Parametry a specifikace

Datum vydání: 28.2.2019
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, RPG
Platforma: Xbox One
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Electronic Arts
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Anthem je nová sci-fi hra od studia BioWare, odehrávající se v otevřeném světě, který můžeš prozkoumat se svými přáteli. Navléknete si obleček Javelin, který je podobný brnění Iron Mana a vydáš se probádat zalesněný dynamický svět v celé jeho kráse - ať už chůzí po povrchu, či za pomocí plavání ve zdejších hlubokých vodách. Cestou posbíráš spoustu pokladů a utkáš se s nepříliš přátelskou faunou i florou.


Mohlo by Vás zajímat

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Hra pro PC - Havní hrdina nalezen Darth Vaderem coby malé dítě, podobu/hlas dodá tomuto učedníkovi Sam Witwer ze seriálu Battlestar Galactica. Vaderovou zkouškou loajality sličný doprovod imperiální pilotky Juno Eclipse (nadabuje Natalie Cox), jejíž vztah s hl. hrdinou autoři připodobňují slovním pingpongům mezi Hanem a Leiou. Junina loď Rogue Shadow coby váš transport po galaxii i základna po vzoru Ebon Hawk z obou dílů KOTOR. Týdny psychického týraní od Vadera v případě, že nesplníte misi nebo utržíte zranění.

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Digitální distribuce

507 Kč 269 Kč

Age of Empires II HD

Hra na PC - HD edice čtrnáct let staré legendární strategie Age of Empires II: The Age of Kings přináší lepší grafiku s podporou Full HD rozlišení, zobrazení na více monitorech, vylepšené efekty, nasvícení, podporu achievementů a také Steam Workshop.

Age of Empires II HD

Digitální distribuce

649 Kč

Supreme Ruler 1936

Hra na PC - Série Supreme Ruler už tu nějaký pátek je. První díl spatřil světlo světa před třiceti lety a v poslední dekádě vyšly tři jeho díly. Všechny navíc byly od stejného studia BattleGoat Studios.

Supreme Ruler 1936

Digitální distribuce

540 Kč 299 Kč

Tomb Raider

Hra na PC - Tomb Raider je devátý plnohodnotný díl série s Larou Croft v hlavní roli, ačkoliv tentokrát jde o kompletní reboot značky. Příběh není jakkoliv provázán s předchozími hrami a změnila se i samotná hratelnost a herní mechaniky, které si částečně berou inspiraci v sérii Uncharted.

Tomb Raider

Digitální distribuce

540 Kč 179 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím