Parametry a specifikace

Datum vydání: 12.10.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční
Platforma: Battle.net
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Activision
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Nový díl v akční sérii Call of Duty: Black Ops, který je v pořadí čtvrtý, vychází v říjnu a na jeho plné odhalení si budeme muset počkat až do května letošního roku.


Mohlo by Vás zajímat

Grand Theft Auto: San Andreas

Hra na PC - Grand Theft Auto: San Andreas se odehrává v 90. letech 20. století ve městě, které svoji velikostí překonává všechny předešlé díly. Hlavním hrdinou je Carl Johnson alias "CJ", který se po pěti letech vrací zpátky domů do Los Santos ve státě San Andreas.

Grand Theft Auto: San Andreas

Digitální distribuce

269 Kč 169 Kč

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition

Hra na PC - The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition představuje jedno z nejlepších RPG všech dob. Vstupte do nejpropracovanějšího a nejživějšího světa, jaký byl kdy stvořen. Se silnou kombinací volného světa a nevídané grafiky můžete plnit hlavní úkolovou linii svým vlastním tempem, nebo prozkoumávat rozsáhlý svět a najít si své vlastní výzvy.

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition

Digitální distribuce

405 Kč 259 Kč

Hacknet - Labyrinths

Hra pro PC - Populární Zombie survival-fantasy série přichází na PC. S krásnou remastrovanou grafikou na 1080p, s lepšími, texturami, animací i bojovými mechanikami, vás State of Decay: Year One zatáhne ještě hlouběji do post-apokalyptického světa plného zombie.

Hacknet - Labyrinths

Digitální distribuce

189 Kč 99 Kč

Commandos: Beyond the Call of Duty

Hra na PC - Commandos: Beyond the Call of Duty je samostatný datadisk k původním Commandos, nevyžadující původní hru. Objevují se zde některá drobná vylepšení. Všichni vojáci teď umí pohodit krabičku cigaret nebo kámen, aby upoutali pozornost. Zelený baret nyní umí dát omračující ránu pěstí a nepřítele spoutat.

Commandos: Beyond the Call of Duty

Digitální distribuce

133 Kč 69 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím