč

God Eater 2: Rage Burst

Hra pro PC - Tři roky po událostech v God Eater: Resurrection, záhadný červený déšť vyvolává smrtící pandemii nazvanou černý mor. Bez léku je tato katastrofa jistou smrtí po infekci. Členové zvláštní jednotky "Blood", pobočka společnosti Fenrir, jsou vysláni na pomoc a vyšetřování. Získejte kontrolu nad svým nejnovějším členem a zároveň ovládejte neskutočné zbraně, vyzvěte obrovské monstra a spolupracujte s obsazením postav, které bojují o lidskou rasu v God Eater 2: Rage Burst.

God Eater 2: Rage Burst

Digitální distribuce

1 265 Kč 659 Kč

Marooners

Hra pro PC - Zahrajte si divokou směs zábavných společenských her - akce se pravidelně přepíná mezi hrami. Dokážete zvládnout chaos switchcheroo? Připojte své přátele jak na gauči, tak i on-line, zatímco se zákeřně smějete jejich neštěstí...

Marooners

Digitální distribuce

252 Kč 129 Kč

Fallout 4 - Wasteland Workshop

Hra pro PC - S dodatkem s Wasteland Workshop můžete vytvářet a pokládat pasti na chytání živých lidí a zvířat – od nájezdníků až po deathlawy. Ochočte si je nebo s nimi bojujte v aréně. Anebo pošlete do boje některého z vašich osadníků! Wasteland Workshop obsahuje rovněž řadu nových doplňků pro vaše osady jako například výbojkové světlo, dopisní soupravu, preparovaná zvířata a další.

Fallout 4 - Wasteland Workshop

Digitální distribuce

139 Kč 134 Kč

Fallout 4 - Nuka-World

Hra pro PC - Vydejte se na výlet do Nuka-World, rozlehlého zábavního parku, který je nyní městem, kde nevládne zákon, ale nájezdníci. Prozkoumejte zcela novou oblast s otevřeným světem pustiny a zónami parku, jako jsou Safari Adventure, Dry Rock Gulch, Kiddie Kingdom nebo Galactic Zone. Veďte vražedné gangy nájezdníků a využívejte je k dobývání osad a řízení světa podle vašich představ. Nuka-World přináší nová dobrodružství, nájezdníky, zbraně, tvory atd. Příjemnou zábavu.

Fallout 4 - Nuka-World

Digitální distribuce

599 Kč 539 Kč

Fallout 4 - Vault-Tec Workshop

Hra pro PC - Zajistěte podzemí světlejší zítřky díky zcela novým možnostem Vault-Tec Workshop. Postavte rozlehlý vault a s použitím předválečných průmyslových souprav přilákejte nové obyvatele, zaplňte ho nostalgickým retro-nábytkem, světly a uměleckými předměty. A jako každý správný Správce provádějte na svých obyvatelích Vault-Tecem schválené experimenty, abyste zjistili, jak se utváří ideální občan. Vault-Tec vám dává nástroje, zbytek už je na vás!

Fallout 4 - Vault-Tec Workshop

Digitální distribuce

149 Kč 139 Kč

Fallout 4 - Contraptions Workshop

Hra pro PC - Stroje, které třídí! Stroje, které staví! Stroje, které kombinují! Díky DLC Fallout 4 Contraptions můžete využívat běžící pásy, lešení, koleje a dokonce i logické brány k vytváření bláznivých a komplexních strojů pro vylepšení vašich osad v pustině. DLC Contraptions Workshop obsahuje rovněž novinky, jako jsou výtahy, skleníky, skladiště, ohňostroje, regály na výstroj a mnohem více…

Fallout 4 - Contraptions Workshop

Digitální distribuce

149 Kč 134 Kč

Fallout 4 - Automatron

Hra pro PC - V prvním rozšíření do Fallout 4 se v Commonwealthu objeví nová hrozba - tajemný Mechanist, který do pustiny vypustil zlé roboty vedené zlotřilým Robobrainem. K jeho zastavení vám může pomoct vlastní robotí armáda, kterou si můžete postavit ze zbytků vašich protivníků...

Fallout 4 - Automatron

Digitální distribuce

299 Kč 279 Kč

Fallout 4 GOTY

Hra pro PC - Nyní máte díky speciálnímu vydání Fallout 4: Game of the Year Edition od Bethesda Softworks jedinečnou možnost užít si toto jedinečné, mnohokrát oceněné post-nukleární dobrodružství! Edice Hra Roku zahrnuje všechny doposud vydané aktualizace hry (včetně Survival módu), dále grafická vylepšení, možnost zahrát si hru s využitím mnoha módů na PC a konzolích zdarma a v neposlední řadě také všechny oficiální herní přídavky!a.

Fallout 4 GOTY

Digitální distribuce

999 Kč 799 Kč

Fallout 4 VR

Hra pro PC - Získejte kompletní Hacknet zážitek s originální hrou a rozšíření Labyrinths. Hacknet je hackerový simulátor založený na terminálech pro PC. Ponořte se do králičí nory, postupujte podle instrukcí nedávno zesnulého hackera, jehož smrt nemusí být nehodou, jak hlásí média.

Fallout 4 VR

Digitální distribuce

1 299 Kč 1 149 Kč

Hacknet - Complete Edition

Hra pro PC - Získejte kompletní Hacknet zážitek s originální hrou a rozšíření Labyrinths. Hacknet je hackerový simulátor založený na terminálech pro PC. Ponořte se do králičí nory, postupujte podle instrukcí nedávno zesnulého hackera, jehož smrt nemusí být nehodou, jak hlásí média.

Hacknet - Complete Edition

Digitální distribuce

405 Kč 159 Kč

Hacknet - Labyrinths

Hra pro PC - Populární Zombie survival-fantasy série přichází na PC. S krásnou remastrovanou grafikou na 1080p, s lepšími, texturami, animací i bojovými mechanikami, vás State of Decay: Year One zatáhne ještě hlouběji do post-apokalyptického světa plného zombie.

Hacknet - Labyrinths

Digitální distribuce

189 Kč 99 Kč

State of Decay: Year One - Survival Edition

Hra pro PC - Populární Zombie survival-fantasy série přichází na PC. S krásnou remastrovanou grafikou na 1080p, s lepšími, texturami, animací i bojovými mechanikami, vás State of Decay: Year One zatáhne ještě hlouběji do post-apokalyptického světa plného zombie.

State of Decay: Year One - Survival Edition

Digitální distribuce

708 Kč 229 Kč

Final Doom

Hra pro PC - Daleko od Země, na měsících Jupiteru, se UAC podařilo obnovit nebezpečné experimenty. Jednoho dne přiletěla k základně loď, kterou si personál spletl se zásobovací lodí. Místo zásob z ní ovšem získali jen smrt. Z lodě vyšly zástupy odporných démonů a všechny na základně zabili, nebo z nich udělali zombie. Jste poslední, kdo zůstal naživu. Ovšem teď nejde jen o přežití. Tentokrát je potřeba se pomstít!

Final Doom

Digitální distribuce

126 Kč 99 Kč

Doom - Demon Multiplayer Pack

Hra pro PC - DLC obsahuje: - démocnický oblek ve třech variantách - 6 metalických barev na zbraně a zbroj - 3x logo id na zbraně a zbroj - 6 hackovacích modulů, které okamžitě odemknou perky v multiplayeru

Doom - Demon Multiplayer Pack

Digitální distribuce

189 Kč 79 Kč

Ultimate Doom

Hra pro PC - Ultimate Doom je absolutní hit, který rozpálil celý svět. A navíc zcela nová Epizoda IV: Thy Flesh Consumed. Démoni přišli a mariňáci zemřeli. Až na jednoho. Jste poslední obranou před pekelnými hordami. Připravte se na nejintenzivnější akci plnou krve a mutantů, jakou jste kdy zažili! Virtuální svět je tak reálný, že hru DOOM nebudete jen hrát – budete ji přímo prožívat.

Ultimate Doom

Digitální distribuce

189 Kč 159 Kč

Doom 2

Hra pro PC - Tentokrát všechny síly podsvětí překročily Zemi. Chcete-li ji zachránit, musíte sestoupit do hlubin samotného pekla! Bojujte proti silnějším smrtícím démonům a monstrům. Použijte silnější zbraně. Přežijte více slabých ohýnků a více krvavých, silných a dechberoucích výbuchů!

Doom 2

Digitální distribuce

126 Kč 89 Kč

Doom VFR

Hra pro PC - DOOM VFR není přímý port původní hry, ale projekt, v němž se díky tajnému programu UAC dostane vědomí vaší postavy do matice umělé inteligence. Díky tomu budete vyzbrojeni nejen tradičním arzenálem zbraní, ale i možností teleportace a uskakování, stejně tak se můžete ujmout ovládání přístrojů a robotů, abyste mohli vyřešit různé hádanky a navštívit nové lokace, včetně dvou dosud neviděných sekcí UAC základny na Marsu.

Doom VFR

Digitální distribuce

759 Kč 629 Kč

Amnesia Collection

Hra pro PC - V hlavě zmatek a z toho, co si pamatujete a nejste schopen dát nic dohromady. V dáli se něco v uzamčené kobce hýbe, dýchá, vydává divné zvuky, které jsou velmi děsivé. Amnesia: The Dark Descent Vás přenese do strašidelného světa, kde jste v uzamčené kobce jen Vy se svojí petrolejovou lampou – tedy to, že jste tam osamotě si jen myslíte

Amnesia Collection

Digitální distribuce

810 Kč 189 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím