Parametry a specifikace

Datum vydání: 25.5.2018
Doporučený věk: 12
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné, Nezávislé
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Fat Dog Games

Záhadná nemoc postihuje klidnou vesnici, lidé jeden po druhém upadají do komatu. Když se vaše rodina stane postiženou záhadným onemocněním, zahájíte nebezpečnou cestu k nalezení mýtické Lady Death, která má moc zastavit tuto nemoc. 


Příběh vás provede mnoha zeměmi, přes lesy, bažiny, jeskyně a továrny. Většina úrovní má verzi alternativní reality, můžete tuto realitu využít k tomu, abyste se dostali do oblastí, kam jste předtím nemohli a objevili nová tajemství.


Mohlo by Vás zajímat

Call of Duty: Infinite Warfare

Hra pro PC - Hra se odehrává v časově neurčené budoucnosti, kdy se lidstvo potýká s nedostatkem surovin a je odkázáno na těžení a dovoz zásob z planet a asteroidů napříč sluneční soustavou. Vše zpočátku zajišťovalo společenství národů zkr. UNSA, ze kterého se ale v průběhu několika konfliktů oddělila skupina povstalců známá jako The FRONT, která se snaží ovládat stále více vesmírných kolonií a podmanit si tak vládu na zemi. Situace vygraduje ve chvíli, kdy The FRONT napadá několik pozemských cílů a rozpoutává tak proti spojeným národům totální válku. Povolán je proto hlavní hrdina titulu, poručík Reyes, který se stane velitelem lodi Retribution, jedné z posledních válečných lodi UNSA a je na něm, resp. na hráči, aby znovu nastolil pořádek nejen na zemi, ale i v blízkém vesmíru.

Call of Duty: Infinite Warfare

Digitální distribuce

1 621 Kč 239 Kč

Total War ROME II – Greek States Culture Pack

Hra na PC - Greek States Culture Pack přidává do Total War: ROME II novou hratelnou kulturu obsahující tři nové hratelné fakce; všechny využitelné v single i multiplayerové kampani a vlastních a multiplayerových bitvách.

Total War ROME II – Greek States Culture Pack

Digitální distribuce

202 Kč 189 Kč

Surgeon Simulator 2013

Hra na PC - Nabízí možnost vžít se do role transplantačního chirurga, který musí za pomoci některých nástrojů (pilky, kladiva, skalpelu nebo vrtačky) transplantovat pacientovi orgány (srdce, ledvina nebo mozek). Čas přitom rychle kvapí, krve se nedostává a vy musíte použít veškerou zručnost, aby pacient nezemřel.

Surgeon Simulator 2013

Digitální distribuce

270 Kč 89 Kč

Tom Clancy’s: Rainbow Six

Hra na PC - Úvodní díl slavné série Rainbow Six a mimo jiné i jedna z vůbec prvních taktických akcí. Již z názvu je zřejmé, že hra, příběh a reálie jsou inspirované stejnojmennou knihou populárního autora především špionážních románů, Toma Clancyho.

Tom Clancy’s: Rainbow Six

Digitální distribuce

269 Kč 129 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím