3+KK | 90 m2 | + balkon |
Dejvice
3+KK | 90 m2 | 2.NP | + balkon
Dejvice
Designově zařízený byt 3+kk k pronájmu v ulici Jaselská si zamilujete. Velkorysý obývací pokoj a 2 ložnice doplňuje balkón. Bydlete v Dejvicích, pražské čtvrti s neopakovatelnou rezidenční atmosférou.
Moderní byt 3+kk k pronájmu o velikosti 90 m2 se nachází ve 2. podlaží a poskytuje vám maximální komfort. Velkorysou vstupní chodbu, prosluněný obývací pokoj s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem (digestoř, varná deska, trouba, myčka značky Siemens) doplňují 2 ložnice, koupelna s vanou a samostatná toaleta. Součástí koupelny je kombinovaná pračka se sušičkou. Celý byt k pronájmu je vybavený designovým nábytkem a doplňky, zabudovanými skříněmi na míru, luxusní sanitou Laufen, okna chrání zastínění pro slunci. Pražská čtvrť Dejvice je krásným místem k životu, kde najdete vše, co potřebujete. Restaurace, bistra a bary s domácí atmosférou, mezinárodní školky, školy a elitní gymnázia. Relax vám zajistí věčně zelená Královská obora Stromovka, Letná nebo přírodní park Šárka. Zastávka metra a tramvají Hradčanská je vzdálena od bytu 3 minuty chůze. Cena pronájmu na dotaz u makléřky.
Dostupnost:
Obsazený
Katalogové číslo:
285/7 2.2
Dispozice:
3+KK
Podlahová plocha (m2):
90
Balkón (m2):
1,1
Stavba:
Cihla
PENB:
B
Bezbariérový př.:
NE
Vybavení
ANO
Lokalita
Dejvice

O lokalitě


Velkorysé vily usazené uprostřed vzrostlých zahrad, široké chodníky lemované stromořadím, parky a dětská hřiště, kterým poskytují stín stoleté koruny stromů. To jsou Dejvice, vyhlášená rezidenční čtvrť Prahy. Kosmopolitní složení obyvatelstva vám zajistí standard, na který si snadno zvyknete. Mezinárodní školky, školy, elitní gymnázia a restaurace, bistra a bary s domácí atmosférou budete milovat. Genius loci Dejvic podtrhuje blízkost historických Hradčan, stejně jako věčně zelená Královská obora Stromovka, Letná nebo přírodní park Šárka. Metro Hradčanská, síť tramvají, která vás propojí s celou Prahou do několika minut, stejně jako přímá linka na letiště Václava Havla je samozřejmost, která vám usnadní život.
Mapa
Kontaktní formulář