Parametry a specifikace

Datum vydání: 19.4.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Simulace
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Fat Dog Games
Závadnost obsahu: Násilí

Dead Climb je fyzicky založená hra o lezení po smrti. Hráč musí použít jeho mrtvé končetiny k dosažení vrcholu. Zombietaining!


Mrtvý výstup je hloupý. Tato hra je o lezení po horách. A toto je místo, kde se dějí zvláštní věci: vaše postava je již mrtvá.


Mohlo by Vás zajímat

Dishonored

Hra na PC - Pohlcující akční FPS Dishonored vás postaví do role zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, jehož pohání touha po pomstě. Pomocí flexibilního bojového systému, kterým se Dishonored vyznačuje, budete moci kreativně eliminovat své protivníky, zatímco budete kombinovat nadpřirozené schopnosti, zbraně a netradiční přístroje, které budete mít k dispozici.

Dishonored

Digitální distribuce

269 Kč 119 Kč

COAST GUARD

Hra na PC - Vyzkoušejte si nevšední život důstojníka pobřežní stráže Finna Asdaira ve hře COAST GUARD. Život na moři je plný dobrodružství a nebezpečí.

COAST GUARD

Digitální distribuce

405 Kč 125 Kč

Boid

Hra pro PC - Realtime strategie o mikroorganismech na nové planetě. Vaším úkolem je porazit ostatní mikroorganismy a zajistit si tak život. Hra je o rychlém rozhodování a mutacích.

Boid

Digitální distribuce

79 Kč

Half-Life 2: Episode One

Hra na PC - Po Half-Life 2 se Valve rozhodlo pokračovat v sérii epizodicky tj. po více kratších částech. I přes to však trval vývoj Episode One skoro 2 roky.

Half-Life 2: Episode One

Digitální distribuce

225 Kč 129 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím