Parametry a specifikace

Datum vydání: 31.3.2019
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Capcom
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Sex

Dante, Nero a přátelé se opět vydávají zlikvidovat démonickou hrozbu v nejnovějším pokračování série Devil May Cry. Po minulém díle, jež dostalo na starost západní studio, se Devil May Cry 5 vrací na východ. Ty se tak můžeš těšit na typickou bláznivou japonskou akci ve vzduchu i na zemi, spoustu oslizlých démonů a hlavně na starého dobrého Danteho, jak si jej pamatuješ ze starších dílů. Mělo by jít o přímé příběhové pokračování čtvrtého dílu, jenž se rychle stal oblíbeným u všech fanoušků této nestárnoucí série.


Mohlo by Vás zajímat

StarCraft II: Battlechest

Hra pro PC - StarCraft 2: Battlechest; tato série znamená pro hráče naprostou špičku mezi realtimovými strategiemi a Blizzard se i díky ní stal velmi uznávanou značkou. Po dlouhé době tak přišel na trh druhý díl s kampaní, jejíž příběh navazuje na Brood War.

StarCraft II: Battlechest

Digitální distribuce

749 Kč 659 Kč

Don’t Starve Together

Hra na PC - Přežít v tajuplném světě temné magie, nevysvětlitelných událostí a hrůzných monster není žádná legrace. Proto každý hráč jistě ocení možnost pozvat si kamaráda, který mu na tomhle nevyzpytatelném místě bude krýt záda. Tentokrát rozděláme oheň společně!

Don’t Starve Together

Digitální distribuce

405 Kč 339 Kč

Alien Isolation

Hra na PC - Než nastoupila jako palubní důstojnice na USCSS Nostromo, slíbila, že bude na vaše jedenácté narozeniny zpátky doma. Už se nikdy nevrátila a dospívání bez matky bylo pro vás, Amandu Ripleyovou, obzvlášť tvrdé.

Alien Isolation

Digitální distribuce

942 Kč 269 Kč

Door Kickers

Hra na PC - Door Kickers je shora viděná 2D real-time taktická akce, v které se hráč ujímá vedení SWAT jednotky. Cílem jednotlivých misí je zneškodňování bomb, záchrana rukojmí, přepady zločineckých doupat, bezpečný eskort důležitých osob atd. Celou akci na místě činu je možné dopředu naplánovat a později podle vývoje s využitím pauzy korigovat.

Door Kickers

Digitální distribuce

513 Kč 109 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím