Parametry a specifikace

Datum vydání: 5.10.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: uPlay
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Ubisoft
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Sex

Napište vlastní legendární Odysseu a zažijte epická dobrodružství ve světě, kde na každé volbě záleží. Odsouzení na smrt vlastní rodinou se vydáte na úžasnou cestu, na které se z žoldáckého vyvrhela stanete legendárním řeckým hrdinou, a odhalíte tajemství své minulosti. Najděte svou vlastní cestu ve válkou rozpolceném světě, vytvářeném lidmi i bohy, ve kterém se sráží hory s mořem. Setkejte se s nejslavnějšími osobnostmi antického Řecka a jednejte s nimi během zásadních historických okamžiků, které vytvářely západní civilizaci.Assassin’s Creed Odyssey přináší do popředí možnost volby.

Díky inovacím a herním prvkům, které se nikdy dříve v sérii Assassin’s Creed neobjevily si sami zvolíte, jakým hrdinou se chcete stát a vaše volby budou utvářet svět kolem vás. Skrze vztahy s barvitými postavami, které si vybudujete a rozhodnutí, která učiníte na své Odyssei, plně ovládáte svůj osud. Přizpůsobte si vybavení a ovládněte nové speciální dovednosti, uzpůsobte svého hrdinu vašemu hernímu stylu. Bojujte napříč Řeckem, zúčastněte se krvavých bitev na zemi I na moři a staňte se skutečně legendárním hrdinou.


Mohlo by Vás zajímat

Gothic 3

Hra pro PC - Myrtana, svět v otřesech, převládnut orky z temných zemí severu. King Rhobar brání Vengard, bývalé opevnění lidí, s jeho posledními zástupci a následovníky.

Gothic 3

Digitální distribuce

129 Kč 69 Kč

Little Racers STREET

Hra na PC - Arkádové závody.

Little Racers STREET

Digitální distribuce

161 Kč 99 Kč

South Park: The Fractured But Whole

Hra pro PC - Od tvůrců South Parku, Treye Parkera a Matta Stona, přichází další nezapomenutelná South Park hra. Fantasy kulisy tentokrát vyměníme za kriminální podsvětí a přidáme se k partě super hrdinů říkající si Coon and Friends.

South Park: The Fractured But Whole

Digitální distribuce

1 521 Kč 529 Kč

Revenge of the Titans

Hra na PC - Revenge of the Titans je další hra z populárního subžánru tower defense strategií. Hráč může pouze stavět statické obrané prvky různých druhů (blastery, rakety, lasery), zátarasy, podpůrná udělátka pro věže a rafinérie na těžbu krystalů.

Revenge of the Titans

Digitální distribuce

269 Kč 199 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím