Parametry a specifikace

Datum vydání: 22.5.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Strategické
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: 1C Company
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Postavte se do čela své armády a vtrhněte během široké škály tažení do středověké Evropy. Vyberte si jeden ze čtyř dostupných národů – Vikingy, Anglosasy, Germány či Slovany – a pusťte se do dobývání, napadání a drancování nepřátelských táborů, vesnic i měst. Jen s plným zužitkováním dostupných taktických možností, využitím strategických výhod prostředí a prozíravým řízením dočasných základen a sídel dosáhnete zaslouženého vítězství.

 

Ancestors Legacy je historicky přesná real-time strategická hra ovlivněná historickými událostmi středověku. Hra kombinuje možnosti správy zdrojů a budování základen s rozsáhlými bitvami na rozlehlých bojištích, zpracovaných díky technologii Unreal Engine 4 do toho nejmenšího detailu. Díky strhující kinematografické akční kameře, která vás stiskem jediného tlačítka vrhne přímo víru dění, prožijete středověká krveprolití jako nikdy předtím.


Mohlo by Vás zajímat

Punch Club

Hra pro PC - Punch Club je jakýmsi manažerem kickboxera. Na samotném začátku vám zabijí otce a vy se rozhodnete kráčet v jeho stopách. Svůj čas si musíte šikovně rozvrhnout tak, abyste mohli pracovat, cvičit, zápasit a sem tam si ten svůj život i trochu jinak okořenit.

Punch Club

Digitální distribuce

253 Kč 129 Kč

Yesterday: Origins

Hra pro PC - Yesterday Origins. Nová adventura od španělských vývojářů Pendulo Studios, autorů série slavného Runaway. Yesterday Origins zavede hrdiny Johna Yesterday a jeho partnerku Pauline nejen na cestu kolem světa, ale také na cestu historii. Časově prolínající vyprávění hře dodává nečekanou hloubku a napětí.

Yesterday: Origins

Digitální distribuce

381 Kč 129 Kč

Metro: Last Light Redux

Hra na PC - Předělávka druhého dílu série Metro. Hlavní hrdina Arťom se nadále snaží zachránit lidstvo, jelikož má klíč k jeho přežití. Příběh navazuje na jedno ze zakončení prvního dílu.

Metro: Last Light Redux

Digitální distribuce

540 Kč 399 Kč

Psychonauts

Hra na PC - Hra od Tima Schafera (The Secret of Monkey Island, Grim Fandango), ve které se ujmete hlavního hrdiny jménem Razputin. Ten se dostává do výcvikového tábora pro Psychonauty (agenti se speciálními schopnostmi), kde potkává nepřeberné množství hodně zvláštních dětí.

Psychonauts

Digitální distribuce

269 Kč 29 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím