Parametry a specifikace

Datum vydání: 28.11.2019
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: RPG
Platforma: GOG.com
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: CD PROJEKT RED
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Sex


Připravte se na otevřený svět, kde zažijete brutální a přesto realistický svět budoucnosti s nelineárním příběhem plným zvratů. Hra se inspiruje knihami Williama Gibsona, filmy Blade Runner či japonským anime megafilmem Ghost in the Shell či hrou Deus Ex. Jelikož ale hra vychází hlavně z pen and paper hry Cyberpunk kde jde vytvořit jakoukoliv postavu, tak i tento skvost Vám zprostředkuje stejné možnosti. Zde je jistě dobré vědět, že každé rozhodnutí od schopností, implantátů až po podobu samotné postavy bude ovlivňovat hlavní příběh. Marcin Momot také prozradil, že herní Cyberpunk 2077 se bude odehrávat po celém světě. RPG dostává novou podobu!


Mohlo by Vás zajímat

Shattered Haven

Hra na PC - Skupinka přeživších lidí se snaží přežít v nehostinné krajině a světě, který se rozpadá – jak v rámci společenských struktur, tak doslova. Polorozbořené domy, prázdná nákupní střediska… vše vyrabováno a pomalu podléhá rozkladu.

Shattered Haven

Digitální distribuce

271 Kč 89 Kč

Rivals of Aether

Hra pro PC - RIVALS OF AETHER je nadcházející nezávislá bojová hra odehrávající se ve světě, kde válčící civilizace přivolávají sílu ohně, vody, vzduchu a Země. Vyberte Rivala a vstupte do bitevního pole, využívejte moci elementů a pohybu zvířat. Ohadlte tajemné konflikty planety Aether v režimu příběhu nebo prověřte své bojové schopnosti on-line a vyzvěte své přátele i nepřátelé po celém světě.

Rivals of Aether

Digitální distribuce

380 Kč 229 Kč

Reconquest

Hra pro PC - Reconquest je RTS strategie, kde se ujmete role velitele jedné ze dvou frakcí, která na zemi zůstala po 3. světové válce. Lidstvo bylo skoro vyhlazeno a je na Vás, abyste znovu ovládli planetu Zemi. Nejdůležitější surovinou, kterou lze na poničené a zpustošené Zemi najít, je radioaktivní plyn a jeho vlastnictví rozhodne o tom, kdo v budoucnosti ovládne planetu. Ve hře je možnost zvolit si ze dvou stran – zbývajících jednotek městské obrany, nebo klanu nezávislých a hrdých psanců.

Reconquest

Digitální distribuce

305 Kč 249 Kč

Zombie: Army Trilogy

Hra na PC - Zombie Army Trilogy je kompilace, pokračování a zároveň remake. Obsahuje oba předchozí díly (Sniper Elite: Nazi Zombie Army a Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2), přináší novou kampaň a na to hromady změn v technické stránce, herních mechanismech a hratelnosti.

Zombie: Army Trilogy

Digitální distribuce

1 134 Kč 399 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím