Nejprodávanější produkty:

1. Euro Truck Simulator 2 Digitální distribuce 199 Kč
2. Rocket League Digitální distribuce 499 Kč
3. ARK: Survival Evolved Digitální distribuce 1 299 Kč
4. Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia Digitální distribuce 229 Kč
5. Euro Truck Simulator 2 - High Power Cargo Pack Digitální distribuce 149 Kč


Řadit dle:

Dream Alone

Hra pro Pc - Záhadná nemoc postihuje klidnou vesnici, lidé jeden po druhém upadají do komatu. Když se vaše rodina stane postiženou záhadným onemocněním, zahájíte nebezpečnou cestu k nalezení mýtické Lady Death, která má moc zastavit tuto nemoc.

Dream Alone

Digitální distribuce

729 Kč 599 Kč

Sand is the Soul

Hra pro Pc - Neobvyklá dobrodružná hra s bojovými a RPG prvky. Všechno, co uděláte, má následek a tzv. Správná volba ne vždy vede k dobrému. Přijměte důsledky vaší volby a prozkoumejte, bojujte, zemřete nebo se zblázněte v ponuré post-punkové viktoriánské tradici Crosshill.

Sand is the Soul

Přijímáme předobjednávky

829 Kč 789 Kč

Doughlings: Arcade

Hra pro Pc - Doughlings přináší jedinečné herní mechaniky díky svým zajímavým postavám a svět, kde se současně kombinuje to nejlepší, co všechny známé Arkanoid hry nabízejí, nablýskané moderním vzhledem a designem.

Doughlings: Arcade

Digitální distribuce

429 Kč 329 Kč

This War of Mine

Hra pro PC - This War Of Mine je hrou, která Vám poskytne zážitek z války viděný z úplně nového úhlu. Vůbec poprvé nechcete hrát jako voják, ale jako civilista, jako skupina civilistů, kteří se snaží jen o to jediné,...přežít v obléhaném městě. Během dne Vás před opuštěním úkrytu zastaví ostřelovači a tak je třeba vše zabezpečit. V noci zase budete mít šanci jít kupředu a zůstat naživu. Rozhodujete, kdo přežije a kdo zemře pro dobro ostatních, VY určíte, kdo se z města dostane a kdo se stane jen další obětí války. Válka je nekompromisní a né každý je v ní vojákem.

This War of Mine

Digitální distribuce

480 Kč 129 Kč

Rising Storm 2: Vietnam Digital Deluxe Edition

Hra pro PC - 2 exkluzivní položky pro vylepšení - klobouky Boonie v maskování pro obě frakce Soundtrack složený z hudby zkomponované speciálně pro hru bude dostupný pro držitele edice Digital Deluxe Edition.

Rising Storm 2: Vietnam Digital Deluxe Edition

Digitální distribuce

709 Kč 499 Kč

Owlboy

Hra pro PC - Němý soví chlapec Otus je snaživý nešika, o kterém nemají ostatní valné mínění. Přesto se mu ale podaří dokončit zkoušku a stane se členem váženého Sovího bratrstva. Otusovi je pak svěřena ochrana rodné domoviny před vzdušnými piráty, kde se však situace neustále zhoršuje a aby Otus mohl svou zemi zachránit, je nucen vydat se do světa a stát se hrdinou. Jedná se o 2D explorativní adventuru, ve které kromě průzkumu a soubojů budete také řešit řadu logických hádanek. Během hry se k vám přidá několik společníků, které můžete dle situace přivolávat a kteří vám propůjčí různé schopnosti. Tvůrci dále slibují mnoho dungeonů a tuhých bossů a to vše ve stylizované pixel-artové grafice.

Owlboy

Digitální distribuce

582 Kč 429 Kč

Marooners

Hra pro PC - Zahrajte si divokou směs zábavných společenských her - akce se pravidelně přepíná mezi hrami. Dokážete zvládnout chaos switchcheroo? Připojte své přátele jak na gauči, tak i on-line, zatímco se zákeřně smějete jejich neštěstí...

Marooners

Digitální distribuce

252 Kč 129 Kč

Hacknet - Complete Edition

Hra pro PC - Získejte kompletní Hacknet zážitek s originální hrou a rozšíření Labyrinths. Hacknet je hackerový simulátor založený na terminálech pro PC. Ponořte se do králičí nory, postupujte podle instrukcí nedávno zesnulého hackera, jehož smrt nemusí být nehodou, jak hlásí média.

Hacknet - Complete Edition

Digitální distribuce

405 Kč 159 Kč

Hacknet - Labyrinths

Hra pro PC - Populární Zombie survival-fantasy série přichází na PC. S krásnou remastrovanou grafikou na 1080p, s lepšími, texturami, animací i bojovými mechanikami, vás State of Decay: Year One zatáhne ještě hlouběji do post-apokalyptického světa plného zombie.

Hacknet - Labyrinths

Digitální distribuce

189 Kč 99 Kč

Amnesia Collection

Hra pro PC - V hlavě zmatek a z toho, co si pamatujete a nejste schopen dát nic dohromady. V dáli se něco v uzamčené kobce hýbe, dýchá, vydává divné zvuky, které jsou velmi děsivé. Amnesia: The Dark Descent Vás přenese do strašidelného světa, kde jste v uzamčené kobce jen Vy se svojí petrolejovou lampou – tedy to, že jste tam osamotě si jen myslíte

Amnesia Collection

Digitální distribuce

810 Kč 189 Kč

The Red Solstice

Hra pro PC - Red Soltice, která vychází z módu Night of the Dead pro WarCraft 3, se zhostíte vedení nad týmem elitních mariňáků. Jejich cílem je vypátrat, co se stalo v lidské kolonii na Marsu a zapříčinilo jakýsi divoký, krvavý masakr mezi tamním obyvatelstvem. Nezávislí vývojáři hry z Ironward nyní přiblížili, že sólová složka hry obsáhne patnáct misí, v jejichž průběhu poznáte sedm postav. Kampaň by vás měla naučit, jak se nejlépe pohybovat v prostředí a pracovat s omezeným počtem munice a vůbec malými příděly zásob.

The Red Solstice

Digitální distribuce

252 Kč 149 Kč

Minion Masters

Hra pro PC - Vyvolejte svého přisluhovačte a pošlete ho proti svému protivníkovi, budete při tom moci využít mnohých strategiích, ačkoliv bitvy se odehrávají v poměrně malých arénách jednoho na jednoho hráče. Své přisluhovače si postupem času pipláte stejně jako svou strategii.

Minion Masters

Digitální distribuce

126 Kč 89 Kč

POSTAL 2: Paradise Lost

Hra pro PC - S rozšíření POSTAL 2: Paradise Lost získáte novou singleplayerovou kampaň odehrávající se v nových lokalitách. Je pouze na vás, zda budete pacifista nebo agresor, který zničí vše, co se mu postaví do cesty.

POSTAL 2: Paradise Lost

Digitální distribuce

209 Kč 189 Kč

POSTAL Redux

Hra pro PC - POSTAL Redux je remake s vysokým rozlišením klasické tmavé a surrealisticky dvojité střílečky. Převzít kontrolu nad poštovním kámohem, když bojuje o to, aby přežil v šíleném světě plném násilí...

POSTAL Redux

Digitální distribuce

239 Kč 59 Kč

POSTAL

Hra pro PC - Krví prolitá retro hra viděná z unikátního speciálně postaveného úhlu izometrického pohledu, kde je vaším úkolem probít se jednotlivými úrovněmi plných lidí a sám při tom přežít. K dispozici budete mít hromadu zbraní a ještě větší hromadu příležitostí je použít.

POSTAL

Digitální distribuce

59 Kč 29 Kč

Depth Hunter 2: Deep Dive

Hra pro PC - Ponořte se zpět do mořských hlubin a lovte roztodivné druhy ryb způsobem starým téměř jako lidstvo samo, harpunou, a to z pohledu první osoby.Při hraní hry se budete cítit jako opravdoví podmořští lovci, potápěči a objevitelé oceánů. Lov harpunou představuje obrovskou výzvu, protože při něm nemůžete využít dýchací přístroje. Nicméně hra stále nabízí několik činností, při kterých scuba výbavu využijete, jmenovitě například fotografování nebo hledání pokladů. Titul nabízí celkem 25 misí ve třech různých lokacích různě po světě.

Depth Hunter 2: Deep Dive

Digitální distribuce

381 Kč 99 Kč

Gang Beasts

Hra pro PC - Gang Beasts je multiplayerová party hra se špinavými želatinovými postavami, brutálními bojovnými sekvencemi a absurdním nebezpečným prostředím, umístěnými na ulicích města Beef City.

Gang Beasts

Digitální distribuce

599 Kč

Cooking Witch

Hra pro PC - V Cooking Witch hrajete jako čarodějnice, která létá na párty v lese, unáší děti, vaří a jí je. Upgradujte a získávejte lepší vybavení, jako jsou rychlejší kartáče, větší a efektivnější kotle a vybavte se háčky, abyste mohli nosit více dětí. Vylepšete svou čarodějnici zvýšením statistiky, jako je síla, zdraví a vytrvalost. Zjistěte sílu a slabost různých typů dětí, abyste mohli lépe naplánovat optimální strategii pro největší masovou hostinu. Vařte a jíst tolik dětí, kolik můžete, a soutěžte s dalšími hráči, ale dávejte si pozor na rozzlobené táty,protože vás budou lovit!

Cooking Witch

Digitální distribuce

80 Kč 79 Kč

Agony

Hra pro PC - Váš příběh utrápené duše začíná v hlubinách pekla, nemáte žádné vzpomínky na vaši minulost. Speciální schopnost ovládat lidi, které potkáte cestou a dokonce ovládání myslí slabších démonů vám dodává dostatečné prostředky k přežití v extrémních podmínkách. Průzkumem nepřátelského prostředí a využíváním vyčerpaných duší v pekle, hrdinové rychle zjišťují, že je jediná možnost úniku a budete k ní potřebovat setkat mystický červenou bohyni.

Agony

Digitální distribuce

1 029 Kč 999 Kč

ARK: Scorched Earth DLC

Hra pro PC - Scorched Earth do hry přidává pouštní ostrov, na kterém musíte čelit nesnesitelnému horku a nedostatku vody.Nevyhnete se ani písečným bouřím, které zásadním způsobem zpomalují váš pohyb. A narazit můžete také na bouřku, kvůli které po zásahu bleskem přestane fungovat vaše pokročilá výbava.

ARK: Scorched Earth DLC

Digitální distribuce

508 Kč 429 Kč

Anomaly: Warzone Earth

Hra pro PC - Studio 11 bit, které bylo založeno nedávno, oznámili novinku, kterou je arkádová strategie s názvem Anomaly: Warzone Earth. Děj hry se má odehrávat v budoucnosti, v roce 2018, přičemž ve stejném roce na planetu Zemi dopadly zbývající části mimozemské lodi.

Anomaly: Warzone Earth

Digitální distribuce

252 Kč 79 Kč

Bastion

Hra pro PC - Jde o původní akční RPG od Super Giant Games, které hráče vyzve k vytvoření bezpečného útočiště z popela umírajícího světa. Krásné ručně kreslené anime, které je velice inspirující i velice dobrý zážitek.

Bastion

Digitální distribuce

381 Kč 109 Kč

Reus

Hra pro PC - Reus V téhle božské hře se však neschováte v řídící centrále za oblaky, ale vžijete se do obrů souše, vody a přírody, abyste se v roli mytických hybatelů přírodních krás země postarali, že se prťavá lidská rasa bude chovat slušně.

Reus

Digitální distribuce

252 Kč 138 Kč

Mark of the Ninja

Hra pro PC - Precizně provedená stealth plošinovka, která vás vhodí do otevřeného světa a přinutí přemýšlet. Svým pojetím dokázala, že i do klasického žánru se dá implementovat mnoho nových a současně i velmi dobře fungujících prvků

Mark of the Ninja

Digitální distribuce

635 Kč 299 Kč

Strike Suit: Zero

Hra pro PC - Akčních arkádových her existuje opravdu nepřeberné množství.

Strike Suit: Zero

Digitální distribuce

252 Kč 198 Kč

FTL: Faster Than Light

Hra pro PC - Podařená nezávislá strategie, která vám umožní piplat se s vlastní lodí, jen aby ji v dohledné době zničila a donutila vás znovu a znovu začínat. Jde o velmi příjemný a adrenalinový zážitek za vysloveně směšnou cenu.

FTL: Faster Than Light

Digitální distribuce

252 Kč 229 Kč

Botanicula

Hra pro PC - Amanita Design je české nezávislé herní vývojářské studio, které se specializuje na produkci adventure her. Poznávacím znamením tvorby Amanita Design je originální grafika, hravost a výrazná hudební složka.

Botanicula

Digitální distribuce

252 Kč 249 Kč

Iron Grip: Warlord

Hra pro PC - Iron Grip: Warlord je titul určený především pro všechny vyznavače akčních her v kombinaci se strategií. Děj této hry se odehrává na vzdálené cizí planetě, kde se pokoušíte zastavit mnohačetnou skupinu nepřátel.

Iron Grip: Warlord

Digitální distribuce

129 Kč 89 Kč

The Maw

Hra pro PC - Poznejte Maw, oceněného publikem na PAX-10, a pomozte mu získat jeho svobodu.

The Maw

Digitální distribuce

252 Kč 159 Kč

Super Meat Boy

Hra pro PC - Náš masitý hrdina bude skákat ze zdí, přes moře cirkulárek, skrz hroutící se jeskyně a bazény použitých jehel. Obětuje svoje vlastní pohodlí, aby zachránil svou dámu v nesnázích. Super Meat Boy přináší obtížnost ze staré školy - z klasických NES titulů jako Mega Man 2, Ghost and Goblins a Super Mario Bros. 2 (japonské verze) a přivádí je zpět k dokonalému a základnímu skákání. Zvyšující se obtížnost, od těžké po ničící duši, dovede Meat boye skrz staré nepoužívané nemocnice, továrny na sůl a dokonce do samotného pekla.

Super Meat Boy

Digitální distribuce

356 Kč 164 Kč

Insanely: Twisted Shadow Planet

Hra pro PC - V této šíleně Twisted, 2-D akční adventuře musíte prozkoumat jedinečné prostředí a bitevní kakadu a udělat si cestu do středu tajemné stínové planetě! Řešte složité hádanky a dělejte upgrade vaší lodi s mimozemskou technologií, jak budete bojovat zachraňte domovský svět.

Insanely: Twisted Shadow Planet

Digitální distribuce

355 Kč 129 Kč

Stacking

Hra pro PC - V té se ujmete role Charlieho Blackmora, nejmenší matrjošky na světě, s nímž se pustíte do prozkoumávání rozsáhlého světa vytvořeného v duchu 30. let minulého století. Na každém kroku na vás bude připravena celá řada puzzlů, které budou mít vždy několik řešení. Ať už si ale zvolíte kterékoliv, můžete se spolehnout, že jeho součástí bude skládání panenek do sebe.

Stacking

Digitální distribuce

252 Kč 99 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím