Parametry a specifikace

Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné, Nenáročné, Nezávislé
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická

Pokud máte rádi levné a dobré hry, pak je tento produkt určen právě pro vás!

 

V tomto balení najdete kvalitní hry na PC, jejichž cena je mnohem vyšší než ta, kterou za ně zaplatíte! Zakupte si náhodný klíč na Steam a zjistěte, jakou hru vám dnes osud nadělí.

 

Tento produkt obsahuje 5 klíčů, které jdou aktivovat ve službě Steam.

 

VLASTNOSTI:
• Herní záruka kvality – všechny hry a klíče v balení jsou pečlivé vybírány.
• Při výběru her jsou brány v úvahu uživatelské recenze na službě Steam a hodnocení na Metacritic.
• Garance nejnižší ceny – nabízíme nejlevnější hry. Pokud je cena, kterou jste zaplatili, vyšší než na Steamu (v porovnání se základní cenou ve službě Steam v eurech), garantujeme vrácení rozdílu cen.
• Všechny hry jsou náhodně vybrané algoritmem, speciálně určeným pro tento konkrétní typ prodeje, takže budete mít možnost získat hru, kterou jste si vždycky chtěli zahrát!

 

 

Po rozbalení nelze zakoupený produkt vrátit ani vyměnit za jiný.

 

Upozornění! Každá hra ma jiné minimální systémové požadavky. Jelikož jsou do těchto balení vybírány především nové hry, váš počítač by měl splňovat systémové požadavky pro spuštění nejnovějších her. Upozorňujeme, že nejsme zodpovědní za jakékoliv neslučitelnosti týkající se hardwaru, operačních systémů atd.

 

Je vyžadováno připojení k internetu.


Mohlo by Vás zajímat

Silent Storm Gold Edition

Hra na PC - 1943: Svět čelí svému zničení. Válka zuří jako nikdy dříve. V Silent Storm jste velitelem čety, vedete vojáky, které jste si vybrali, na zvláštní a přísně tajnou akci, která zvrátí válku ve prospěch vaší strany – Spojenci nebo Osa, volba je na vás!

Silent Storm Gold Edition

Digitální distribuce

269 Kč 89 Kč

Max Payne 3 Rockstar Pass

Hra na PC - Max Payne 3 Rockstar Pass obsahuje všechna DLC ke hře Max Payne 3: Max Payne 3: Deathmatch Made In Heaven, Max Payne 3: Painful Memories Pack, Max Payne 3: Hostage Negotiation Pack, Max Payne 3: Local Justice Pack, Max Payne 3: Silent Killer Loadout Pack, Max Payne 3: Cemetery Map a další.

Max Payne 3 Rockstar Pass

Digitální distribuce

405 Kč 155 Kč

Layers of Fear

Hra na PC - Za walking simulátor jsou obvykle označovány adventury s velmi prostými herními mechanismy, které vás postaví do často tunelovité galerie, jejíž průchod je považován za úspěšné dokončení hry.

Layers of Fear

Digitální distribuce

540 Kč 119 Kč

Tom Clancy’s: The Division

Hra pro PC - The Division se odehrává v New Yorku, tři týdny po té, co se na Černý pátek rozšířil po městě smrtící virus. Zanikají postupně základní služby a společnost se mění v chaos.

Tom Clancy’s: The Division

Digitální distribuce

1 621 Kč 509 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím