Parametry a specifikace

Datum vydání: 31.12.2019
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Bethesda Softworks
Závadnost obsahu: Násilí

Společně se opět vydáme do pekla v kůži Doom Slayera v dalším pokračování značky DOOM. Reboot dopadl na jedničku a ty se tak můžeš těšit na další (grafický) nářez se spoustou likvidačních prostředků a hlavně oslizlých démonů, kteří si opět brousí zuby na naši pláň existence. Půjde o přímé pokračování prvního dílu a o říznou hudbu se opět postaral skladatel Mick Gordon.


Mohlo by Vás zajímat

Company of Heroes 2 - The Western Front Armies

Hra na PC - Company of Heroes 2: The Western Front Armies je samostatně hratelným přídavkem do hry Company of Heroes 2. Přináší dvě nové frakce v podobě US Forces a Oberkommando West a také osm nových map.

Company of Heroes 2 - The Western Front Armies

Digitální distribuce

532 Kč 329 Kč

King’s Bounty: Warriors of the North

Hra pro PC - Další volné pokračování tahové fantasy série, tentokrát s nádechem severské romantiky. Hlavním hrdinou je Olaf, mladý následník krále Northlingů. Olaf se rozhodl, že nebude ležet za pecí a vyhlásí válku všem nemrtvým na severu Endorie, což je úkol nemalý a celkem zdlouhavý.

King’s Bounty: Warriors of the North

Digitální distribuce

255 Kč 69 Kč

Stellaris: Leviathans

Hra pro PC - Vesmír je krásný a temný ale má tajemství. Bohaté systémy bráněné nepřátelskými bytostmi a spícími obry vesmíru - Fallen Empires, které se teď mohou probudit ze své dlouhé mrzutosti. V Stellaris: Leviathans Story Pack, bude galaxie znovu naplněna dobrodružstvím a výzvou, protože vaše nová a naivní vesmírná říše přichází tváří v tvář a lodí v loď s množstvím nebezpečí a odměn.

Stellaris: Leviathans

Digitální distribuce

252 Kč 207 Kč

Fist Of Jesus

Hra na PC - Fist of Jesus začíná ve chvíli, kdy se Ježíš pokouší vzkřísit svatého Lazara. V jejich verzi příběhu se však Lazar nikdy nestane svatým, protože něco nevyšlo podle Ježíšových představ a jeho přítel povstal jako zombie!

Fist Of Jesus

Digitální distribuce

242 Kč 129 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím