Parametry a specifikace

Datum vydání: 2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční
Platforma: uPlay
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Ubisoft
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Vydej se do Systému 3 v prequelu jedné z nejoblíbenějších dnes již kultovních her od Ubisoftu. Bojuj společně s nezapomenutelnými postavami v novém solárním systému a bojuj za svou svobodu a právo určit si vlastní osud mezi hvězdami.


Mohlo by Vás zajímat

The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition

Hra na PC - Děj The Elder Scrolls V: Skyrim se odehrává 200 let po událostech ze IV. dílu. V době občanské války v království Skyrim, při níž byl právě zavražděn panovník. Budoucnost říše Skyrim, stejně jako celého království visí na vlásku. Jediný, kdo může udržet rovnováhu, jste vy.

The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition

Digitální distribuce

806 Kč 329 Kč

Guardians of Middle-earth :The Enchanter Bundle

Hra na PC - Doplňkový balíček pro Guardians of Middle-Earth. Vyžaduje základní hru Guardians of Middle-earth.

Guardians of Middle-earth :The Enchanter Bundle

Digitální distribuce

378 Kč 99 Kč

SanctuaryRPG: Black Edition

Hra pro PC - SanctuaryRPG je vtipný tahový dungeon zasazený do retro světa vytvořeného na základě ASCII-artu. Inspiraci čerpá jak z roguelike her, tak i z japonských RPG. Hra byla pečlivě navržena tak, aby nabídla přesvědčivý herní zážitek s propracovaným soubojovým systémem inspirovaným akčními RPG. Black Edition k tomu všemu přidává ještě procedurálně generovanou grafiku a také celou řadu oblastí k prozkoumání, herních ras k experimentování, dovedností, které se můžete naučit, a lootu, který čeká na to, až jej seberete. Ať už budete hrát jako statečný hrdina nebo zbabělý zloduch, pamatujte, že osud Svatyně je ve vašich rukou.

SanctuaryRPG: Black Edition

Digitální distribuce

202 Kč 199 Kč

Door Kickers

Hra na PC - Door Kickers je shora viděná 2D real-time taktická akce, v které se hráč ujímá vedení SWAT jednotky. Cílem jednotlivých misí je zneškodňování bomb, záchrana rukojmí, přepady zločineckých doupat, bezpečný eskort důležitých osob atd. Celou akci na místě činu je možné dopředu naplánovat a později podle vývoje s využitím pauzy korigovat.

Door Kickers

Digitální distribuce

513 Kč 109 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím