Parametry a specifikace

Datum vydání: 5.10.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: uPlay
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Ubisoft
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Sex

Napište vlastní legendární Odysseu a zažijte epická dobrodružství ve světě, kde na každé volbě záleží. Odsouzení na smrt vlastní rodinou se vydáte na úžasnou cestu, na které se z žoldáckého vyvrhela stanete legendárním řeckým hrdinou, a odhalíte tajemství své minulosti. Najděte svou vlastní cestu ve válkou rozpolceném světě, vytvářeném lidmi i bohy, ve kterém se sráží hory s mořem. Setkejte se s nejslavnějšími osobnostmi antického Řecka a jednejte s nimi během zásadních historických okamžiků, které vytvářely západní civilizaci.Assassin’s Creed Odyssey přináší do popředí možnost volby.

Díky inovacím a herním prvkům, které se nikdy dříve v sérii Assassin’s Creed neobjevily si sami zvolíte, jakým hrdinou se chcete stát a vaše volby budou utvářet svět kolem vás. Skrze vztahy s barvitými postavami, které si vybudujete a rozhodnutí, která učiníte na své Odyssei, plně ovládáte svůj osud. Přizpůsobte si vybavení a ovládněte nové speciální dovednosti, uzpůsobte svého hrdinu vašemu hernímu stylu. Bojujte napříč Řeckem, zúčastněte se krvavých bitev na zemi I na moři a staňte se skutečně legendárním hrdinou.


Mohlo by Vás zajímat

Mafia II

Hra na PC - Mafia II je pokračování zejména v tuzemsku nesmírně oblíbené hry Mafia: The City of Lost Heaven, které vychází po dlouholetém vývoji již pod hlavičkou 2K Czech - přejmenovaného brněnského studia Illusion Softworks.

Mafia II

Digitální distribuce

810 Kč 549 Kč

Cubicle Quest

Hra na PC - Cubicle Quest je oldschool RPG, které má jedinečný a komediální pohled na každodenní život.

Cubicle Quest

Digitální distribuce

80 Kč 79 Kč

Gyromancer

Hra na PC - Gyromancer je kombinace dvou žánrů od dvou různých studií. Vychází ze hry Bejeweled Twist od PopCap Games a z RPG her studia Square Enix. Celé to vypadá tak, že putujete se svou postavou po určitém území, nacházíte různá vylepšení, bonusy a samozřejmě také nepřátele.

Gyromancer

Digitální distribuce

161 Kč 99 Kč

BioShock 2: Remastered

Hra pro PC - Bioshock 2 se odehrává v době, která předchází dějové linii původní hry Bioshock. Hráč se v době pádu města Rapture stává obětí pokusů s plasmidy, které firma Sinclair Solutions provádí na lidech. Sinclair Solutions je hlavním dodavatelem plasmidů a tonik v podvodním městě Rapture, kterým hráči procházeli v původní hře Bioshock. Hráči budou moci a současně muset využívat veškeré nástroje, které znají ze hry Bioshock, aby přežili. Celá hloubka atmosféry hry Bioshock je včleněna a proměněna do jedinečného zážitku ze hry více hráčů, jaký na vás čeká pouze v Rapture.

BioShock 2: Remastered

Digitální distribuce

508 Kč 189 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím