Parametry a specifikace

Datum vydání: 19.4.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Simulace
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Fat Dog Games
Závadnost obsahu: Násilí

Dead Climb je fyzicky založená hra o lezení po smrti. Hráč musí použít jeho mrtvé končetiny k dosažení vrcholu. Zombietaining!


Mrtvý výstup je hloupý. Tato hra je o lezení po horách. A toto je místo, kde se dějí zvláštní věci: vaše postava je již mrtvá.


Mohlo by Vás zajímat

Overwatch: Game of the Year Edition

Hra pro PC - Svět potřebuje hrdiny! V multiplayerové týmové střílečce Overwatch jich proto najdete rovnou celých 21. Každého s naprosto odlišnými vlastnostmi a jiným stylem hraní. Připojte se k více než 30 milionům hráčů střetávajících se na bojišti zítřka. Vyberte si svého hrdinu z řady vojáků, vědců, dobrodruhů... Zaujměte místo v Overwatchu.

Overwatch: Game of the Year Edition

Digitální distribuce

1 299 Kč 1 099 Kč

Rome: Total War - Gold Edition

Výhodná edice Total War: Rome Gold obsahuje kromě základní hry také datadisk: The Barbarian Invasion. Jedná se o výpravnou strategii, která navazuje na úspěch svých předchůdců Schogun a Medieval Total War. Náplní hry je dobývání území a vláda nad starověkým Římem, hlavním cílem je zvolení do funkce římského imperátora.

Rome: Total War - Gold Edition

Digitální distribuce

202 Kč 129 Kč

Europa Universalis IV American Dream

Hra na PC - Europa Universalis IV: American Dream DLC přidává přes 50 nových, unikátních událostí, 10 tématických obrázků k událostem a také několik modelů jednotek USA.

Europa Universalis IV American Dream

Digitální distribuce

134 Kč 95 Kč

GTR FIA GT Racing

Hra na PC - Prožijte sezónu 2003 ve FIA GT Championship z první ruky na vašem PC a otestujte vaše schopnosti proti 50 soupeřům na všech legendárních tratích šampionátu FIA GT. GTR, vyrobené závodními profesionály, je opravdový milník v oblasti závodních her.

GTR FIA GT Racing

Digitální distribuce

134 Kč 99 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím