Parametry a specifikace

Datum vydání: 9.5.2018
Doporučený věk: 7
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Nezávislé
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Hero Concept
Závadnost obsahu: Sprostá slova

Doughlings přináší jedinečné herní mechaniky díky svým zajímavým postavám a svět, kde se současně kombinuje to nejlepší, co všechny známé Arkanoid hry nabízejí, to vše nablýskané moderním vzhledem a designem.


Mohlo by Vás zajímat

Northgard

Hra pro PC - Northgard je RTS založená na severské mytologii kde Vikingové poznávají tajemství nově objevené země. Nejstatečnější Vikingské lodě zamířily k zemi a chtějí přinést slávu svým bohům a klanům, popsat nové stránky dějin válečnými ale i obchodními schopnostmi, nejdříve se ale musí postavit všem novým nebezpečím, které v novém světe číhají.

Northgard

Digitální distribuce

534 Kč 479 Kč

The Incredible Adventures of Van Helsing III

Hra pro PC - V této hře je občanská válka nad Borgoviou už pryč, ale budoucnost vypadá krutě a nepěkně. Město zvláštní vědy je v ruinách, rozhádané frakce a zloději bojují o moc a podivný kult prorokuje příchod "Konce času". A mohou mít pravdu! Vlna nepříznivých událostí otřásá zemí a všechny jsou propjaty se záhadnou stvůrou. To vše znamená, že Van Helsing udělá vše nejlíp, jak umí. Uchopí zbraň, připraví smrtelné triky a vypátrá to nejnebezpečnější monstrum, které kdy žilo. Je připraven dosáhnout jeho cíle za každou cenu a Vy můžete být u toho!

The Incredible Adventures of Van Helsing III

Digitální distribuce

380 Kč 239 Kč

Who´s Your Daddy

Hra pro PC - Who’s Your Daddy je neformální hra představující bezradného otce, který se pokouší zabránit smrti jeho syna, který ji naopak aktivně vyhledává.

Who´s Your Daddy

Digitální distribuce

239 Kč 199 Kč

Darksiders: Warmastered Edition

Hra pro PC - Darksiders: Wrath of War patří do rodiny akčních rubaček viděných z pohledu třetí osoby. Svým pojetím a soubojovým systémem se hra nejvíce podobá např. God of War, Dante Inferno nebo Ninja Blade. Ve hře se vžijete do role jednoho ze čtyř jezdců apokalypsy (jménem Válka), který je povolán na zem, aby vyhubil lidskou rasu. Poměrně jednoduché pracovní zadání ale nabývá pochybností ve chvíli, kdy váš jezdec zjišťuje, že konečná apokalypsa proběhla bez vědomí nadřízených, Strážců rovnováhy. Tím jste donuceni vrátit se na zpustošenou zemi a zjistit kdo za tímto vyhlazením vlastně stojí.

Darksiders: Warmastered Edition

Digitální distribuce

209 Kč 169 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím