Parametry a specifikace

Datum vydání: 12.10.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční
Platforma: Battle.net
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Activision
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Nový díl v akční sérii Call of Duty: Black Ops, který je v pořadí čtvrtý, vychází v říjnu a na jeho plné odhalení si budeme muset počkat až do května letošního roku.


Mohlo by Vás zajímat

Gauntlet

Hra na PC - Gauntlet, klasická kooperativní akční hra pro 4 hráče, se vrací v úplně novém zpracování! Hrajte za jednoho ze čtyřech různých hrdinů v intenzivní podzemní vyvražďovačce monster s kombinací unikátně vytvořených a náhodně generovaných úrovní k prozkoumání.

Gauntlet

Digitální distribuce

532 Kč 119 Kč

Voyage: Journey to the Moon

Hra na PC - Hra vás postaví do role vědce jménem Michel Ardan. Ten měl to štěstí, že se ve speciálně sestrojené kapsli dostal na povrch odvrácené strany Měsíce, která v lidech odedávna vzbuzuje divokou představivost.

Voyage: Journey to the Moon

Digitální distribuce

134 Kč 99 Kč

Alien Rage - Unlimited

Hra na PC - Alien Rage je arkádová sci-fi FPS od polských tvůrců z CI Games, která nabízí klasickou old-school hratelnost s přestřelkami na malém prostoru, a to v roli profesionálního elitního komanda, které musí zastavit hordy agresivních nepřátel.

Alien Rage - Unlimited

Digitální distribuce

540 Kč 99 Kč

Autobahn Police Simulator

Hra pro PC - Připravte se na 40 speciálních misí s unikátními misemi, nebo se vydejte do "volného módu", kde budete dostávat různé náhodné úkoly pomocí vysílačky, případně můžete sami zastavovat a prověřovat podezřelá auta.

Autobahn Police Simulator

Digitální distribuce

329 Kč 299 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím