Parametry a specifikace

Datum vydání: 28.2.2019
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Electronic Arts
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Online Game

Další vstup do seriálu Battlefield Electronic Art se uskuteční ve 2. světové válce a bude znám jako Battlefield V.


Mohlo by Vás zajímat

LOST SPHEAR

Hra pro PC - Další evoluce v novém zlatém věku JRPG přichází s hrou Lost Sphear, hra přináší nový pohled na klasický herní styl RPG. Mladý muž je tragicky postižen nevídaným úkazem

LOST SPHEAR

Digitální distribuce

1 269 Kč 859 Kč

Mark of the Ninja

Hra pro PC - Precizně provedená stealth plošinovka, která vás vhodí do otevřeného světa a přinutí přemýšlet. Svým pojetím dokázala, že i do klasického žánru se dá implementovat mnoho nových a současně i velmi dobře fungujících prvků

Mark of the Ninja

Digitální distribuce

635 Kč 299 Kč

Star Wars: Empire At War - Gold Pack

Hra pro PC - Ovládněte nebo zkorumpujte celou galaxii v dokonalé kolekci strategií ze světa Star Wars. Je období galaktické občanské války. Postavíte se do čela Povstalců, převezmete vládu nad Impériem nebo budete vládnout podsvětí Star Wars?

Star Wars: Empire At War - Gold Pack

Digitální distribuce

507 Kč 269 Kč

Surgeon Simulator - Anniversary Edition

Hra pro PC - Není sporu o tom, že hra Surgeon Simulator není záležitostí pro každého, na druhou stranu, pokud ji máte a líbila se vám, pak je tu i solidní šance, že budete doslova nadšení z jejího datadisku jménem Surgeon Simulator: Anniversary Edition. A jaké herní režimy a „levely“ nám zde tedy přibyly? Když pomineme další grafiku, tak na prvním místě to je bezpochyby „Inside Donald Trump“, kdy je prezident Donald Trump jakoby pacient a vy mu to můžete jakožto doktor s kinžálem v ruce pěkně oplatit. Dá se však třeba operovat i za jízdy koridorem, také však lze pitvat mimozemšťana (a to hned ve vesmíru). Suma sumárum, devět míst a operací pro nové potenciální šílené doktory(-rky).

Surgeon Simulator - Anniversary Edition

Digitální distribuce

382 Kč 149 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím