Parametry a specifikace

Datum vydání: 31.12.2019
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Bethesda Softworks
Závadnost obsahu: Násilí

Společně se opět vydáme do pekla v kůži Doom Slayera v dalším pokračování značky DOOM. Reboot dopadl na jedničku a ty se tak můžeš těšit na další (grafický) nářez se spoustou likvidačních prostředků a hlavně oslizlých démonů, kteří si opět brousí zuby na naši pláň existence. Půjde o přímé pokračování prvního dílu a o říznou hudbu se opět postaral skladatel Mick Gordon.


Mohlo by Vás zajímat

Godus

Hra na PC - Godus Vás vtěluje do role boha, což Vám umožňuje vyřezat každý kousíček krásného světa, na který se díváte ze shora. Jak formujete každý aspekt Vašeho světa, civilizace bude vzkvétat a nabízet Vám její víru. Čím více následovníků ve Vás věří, tím silnější se stáváte.

Godus

Digitální distribuce

400 Kč 139 Kč

South Park: The Fractured But Whole

Hra pro PC - Od tvůrců South Parku, Treye Parkera a Matta Stona, přichází další nezapomenutelná South Park hra. Fantasy kulisy tentokrát vyměníme za kriminální podsvětí a přidáme se k partě super hrdinů říkající si Coon and Friends.

South Park: The Fractured But Whole

Digitální distribuce

1 521 Kč 529 Kč

Battlefield 3 Premium Edition

Hra pro PC - Dvoutýdenní přednostní přístup ke všem budoucím rozšířením Unikátní nůž do hry Unikátní psí známky Více než 10 unikátních kamufláží pro vojáky Unikátní kamufláže pro zbraně Funkce resetování statistik Více než 10 unikátních emblémů pro čety Větší počet vrstev pro emblémy Priorita ve frontách na serverech Možnost uložit si až 5 oblíbených Battle Reports Více než 5 originálních úkolů (Assignments) Exkluzivní akce E xkluzivní víkendy s dvojnásobným ziskem XP (Double XP weekends) Exkluzivní videa Strategické postupy Další bonusový obsah

Battlefield 3 Premium Edition

Digitální distribuce

429 Kč 399 Kč

Total War Shogun 2 - Fall of the Samurai Collection

Hra na PC - Total War: Shogun 2 - Fall Of The Samurai Collection obsahuje: Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai, Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai - Obama Clan Pack DLC, Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai - Tsu Clan Pack DLC, Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai - Sendai Clan Pack DLC, Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai - Saga Clan Pack DLC, Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai - Blood Pack DLC.

Total War Shogun 2 - Fall of the Samurai Collection

Digitální distribuce

945 Kč 499 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím