Parametry a specifikace

Datum vydání: 31.3.2019
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Capcom
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Sex

Dante, Nero a přátelé se opět vydávají zlikvidovat démonickou hrozbu v nejnovějším pokračování série Devil May Cry. Po minulém díle, jež dostalo na starost západní studio, se Devil May Cry 5 vrací na východ. Ty se tak můžeš těšit na typickou bláznivou japonskou akci ve vzduchu i na zemi, spoustu oslizlých démonů a hlavně na starého dobrého Danteho, jak si jej pamatuješ ze starších dílů. Mělo by jít o přímé příběhové pokračování čtvrtého dílu, jenž se rychle stal oblíbeným u všech fanoušků této nestárnoucí série.


Mohlo by Vás zajímat

Cossacks 3

Hra pro PC - Toto je remake hry, která byla původně vydána v roce 2000. Obsahuje všechny prvky úspěšné a význаmné hry Cossacks a kombinuje je se současnou 3D grafikou. Cossacks 3 poskytují hráči neomezené strategické a taktické možnosti. Zahrnující nejen budování staveb a těžbu surovin, ale také široký výběr různých jednotek a vliv krajiny.

Cossacks 3

Digitální distribuce

508 Kč 289 Kč

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Hra pro PC - Wonder Boy: The Dragon’s Trap je nádherná dobrodružná hra s ručně malovanou grafikou, jaká se dnes už moc nevidí. Ve hře se ujmete role chlapce, který byl proklet a je tedy napůl člověk, napůl plaz. Vaší jedinou nadějí na spasení je nalézt magický artefakt jménem Salamandrův Kříž, který Vás dokáže změnit zpátky v člověka. Zvládnete to?

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Digitální distribuce

508 Kč 399 Kč

Europa Universalis IV American Dream

Hra na PC - Europa Universalis IV: American Dream DLC přidává přes 50 nových, unikátních událostí, 10 tématických obrázků k událostem a také několik modelů jednotek USA.

Europa Universalis IV American Dream

Digitální distribuce

134 Kč 95 Kč

Farming Simulator 19

Hra pro PC - Farmařte jako nikdy dřív díky hře Farming Simulator 19! Značku, které se už prodalo přes několik milionů kusů, čeká v roce 2018 obrovský skok kupředu. Tato dokonalá farmářská simulace se totiž letos vrátí se zcela přepracovaným grafickým enginem, který nabídne strhující a podmanivý vizuál a efekty, jakož i nejpropracovanější a nejkompletnější farmářský zážitek, který na PC a na konzole kdy vyšel.

Farming Simulator 19

Digitální distribuce

1 299 Kč 999 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím