Parametry a specifikace

Datum vydání: 28.2.2019
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, RPG
Platforma: Xbox One
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Electronic Arts
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Anthem je nová sci-fi hra od studia BioWare, odehrávající se v otevřeném světě, který můžeš prozkoumat se svými přáteli. Navléknete si obleček Javelin, který je podobný brnění Iron Mana a vydáš se probádat zalesněný dynamický svět v celé jeho kráse - ať už chůzí po povrchu, či za pomocí plavání ve zdejších hlubokých vodách. Cestou posbíráš spoustu pokladů a utkáš se s nepříliš přátelskou faunou i florou.


Mohlo by Vás zajímat

Pure

Hra na PC - Pure je závodním simulátorem, který se specializuje na závody čtyřkolek. Hráč má prostřednictvím sedmi postav k dispozici několik tratí rozmístěných do různých koutů světa.

Pure

Digitální distribuce

540 Kč 195 Kč

Alien Isolation - Safe Haven

Hra na PC - Vítejte v Safe Haven, třetím obsahovém přídavku pro hru Alien: Isolation, který představuje zcela nový Salvage mód. Jak dlouho dokážete přežívat? Našli jste jediný bezpečný úkryt na stanici Sevastopol, ale docházejí vám zásoby.

Alien Isolation - Safe Haven

Digitální distribuce

215 Kč 179 Kč

Worms Crazy Golf

Hra na PC - Worms Crazy Golf je legračním mixem výbušné akce z Worms a na hádankách postavených výzev crazy golfu! Všechno z obchodní značky Worms ať už jde o humor, komické násilí či kreslenou vizualizaci je zde přítomno a zkombinováno s návykovou a přesto přístupnou golfovou hratelností.

Worms Crazy Golf

Digitální distribuce

269 Kč 89 Kč

Company of Heroes 2 - Ardennes Assault - Fox Company Rangers

Hra na PC - Fox Company Rangers obsahuje: Úplně nová jednotka elitní pěchoty - Ranger, 4 nové specializace, 4 nové stromy dovedností, každý se 6 vylepšeními, Hrajte kampaň za kapitána Duranta.

Company of Heroes 2 - Ardennes Assault - Fox Company Rangers

Digitální distribuce

229 Kč 199 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím