Parametry a specifikace

Datum vydání: 22.5.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Strategické
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: 1C Company
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Postavte se do čela své armády a vtrhněte během široké škály tažení do středověké Evropy. Vyberte si jeden ze čtyř dostupných národů – Vikingy, Anglosasy, Germány či Slovany – a pusťte se do dobývání, napadání a drancování nepřátelských táborů, vesnic i měst. Jen s plným zužitkováním dostupných taktických možností, využitím strategických výhod prostředí a prozíravým řízením dočasných základen a sídel dosáhnete zaslouženého vítězství.

 

Ancestors Legacy je historicky přesná real-time strategická hra ovlivněná historickými událostmi středověku. Hra kombinuje možnosti správy zdrojů a budování základen s rozsáhlými bitvami na rozlehlých bojištích, zpracovaných díky technologii Unreal Engine 4 do toho nejmenšího detailu. Díky strhující kinematografické akční kameře, která vás stiskem jediného tlačítka vrhne přímo víru dění, prožijete středověká krveprolití jako nikdy předtím.


Mohlo by Vás zajímat

Anno 2205

Hra na PC - Nejnovější z dílů série budovatelských strategií Anno nás tentokrát zavede do daleké budoucnosti. Na začátku má hráč za úkol vystavět několik různých metropolí na Zemi. Přitom se může zapojit do výzkumu, který lidstvo dostane až na Měsíc a umožní jej kolonizovat.

Anno 2205

Digitální distribuce

1 080 Kč 319 Kč

Dead Island: Riptide Complete Edition

Hra na PC - Dead Island Riptide zavede hráče na ostrov Palanai v souostroví Banoi, který je zamořený krvežíznivými zombíky a na kterém jen pár zbývajících přeživších stále bojuje své životy. Představujeme nové děsivé nepřátele, smrtící zbraně, nové hratelné postavy a mnohem víc.

Dead Island: Riptide Complete Edition

Digitální distribuce

455 Kč 249 Kč

Mirror’s Edge

Hra na PC - Mirror’s Edge je akční hra z pohledu první osoby od tvůrců EA Digital Illusions CE (DICE). Hlavní postavou hry je dívka se jménem Faith, která vyniká výjimečnými pohybovými schopnostmi. Dokáže skákat, šplhat či ručkovat a to ve velmi rychlém sledu.

Mirror’s Edge

Digitální distribuce

270 Kč 129 Kč

NecroVision (Hardcore Edition)

Hra pro PC - NecroVisioN je FPS, v níž hraje hlavní roli mladý Američan, který se zapojí do bojů 1. světové války aniž by tušil, že kdesi hluboko v podzemí se probouzí po staletí spící démoni – oběti dávné války. Jedinou silou, která brání průniku démonů na povrch země, což by znamenalo okamžitou anihilaci všeho živého, jsou upíři. Jenže upírům se nevede příliš dobře. Jejich řady se tenčí a bezpodmínečně potřebují pomoc, aby zachránili planetu Zemi pro lidi. No a tou pomocí není nikdo jiný, než mladý Američan, kterého čeká boj v řadách upírů proti démonům za budoucnost lidstva, ale i zachování své vlastní lidskosti

NecroVision (Hardcore Edition)

Digitální distribuce

256 Kč 239 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím