Nejprodávanější produkty:

1. World of Warcraft Battlechest Digitální distribuce 399 Kč
2. H1Z1 - King of the Kill Digitální distribuce 369 Kč
3. The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Digitální distribuce 449 Kč
4. Guild Wars 2: Heart of Thorns Digitální distribuce 999 Kč
5. Guild Wars 2 2000 Gem Card Digitální distribuce 649 Kč


Řadit dle:

Playerunknowns’s: Battlegrounds

Hra pro PC - hra založená na módu hry H1Z1, Battle Royale. Autoři samostatnou hru vytvořili ve spolupráci s tvůrcem tohoto módu PLAYERUNKNOWNem. Hráč se sám, či se svým týmem, ocitá v letadle nad pustým ostrovem o rozloze 64km². Po tom, co hráči seskočí z letadla, začíná boj o holý život.

Playerunknowns’s: Battlegrounds

Digitální distribuce

769 Kč

Conan Exiles

Hra pro PC - V survival titulu Conan Exiles se hráč stává vyhnancem, který musí přežít v drsné pustině, v níž slabí nemají místo, a přežijí ji pouze ti nejsilnější. Začíná doslova od píky, bez vybavení či zbraní je nutné získat suroviny na výrobu, pěstování surovin či stavbu budov, vesnic a celých měst. Neustále bojuje o přežití proti jiným vyhnancům, kanibalům, monstrům a prozkoumává svět plný pokladů a nebezpečí, v němž jsou prolévány hektolitry krve. Z nahoty se tu nic nedělá a dojde i na nutnost obětovat bohům, kteří následně mohou pomoci hráči v přežití pomocí požehnání a nových schopností.

Conan Exiles

Digitální distribuce

899 Kč 599 Kč

Guild Wars 2 2000 Gem Card

Hra na PC - Díky kódu získáte do hry Guild Wars 2 000 drahokamů. Přestože hra Guild Wars 2 zůstává věrná modelu bez poplatků, který byl u prvního dílu tak oblíbený, mnoho hráčů si rádo svůj zážitek ze hry upraví, či ještě vylepší.

Guild Wars 2 2000 Gem Card

Digitální distribuce

756 Kč 649 Kč

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Hra na PC - V srdci maguumské džungle na vás čekají nová dobrodružství! Postavte se neustále rostoucím hordám Mordremothových poskoků, objevte spojence z pradávných civilizací a bojujte s novými nepřáteli ve vertikálním světě, ve kterém vystoupáte do nových výšin a snesete se do hlubin džungle.

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Digitální distribuce

999 Kč

H1Z1 - King of the Kill

Hra na PC - Vstupte do světa, který je obsazen zombíky a lidmi kteří přežili od doby kdy virus H1Z1 unikl. Bojujte za svůj život proti nakaženým a proti brutalitě ostatních přeživších pokud chcete přežit do dalšího dne. Přežijete?

H1Z1 - King of the Kill

Digitální distribuce

545 Kč 369 Kč

Guild Wars 2: Heroic Edition

Hra na PC - Guild Wars 2 se odehrává 250 let po událostech datadisku Guild Wars: Eye of The North pro první díl. Národy Tyrie jsou oslabené boji mezi sebou a v podzemí se právě probudili pradávní a mocní draci, vedení nemrtvým drakem Zhaitanem. Zaútočili na povrch Tyrie a kdysi dominantní lidé přišli o většinu svých území.

Guild Wars 2: Heroic Edition

Není skladem

645 Kč 500 Kč

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Hra na PC - Po 20 letech úspěchů na singleplayerové scéně bude populární fantasy a světoznámé RPG The Elder Scrolls konečně online! Prožijte epická dobrodružství buďto na vlastní pěst nebo společně se svými přáteli, guildovními kamarády... či tisíci členy vaší aliance.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Digitální distribuce

810 Kč 449 Kč

World of Warcraft Battlechest

Hra na PC - Legendární World of Warcraft je nepřekonaným králem MMORPG her již více než 10 let. Za tu dlouhou dobu si získal srdce desítek miliónů hráčů z celého světa a stal se jednou z nejslavnějších a nejúspěšnějších online her všech dob.

World of Warcraft Battlechest

Digitální distribuce

405 Kč 399 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím