Parametry a specifikace

Datum vydání: 9.5.2018
Doporučený věk: 7
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Nezávislé
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Hero Concept
Závadnost obsahu: Sprostá slova

Doughlings přináší jedinečné herní mechaniky díky svým zajímavým postavám a svět, kde se současně kombinuje to nejlepší, co všechny známé Arkanoid hry nabízejí, to vše nablýskané moderním vzhledem a designem.


Mohlo by Vás zajímat

NBA 2K17

Hra pro PC - Pro všechny fanoušky basketu máme skvělou zprávu! Také letos si budete moci zahrát za vaše oblíbené hvězdy a dát nebo ubránit koše ve hře NBA 2K17 po patronátem zkušených vývojářů z týmu 2K, kteří mají na kontě již hezkých pár ročníků. Těšit se můžete na vypiplané animace jednotlivých hráčů, které byly pořízeny za pomocí technologie motion-capture.

NBA 2K17

Digitální distribuce

1 304 Kč 399 Kč

Tengami

Hra pro PC - Tengami je náladová adventura odehrávající se v japonském prostorovém leporelu. Skládejte a obracejte nádherně zpracovaný papírový svět, abyste vyřešili hádanky a odhalili skrytá místa.

Tengami

Digitální distribuce

252 Kč 129 Kč

Two Worlds Collection

Hra pro PC - Fantasy RPG od tvůrců úspěšné sci-fi startegie Earth 2160, které vás uvede do role mladého hrdiny, jenž byl na cestě za prací (jde o nájemného hledače a lovce zločinců) společně se svými spolubojovníky přepaden neznámou temnou silou, a on jako jediný díky zásahu tajemného mága přežil. Kromě kamarádů tím však přišel i o sestru, v jejíž smrt nevěří a touží se s ní zase znovu setkat. Ještě než k tomu dojde, musí absolvovat náročné a dlouhé dobrodružství, během něhož musí porozumět temné síle, která zapříčinila jeho neštěstí, aby s ní vůbec dokázal bojovat a nakonec ji snad i porazit.

Two Worlds Collection

Digitální distribuce

999 Kč 269 Kč

Qora

Hra na PC - Dobrodružná hra velikánů. Usazená v nové vesnici mezi údolím, budete zkoumat neznámé tajemné krajiny, využívat zvláštní mystickou sílu.

Qora

Digitální distribuce

149 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím