Parametry a specifikace

Datum vydání: 28.11.2019
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: RPG
Platforma: GOG.com
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: CD PROJEKT RED
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Sex


Připravte se na otevřený svět, kde zažijete brutální a přesto realistický svět budoucnosti s nelineárním příběhem plným zvratů. Hra se inspiruje knihami Williama Gibsona, filmy Blade Runner či japonským anime megafilmem Ghost in the Shell či hrou Deus Ex. Jelikož ale hra vychází hlavně z pen and paper hry Cyberpunk kde jde vytvořit jakoukoliv postavu, tak i tento skvost Vám zprostředkuje stejné možnosti. Zde je jistě dobré vědět, že každé rozhodnutí od schopností, implantátů až po podobu samotné postavy bude ovlivňovat hlavní příběh. Marcin Momot také prozradil, že herní Cyberpunk 2077 se bude odehrávat po celém světě. RPG dostává novou podobu!


Mohlo by Vás zajímat

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Hra pro PC - Azeroth zaplatil ukrutnou cenu k zastavení apokalyptické křížové výpravy Legionu, ale přes hluboké rány, které tato událost zanechala, se jako nejtěžší ukazuje udržet křehkou důvěru mezi Aliancí a Hordou. Ve chvíli, kdy tento odvěký konflikt znovu zažehne, je jen na vás, na čí stranu se přidáte. Budoucnost Azerothu bude kována ohněm války!

World of Warcraft:  Battle for Azeroth

Digitální distribuce

1 369 Kč 1 199 Kč

Agony

Hra pro PC - Váš příběh utrápené duše začíná v hlubinách pekla, nemáte žádné vzpomínky na vaši minulost. Speciální schopnost ovládat lidi, které potkáte cestou a dokonce ovládání myslí slabších démonů vám dodává dostatečné prostředky k přežití v extrémních podmínkách. Průzkumem nepřátelského prostředí a využíváním vyčerpaných duší v pekle, hrdinové rychle zjišťují, že je jediná možnost úniku a budete k ní potřebovat setkat mystický červenou bohyni.

Agony

Digitální distribuce

1 029 Kč 999 Kč

Hero of Many

Hra na PC - Hero of Many je atmosférická akční adventura od českého studia Trickster Arts. Hráč se ujímá bílého stvoření ve tvaru koule. V každém ze 26 levelů, odehrávajících se v 4 světech, je vaším cílem dostat se až na konec. Cestou můžete narazit na 2 druhy ryb (bílé a černé).

Hero of Many

Digitální distribuce

161 Kč 129 Kč

South Park: The Fractured But Whole

Hra pro PC - Od tvůrců South Parku, Treye Parkera a Matta Stona, přichází další nezapomenutelná South Park hra. Fantasy kulisy tentokrát vyměníme za kriminální podsvětí a přidáme se k partě super hrdinů říkající si Coon and Friends.

South Park: The Fractured But Whole

Digitální distribuce

1 521 Kč 529 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím