Parametry a specifikace

Datum vydání: 28.2.2019
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Electronic Arts
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Online Game

Další vstup do seriálu Battlefield Electronic Art se uskuteční ve 2. světové válce a bude znám jako Battlefield V.


Mohlo by Vás zajímat

Pure Farming 2018

Hra pro PC - Využijte nejnovější technologie a nejmodernější licencované stroje ke správě své vlastní farmy. Ve hře je dostupné prostředí evropské, asijské i americké, tudíž můžete pěstovat typické plodiny pro tato podnebí, namátkou jmenujme kávovník a olivy. Hra nabízí tři unikátní mody s různorodou hratelností, která potěší nováčky i veterány žánru.

Pure Farming 2018

Digitální distribuce

759 Kč 579 Kč

Diablo 3 + Diablo 3 Reaper of Souls

Hra pro PC - Dvanáct let po vydání mimořádně úspěšného titulu Diablo II vychází jeho plnohodnotné pokračování. Jeho děj se odehrává 20 let po událostech druhého dílu a hráč v něm dostává k dispozici pětici zcela nových postav.

Diablo 3 + Diablo 3 Reaper of Souls

Digitální distribuce

945 Kč 899 Kč

Torchlight II

Hra na PC - Pokračování Torchlight je opět hack&slash RPG ve stylu her Diablo. V předchozím díle bylo zničeno prastaré zlo - Ordrak. Někdo se však zmocnil zbytku jeho síly a je na vás, abyste dotyčného našli a ubránili svět před další hrozbou - narušená rovnováha šesti elementů, za kterou může právě Ordrakova síla.

Torchlight II

Digitální distribuce

513 Kč 249 Kč

Droid Assault

Hra na PC - Hráč ovládá robota a v arénách s ním zabíjí anebo přebírá kontrolu nad dalšími roboty. Může si vybrat z mnoha typů (48) lišících se odolností či útokem. Ze začátku jdou útoky snadno, později hráč musí začít taktizovat a chytře zabírat "transfer points" aby mohl přebrat větší roboty.

Droid Assault

Digitální distribuce

269 Kč 129 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím