Řadit dle:

The Red Solstice

Hra pro PC - Red Soltice, která vychází z módu Night of the Dead pro WarCraft 3, se zhostíte vedení nad týmem elitních mariňáků. Jejich cílem je vypátrat, co se stalo v lidské kolonii na Marsu a zapříčinilo jakýsi divoký, krvavý masakr mezi tamním obyvatelstvem. Nezávislí vývojáři hry z Ironward nyní přiblížili, že sólová složka hry obsáhne patnáct misí, v jejichž průběhu poznáte sedm postav. Kampaň by vás měla naučit, jak se nejlépe pohybovat v prostředí a pracovat s omezeným počtem munice a vůbec malými příděly zásob.

The Red Solstice

Digitální distribuce

252 Kč 149 Kč

Minion Masters

Hra pro PC - Vyvolejte svého přisluhovačte a pošlete ho proti svému protivníkovi, budete při tom moci využít mnohých strategiích, ačkoliv bitvy se odehrávají v poměrně malých arénách jednoho na jednoho hráče. Své přisluhovače si postupem času pipláte stejně jako svou strategii.

Minion Masters

Digitální distribuce

126 Kč 89 Kč

Majesty 2 - Collection

Hra pro PC - Obsahuje základní hru Majesty 2 a všechny DLC pro tuto hru. Hra Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim přepracovává celou řadu vlastností původní hry a přidává vše, co nesmí chybět hře v 21. století. Základní prvky prostupující celou hrou jsou okouzlující atmosféra a smysl pro humor z původní slavné strategie Majesty.

Majesty 2 - Collection

Digitální distribuce

508 Kč 119 Kč

Homefront

Hra pro PC - Při hraní Homefront se dostanete do blízké budoucnosti, v níž hospodářská, energetická a společenská krize ochromí současné velmoci. Nastalé situace využívá soustátí Severní a Jižní Koreje a postupně se ujímá vlády nad světem. Zdaleka ne všude jsou však vítáni s úsměvem: v anektovaných oblastech přežívají ohniska odporu. A do jednoho takového se dostanete i vy v roli Roberta Jacobse, bývalého pilota u amerického námořnictva. Podaří se vám vyhnat okupanty z vlastní země? Či aspoň z rodného města? A z vlastního zápraží?

Homefront

Digitální distribuce

508 Kč 45 Kč

Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi

Hra pro PC - O víně a krvi je poslední přídavek ke hře Zaklínač 3: Divoký hon – cenami ověnčené hře na hrdiny zasazené do obrovského otevřeného fantasy světa. Staňte se profesionálním zabijákem příšer Geraltem z Rivie a prozkoumejte Toussaint, odlehlý kraj nedotčený válkou, kde odhalíte strašlivé tajemství v podobě šelmy, která v království rozsévá hrůzu. Staňte se profesionálním zabijákem příšer Geraltem z Rivie a prozkoumejte Toussaint, odlehlý kraj nedotčený válkou, kde odhalíte strašlivé tajemství v podobě šelmy, která v království rozsévá hrůzu. Když všechny stopy končí ve slepých uličkách, pouze zaklínač dokáže vyřešit záhadu a přežít zlo, které číhá v temnotě. Datadisk O víně a krvi, který přináší zcela nový kraj, nové postavy a příšery, obsahuje více než 20hodinové rozšíření plné temných skutků, nečekaných zvratů, romance a klamu.

Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi

Digitální distribuce

529 Kč 499 Kč

ArcaniA + Gothic Pack

Hra pro PC - Balíček her obsahující legendární sérii Gothic 1, Gothic 2 Gold Edition, Gothic 3 se samostatně hratelným přídavkem Gothic 3: Forsaken Gods Enhanced Edition a duchovního nástupce série ArcaniA s rozšířením ArcaniA: Fall of Setarrif Gothic I a II může na novějších systémech vyžadovat nastavení kompatibility spouštěcích souborů hry.

ArcaniA + Gothic Pack

Digitální distribuce

329 Kč 279 Kč

ArcaniA: Fall of Setarrif

Hra pro PC - Arcania: Fall of Setarrif je hluboký a silný příběh, jenž je zasazen do oblíbeného fantasy světa, obohacen o pestrou škálu různých postranních úkolů, z nichž většinu lze vyřešit více než jedním způsobem. Vydejte se do fantasy světa pulzujícího životem s osobitou atmosférou, kterou podtrhuje špičková grafika. Získávejte zkušenosti, postupujte na nové úrovně a vylepšujte si schopnosti, dovednosti a zdatnosti v řemeslech. Hlavní děj stále zachovává tempo a v průběhu hry přináší nová překvapení, napětí i nádherné animované scény.

ArcaniA: Fall of Setarrif

Digitální distribuce

380 Kč 129 Kč

ArcaniA

Hra pro PC - Válka pokrývá jižní ostrovy, až nakonec dosáhne idylického ostrova Feshyr. Vy vezmete na sebe roli nového bezejmenného hrdiny poté, co byla vaše vesnice zničena královským vojskem. Když se chtcete pomstít, brzy si uvědomíte, že tento zbabělý nespáchali jen bezohlední žoldnéři.

ArcaniA

Digitální distribuce

508 Kč 129 Kč

Gothic II: Gold Edition

Hra pro PC - Pokračování skvělého RPG Gothic vám nabídne nová dobrodružsví. Magická bariéra kolabuje, vězňové v kolonii stávkují, přichází strašlivé zemětřesení a mnoho lidí přichází o život - to je ve zkratce příběh na úvod hry. Ti kdož přežili se nyní snaží utéct.

Gothic II: Gold Edition

Digitální distribuce

252 Kč 99 Kč

Gothic 3: Forsaken Gods - Enhanced Edition

Hra pro PC - Gothic 3: Forsaken Gods - zodpoví mnoho otázek, které vyvstaly na konci třetího dílu a bude také tak trochu vyšlapávat cestičku pro čtvrtý díl. Znovu se tedy ujmete role bezejmenného hrdiny a znovu zkřížíte své meče s nepřáteli ve snaze zachránit svět Gothicu. Na své cestě potkáte spoustu starých přátel, ale budete muset být také ostražití - některá přátelství se za tu dobu mohla rozpadnout.

Gothic 3: Forsaken Gods - Enhanced Edition

Digitální distribuce

199 Kč 159 Kč

POSTAL 2: Paradise Lost

Hra pro PC - S rozšíření POSTAL 2: Paradise Lost získáte novou singleplayerovou kampaň odehrávající se v nových lokalitách. Je pouze na vás, zda budete pacifista nebo agresor, který zničí vše, co se mu postaví do cesty.

POSTAL 2: Paradise Lost

Digitální distribuce

209 Kč 189 Kč

POSTAL Redux

Hra pro PC - POSTAL Redux je remake s vysokým rozlišením klasické tmavé a surrealisticky dvojité střílečky. Převzít kontrolu nad poštovním kámohem, když bojuje o to, aby přežil v šíleném světě plném násilí...

POSTAL Redux

Digitální distribuce

239 Kč 59 Kč

POSTAL

Hra pro PC - Krví prolitá retro hra viděná z unikátního speciálně postaveného úhlu izometrického pohledu, kde je vaším úkolem probít se jednotlivými úrovněmi plných lidí a sám při tom přežít. K dispozici budete mít hromadu zbraní a ještě větší hromadu příležitostí je použít.

POSTAL

Digitální distribuce

59 Kč 29 Kč

Depth Hunter 2: Deep Dive

Hra pro PC - Ponořte se zpět do mořských hlubin a lovte roztodivné druhy ryb způsobem starým téměř jako lidstvo samo, harpunou, a to z pohledu první osoby.Při hraní hry se budete cítit jako opravdoví podmořští lovci, potápěči a objevitelé oceánů. Lov harpunou představuje obrovskou výzvu, protože při něm nemůžete využít dýchací přístroje. Nicméně hra stále nabízí několik činností, při kterých scuba výbavu využijete, jmenovitě například fotografování nebo hledání pokladů. Titul nabízí celkem 25 misí ve třech různých lokacích různě po světě.

Depth Hunter 2: Deep Dive

Digitální distribuce

381 Kč 99 Kč

Commandos Collection

Hra pro PC - Commandos je singleplayer realtimeová taktická strategie kde je skupina šesti spojeneckých Commandos nasazována na misí vyžadujících malé taktické skupiny. Každý člen Commandos má unikátní sadu schopností a nástrojů, které umožňují hráči vytvořit všestrannou skupinu. Objekty misí jsou různé, od sabotáží po osvobozování spojeneckých informátorů nebo tiché zneškodnění nepřítele.

Commandos Collection

Digitální distribuce

380 Kč 139 Kč

StarCraft II: Battlechest

Hra pro PC - StarCraft 2: Battlechest; tato série znamená pro hráče naprostou špičku mezi realtimovými strategiemi a Blizzard se i díky ní stal velmi uznávanou značkou. Po dlouhé době tak přišel na trh druhý díl s kampaní, jejíž příběh navazuje na Brood War.

StarCraft II: Battlechest

Digitální distribuce

749 Kč 659 Kč

Warfare

Hra pro PC - Saúdská Arábie, jeden z předních světových dodavatelů ropy a klíčový spojenec USA, byla zajata vysoce organizovanou skupinou radikálních teroristů. Vláda je ve stavu zhroucení a vy jste byli vybráni, abyste vedli ozbrojené síly Spojených států a opět obnovili kontrolu.

Warfare

Digitální distribuce

329 Kč 259 Kč

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto

Hra pro PC - V naprosto skryté listové vesnici žije Boruto, Narutův syn. Zatímco děláte to nejlepší, abyste složili zkoušku chunnin, nová hrozba ohrožuje svět shinobi. Budete tak silní, abyste ho porazili? Nová generace je na cestě! Jedná se o rozšíření, je zapotřebí vlastnit NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 ve službě Steam

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto

Digitální distribuce

1 259 Kč 699 Kč

Theatre of War 3: Korea

Hra pro PC - Všichni váleční experti si můžou v tomto titulu otestovat svoje schopnosti na nové strategické úrovni. Přesouvejte svoje jednotky po celém Korejském poloostrově, spravujte rezervy a také zásoby paliva a munice. Taktické bitvy v Theatre of War 3: Korea jsou generovány na základě aktuální strategické situaci.

Theatre of War 3: Korea

Digitální distribuce

189 Kč 169 Kč

Gang Beasts

Hra pro PC - Gang Beasts je multiplayerová party hra se špinavými želatinovými postavami, brutálními bojovnými sekvencemi a absurdním nebezpečným prostředím, umístěnými na ulicích města Beef City.

Gang Beasts

Digitální distribuce

599 Kč

F1 2012

Hra pro PC - Hra F1 2012 je navržena tak, aby byla co nejvíce věrohodná pro fanoušky Formule 1 a pohltila každého nadšence tohoto nádherného sportu. Hráči budou cítit vášeň, rychlost a slávu ve světě tohoto kouzlujícího a adrenalinového sportu. Je zde řada nových funkcí, rozsáhlý herní i technologický pokrok a kooperační i konkurenční multiplayerový režim. Pomocí Young Driver Test se hráč seznámí se světem Formule 1 a naučí se zacházet s citlivými a úžasnými auty.

F1 2012

Digitální distribuce

508 Kč 89 Kč

F1 2011

Hra pro PC - F1 2011 je pokračování videohry od Codemasters oceněné cenou BAFTA ve spolupráci s Formula One World Championship Limited a bude zahrnovat všechny oficiální jezdce, týmy a okruhy, které se představili v sezoně 2011 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP.

F1 2011

Digitální distribuce

380 Kč 89 Kč

Cooking Witch

Hra pro PC - V Cooking Witch hrajete jako čarodějnice, která létá na párty v lese, unáší děti, vaří a jí je. Upgradujte a získávejte lepší vybavení, jako jsou rychlejší kartáče, větší a efektivnější kotle a vybavte se háčky, abyste mohli nosit více dětí. Vylepšete svou čarodějnici zvýšením statistiky, jako je síla, zdraví a vytrvalost. Zjistěte sílu a slabost různých typů dětí, abyste mohli lépe naplánovat optimální strategii pro největší masovou hostinu. Vařte a jíst tolik dětí, kolik můžete, a soutěžte s dalšími hráči, ale dávejte si pozor na rozzlobené táty,protože vás budou lovit!

Cooking Witch

Digitální distribuce

80 Kč 79 Kč

Earth 2160

Hra pro PC - Earth 2160 přímo navazuje na předchozí trilogii Earth 2150. Planeta Země je zničena a zbytky lidské civilizace jsou na cestě na Mars. Po usídlení na rudé planetě ale lidstvo opět upadne do konfliktu mezi třemi zcela odlišnými národy (Lunární Korporace - LC, Euroasijská Dynastie - ED a Spojené Civilizované Státy - UCS). Po deseti letech tvrdých bojů na již částečně terraformované planetě se na scéně objevuje major Michael R. Falkner (hráč), příslušník národa ED. A aby nebylo bojů málo, lidstvo svou kolonizací Marsu probudilo k životu dlouho dřímající mimozemskou rasu, které se přítomnost otravných sousedů vůbec nezamlouvá a hodlá je všechny poslat do zapomnění.

Earth 2160

Digitální distribuce

126 Kč 69 Kč

Shadow Warrior - Special Edition

Hra pro PC - Shadow Warrior vypráví příběh osobního Shogun společnosti Zilla Enterprise jménem Lo Wang, který má od svého nečestného nadřízeného za úkol získat legendární čepel nekonečné síly. Zrazen a na záhuzbu odsouzen Lo Wang se však dozví o propojení této legendární čepele s pravěkými bohy z jiného světa, který se připravují poslat náš svět na pokraj zničení.

Shadow Warrior - Special Edition

Digitální distribuce

507 Kč 179 Kč

The Bureau: XCOM Declassified

Hra pro PC - Ve hře The Bureau: XCOM Declassified zažijete souboj lidí a nepřátelských mimozemských sil ve zcela unikátním herním zážitku a příběhu zasazeného do světa jedné z nejvíce milovaných herních sérií.

The Bureau: XCOM Declassified

Digitální distribuce

507 Kč 59 Kč

Warhammer 40,000: Space Wolf

Hra pro PC - Vezměte velení týmu Space Wolves pod vedením Valgarda Twice Slaina. Vaše velká společnost Strike Cruiser padla do pasti nastavené Chaos Space Marines of the Word Bearers legion. To vás přimělo udělat nucené přistání na Kanaku, vulkanizovaném divokém světě, obývaném kmeny nemilosrdných barbarů. Nejenže musíte přežít, ale musíte hlavně zvítězit.

Warhammer 40,000: Space Wolf

Digitální distribuce

456 Kč 229 Kč

GRID 2 - Reloaded Edition

Hra pro PC - Tato edice GRID 2: Reloaded Edition OBSAHUJE: GRID 2 GRID 2 - Headstart Pack GRID 2 - Super Modified Pack GRID 2 - Peak Performance Pack GRID 2 - Drift Pack GRID 2 - McLaren Racing Pack GRID 2 - GTR Racing Pack GRID 2 - IndyCar Pack GRID 2 - Spa-Francorchamps Track Pack GRID 2 - Bathurst Track Pack GRID 2 - Classic GRID Pack

GRID 2 - Reloaded Edition

Digitální distribuce

1 139 Kč 249 Kč

GRID 2

Hra pro PC - GRID 2 podněcuje hráče k rychlosti, vítězství a slávě ve světě automobilového motorsportu. Po úspěchu prvního dílu, který stanovil nové standardy modelu poškození, umělé inteligence, grafických efektů a představil Flashback - funkci vrácení v čase, kterou si pak osvojila mnoho závodních her - GRID 2 opět pozvedá laťku herního motorsportu a při tom zůstává věrný mottu série "Vše je o závodění".

GRID 2

Digitální distribuce

633 Kč 189 Kč

GRID 2 - All in Pack

Hra pro PC - GRID 2 All In DLC Pack obsahuje: •GRID 2 - Bathurst Track Pack •GRID 2 - Classic GRID Pack •GRID 2 - Drift Pack •GRID 2 - GTR Racing Pack •GRID 2 - Headstart Pack •GRID 2 - IndyCar Pack •GRID 2 - McLaren Racing Pack •GRID 2 - Peak Performance Pack •GRID 2 - Spa-Francorchamps Track Pack

GRID 2 - All in Pack

Digitální distribuce

760 Kč 359 Kč

Konung 3: Ties of the Dynasty

Hra pro PC - Konung III je pokračováním série RPG s výraznými prvky real-time strategií. Stejně jako v předchozích dílech, i teď si můžeme vybrat jednoho z několika hrdinů s různými vlastnostmi, které se pak odráží na způsobu hraní.

Konung 3: Ties of the Dynasty

Digitální distribuce

99 Kč 79 Kč

ReCore Windows 10 / Xbox One

Hra pro PC a XBox One - Cuphead je klasická akční střílečka, která klade velký důraz na boje s bossy. Grafika a ozvučení se inspirovaly kreslenými groteskami z 30. let 20. století a vznikly za pečlivého využití dobových technik, takže se můžeš těšit na tradiční ručně kreslené animace, vodová pozadí a originální jazzové nahrávky.

ReCore Windows 10 / Xbox One

Digitální distribuce

599 Kč 529 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím