Parametry a specifikace

Datum vydání: 22.5.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Strategické
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: 1C Company
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Postavte se do čela své armády a vtrhněte během široké škály tažení do středověké Evropy. Vyberte si jeden ze čtyř dostupných národů – Vikingy, Anglosasy, Germány či Slovany – a pusťte se do dobývání, napadání a drancování nepřátelských táborů, vesnic i měst. Jen s plným zužitkováním dostupných taktických možností, využitím strategických výhod prostředí a prozíravým řízením dočasných základen a sídel dosáhnete zaslouženého vítězství.

 

Ancestors Legacy je historicky přesná real-time strategická hra ovlivněná historickými událostmi středověku. Hra kombinuje možnosti správy zdrojů a budování základen s rozsáhlými bitvami na rozlehlých bojištích, zpracovaných díky technologii Unreal Engine 4 do toho nejmenšího detailu. Díky strhující kinematografické akční kameře, která vás stiskem jediného tlačítka vrhne přímo víru dění, prožijete středověká krveprolití jako nikdy předtím.


Mohlo by Vás zajímat

Mafia II DLC: War Hero Pack

Hra pro PC - Bez válečného hrdiny by čtyřicátá léta nebyla kompletní a Vitovi tahle role v obsahu ke stažení Válečný hrdina opravdu sedí. Čekají vás dvě vojenská auta, dokonale ovladatelná za jakéhokoli počasí. A Vito vypadá zatraceně dobře ve dvou sadách vojenského oblečení, v maskáčích i v uniformě.

Mafia II DLC: War Hero Pack

Digitální distribuce

99 Kč 89 Kč

GRAV

Hra pro PC - Hra GRAV je sandbox obsahující survival i RPG prvky, ve kterém hráči objevují a prozkoumávají celou řadu procedurální vygenerovaných planet. Každý server má díky tomu vlastní světy různě pospojovány z předpřipravených kousků, plání, kaňonů, hor i oceánů, náhodně osídlených různými druhy rostlin a živočichů a lišit se budou i výskytem jednotlivých minerálů. Hráči budují a brání základny, zdokonalují schopnosti své postavy a v neposlední řadě loví zvířata a bojují proti místním příšerám i proti sobě navzájem. Samozřejmě, není nutné bojovat proti úplně každému, hráči mohou vytvářet aliance.

GRAV

Digitální distribuce

762 Kč 169 Kč

Time Mysteries Inheritance - Remastered

Hra pro PC - V této adventuře se vžijete do role fyzičky Vivien Ambrose, které se ztratí otec. Při průzkumu jeho domu objeví tajemnou křišťálovou kouli, která jí umožní cestovat časem. Aby mohla zachránit svého otce, musí nejdříve najít sedm magických prstenů, které jsou poschovávané v rozličných historických epochách, mezi které patří například středověk nebo renesance. Na této výpravě zároveň odhalí tajnou historii své rodiny...

Time Mysteries Inheritance - Remastered

Digitální distribuce

203 Kč 129 Kč

Death Rally

Hra pro PC - Death Rally je závodní hra viděná shora, v níž je vaším úkolem vyhrávat závody, hromadit peníze a za ně si kupovat vylepšení pro své auto. To vše při ničení protivníků a klestění si cesty okolostojícími diváky s plynovým pedálem sešlápnutým až k podlaze!

Death Rally

Digitální distribuce

252 Kč 99 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím