Parametry a specifikace

Datum vydání: 5.10.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: uPlay
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Ubisoft
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Sex

Napište vlastní legendární Odysseu a zažijte epická dobrodružství ve světě, kde na každé volbě záleží. Odsouzení na smrt vlastní rodinou se vydáte na úžasnou cestu, na které se z žoldáckého vyvrhela stanete legendárním řeckým hrdinou, a odhalíte tajemství své minulosti. Najděte svou vlastní cestu ve válkou rozpolceném světě, vytvářeném lidmi i bohy, ve kterém se sráží hory s mořem. Setkejte se s nejslavnějšími osobnostmi antického Řecka a jednejte s nimi během zásadních historických okamžiků, které vytvářely západní civilizaci.Assassin’s Creed Odyssey přináší do popředí možnost volby.

Díky inovacím a herním prvkům, které se nikdy dříve v sérii Assassin’s Creed neobjevily si sami zvolíte, jakým hrdinou se chcete stát a vaše volby budou utvářet svět kolem vás. Skrze vztahy s barvitými postavami, které si vybudujete a rozhodnutí, která učiníte na své Odyssei, plně ovládáte svůj osud. Přizpůsobte si vybavení a ovládněte nové speciální dovednosti, uzpůsobte svého hrdinu vašemu hernímu stylu. Bojujte napříč Řeckem, zúčastněte se krvavých bitev na zemi I na moři a staňte se skutečně legendárním hrdinou.


Mohlo by Vás zajímat

9th Company: Roots Of Terror

Hra pro PC - Děj této hry se odvíjí od ostře sledované sovětské mise v Afghánistánu z roku 1988. Ujmete se velení celé roty, která čítá 39 členů a ke svému postupu budete používat více druhů map včetně taktické a operační. Děj hry se bude odvíjet v závislosti na vašich reakcích a taktice. V této nehostinné krajině budete samozřejmě plnit řadu úkolů, kdy budete muset počítat s každými detaily ve vaší rotě, tedy například i s morálkou mužstva, která musí být na co nejlepší úrovni pro úspěšný další postup.

9th Company: Roots Of Terror

Digitální distribuce

252 Kč 189 Kč

Teddy Floppy Ear: The Race

Hra pro PC - Vaše vozy můžete přebarvovat, ale také jim lze vylepšovat jízdní vlastnosti pomocí různých speciálních součástek. Na výběr je několik herních režimů, mezi kterými nechybí jednotlivá jízda, jízda na čas, slalom, pohár a především pak sezona. Na tratích narazíte na několik bonusů, které vám pomohou vyhrát. Hrát lze také multiplayer na jednom počítači ve formě splitscreenu.

Teddy Floppy Ear: The Race

Digitální distribuce

109 Kč 69 Kč

Spy Chameleon - RGB Agent

Hra na PC - Spy Chameleon - RGB Agent je arkádová stealth logická hra. V roli chameleona-špiona se snažíte vyhnout hlídačům či bezpečnostním kamerám, a nepozorovaně tak projít místností pomocí mechanizmu měnění svých barev a splývání s okolím.

Spy Chameleon - RGB Agent

Digitální distribuce

134 Kč 89 Kč

Cities Skylines: Green Cities

Hra pro PC - Cities: Skylines - Green Cities představují novou expanzi pro stavitele města od Colossal Order a přidávají nové způsoby, jak pro hráče vytvořit města šetrné k přírodě. Rozšíření přidává do jádra 350 nových aktiv a masivní výběr nových vizuálních možností spolu s ekologicky šetrnými budovami, obchody s organickými látkami, elektrickými vozidly a novými službami.

Cities Skylines: Green Cities

Digitální distribuce

330 Kč 295 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím