Parametry a specifikace

Datum vydání: 28.11.2019
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: RPG
Platforma: GOG.com
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: CD PROJEKT RED
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Sex


Připravte se na otevřený svět, kde zažijete brutální a přesto realistický svět budoucnosti s nelineárním příběhem plným zvratů. Hra se inspiruje knihami Williama Gibsona, filmy Blade Runner či japonským anime megafilmem Ghost in the Shell či hrou Deus Ex. Jelikož ale hra vychází hlavně z pen and paper hry Cyberpunk kde jde vytvořit jakoukoliv postavu, tak i tento skvost Vám zprostředkuje stejné možnosti. Zde je jistě dobré vědět, že každé rozhodnutí od schopností, implantátů až po podobu samotné postavy bude ovlivňovat hlavní příběh. Marcin Momot také prozradil, že herní Cyberpunk 2077 se bude odehrávat po celém světě. RPG dostává novou podobu!


Mohlo by Vás zajímat

Crusader Kings II: Horse Lords

Hra pro PC - Povolej vojsko, seskup hordu, osedlej oře a vyraz objevovat, nebo dobývat nová území. Persie, Evropa a Indie čekají na svého nového vládce!

Crusader Kings II: Horse Lords

Digitální distribuce

380 Kč 229 Kč

Euro Fishing

Hra pro PC - Ponořte se hluboko do adrenalinové akce, zábavy a užijete si nádhery nejznámějších evropských jezer jako je Digger Lakes či slavné St. Johns Lake u Linear Fisheries. Herní výuka, pokročilá umělá inteligence a nastavitelné efekty to vše je Dovetail Games Euro Fishing.  Sdílejte na facebooku a získejte 4 benefit bodů.

Euro Fishing

Digitální distribuce

508 Kč 199 Kč

Dying Light: The Following - Enhanced Edition

Hra pro PC - Hra Dying Light představuje akční hru zaměřenou na přežití s perspektivou z prvního pohledu. Hra se odehrává v obrovském a nebezpečném otevřeném světě.

Dying Light: The Following - Enhanced Edition

Digitální distribuce

1 351 Kč 799 Kč

Iron Storm

Hra pro PC - Nyní se píše se rok 1964 a frontová linie procházející středem Evropy se od té doby takřka nepohnula. Jako zpravodajský důstojník západoevropských spojenců, James Anderson, dostáváte za úkol proniknout za nepřátelské linie, do městečka Wolfenburg v Ugenbergem okupované části Německa, sabotovat zde tajný vývoj nukleárních zbraní a ukončit půlstoletí trvající, ničivý konflikt jednou pro vždy.

Iron Storm

Digitální distribuce

99 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím