Parametry a specifikace

Datum vydání: 25.5.2018
Doporučený věk: 12
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné, Nezávislé
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Fat Dog Games

Záhadná nemoc postihuje klidnou vesnici, lidé jeden po druhém upadají do komatu. Když se vaše rodina stane postiženou záhadným onemocněním, zahájíte nebezpečnou cestu k nalezení mýtické Lady Death, která má moc zastavit tuto nemoc. 


Příběh vás provede mnoha zeměmi, přes lesy, bažiny, jeskyně a továrny. Většina úrovní má verzi alternativní reality, můžete tuto realitu využít k tomu, abyste se dostali do oblastí, kam jste předtím nemohli a objevili nová tajemství.


Mohlo by Vás zajímat

Dead Climb

Hra pro Pc - Dead Climb je fyzicky založená hra o lezení po smrti. Hráč musí použít jeho mrtvé končetiny k dosažení vrcholu. Zombietaining!

Dead Climb

Digitální distribuce

729 Kč 299 Kč

Anoxemia

Hra na PC - Anoxemia je příběhová plošinovka, ve které se hráč zhostí role vědce Dr. Baileyho. Děj je zasazen na dno oceánu, ve kterém je potřeba hledat a zkoumat vzorky nacházející se v útrobách kontaminované podvodní jeskyně.

Anoxemia

Digitální distribuce

107 Kč 99 Kč

Mark of the Ninja

Hra pro PC - Precizně provedená stealth plošinovka, která vás vhodí do otevřeného světa a přinutí přemýšlet. Svým pojetím dokázala, že i do klasického žánru se dá implementovat mnoho nových a současně i velmi dobře fungujících prvků

Mark of the Ninja

Digitální distribuce

635 Kč 299 Kč

Sengoku

Hra pro PC -Japonsko, rok 1467. Právě začíná období válčících států. Nadvláda šogunátu Ašikaga se hroutí a mnoho významných rodů cítí možnost vlastního mocenského vzestupu. Ujímáte vedení nad jedním z těchto rodů, který dovedete buď ke zničení, nebo ke slávě. Cílem je získání titulu šóguna a znovusjednocení Japonska. Stačí získat jen něco o málo více, než polovinu země, což je úkol, na jehož splnění budete mít necelých sto let herního času. K dobrému výsledku vám může dopomoct, krom klasických prostředků, třeba výcvik tajné armády ninjů, či dobré vztahy s cizinci z Portugalska a Nizozemí.

Sengoku

Digitální distribuce

253 Kč 129 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím