Parametry a specifikace

Datum vydání: 12.10.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční
Platforma: Battle.net
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Activision
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Nový díl v akční sérii Call of Duty: Black Ops, který je v pořadí čtvrtý, vychází v říjnu a na jeho plné odhalení si budeme muset počkat až do května letošního roku.


Mohlo by Vás zajímat

Final Fantasy XIV Heavensward

Hra na PC - Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou nebo předplacenou kartou. Prvních 30 dní hraní je zdarma, ale při aktivaci je potřeba zadat kreditní kartu nebo předplacenou kartu na 60 dní.

Final Fantasy XIV Heavensward

Digitální distribuce

845 Kč 599 Kč

Nuclear Dawn

Hra pro PC - Nuclear Dawn se bude odehrávat v postapokalyptické blízké budoucnosti, kdy o nadvládu nad světem soupeří dvě znepřátelené frakce, přičemž pro úspěšné dokončení hry v sobě budete muset najít taktické uvažování obyčejného vojáka na bojišti i nadhled tankového velitele či vrchního stratéga. Ve FPS části hry většinu času strávíte na kraji městské periferie, ve zničených moderních městech nebo spletitém terénu. Podle autorů uspějí ti, kterým rychle padnou do ruky nové zbraně, dovedou se dobře orientovat na mapě a mají rychlé reflexy.

Nuclear Dawn

Digitální distribuce

256 Kč 89 Kč

Saints Row IV - Season Pass

Hra na PC - Získejte to nejlepší co Saints Row IV nabízí! Tento balík obsahuje dvě mise a ultimátní zbraň: Rectifier.

Saints Row IV - Season Pass

Digitální distribuce

199 Kč 179 Kč

Blades of Time :Limited Edition

Hra na PC - Obsahuje základní hru a DLC Dismal Swamp. Blades of Time je akční mlátičkou, která hratelností připomíná hru X-Blades od stejných tvůrců.

Blades of Time :Limited Edition

Digitální distribuce

405 Kč 129 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím