Parametry a specifikace

Datum vydání: 10.4.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Modus Games
Závadnost obsahu: Násilí

 

Podle legendy se nazývají Ravenii, útočící vojska krvežíznivých nestvůr tyčících se do výše 45 metrů, která hrozí zánikem lidstva. Ty jsi voják Avil, jeden z posledních Sentinelů na světě, vybavený schopnostmi k boji proti nekonečné vlně Ravenii. Bojuj s masivními bestiemi a jejich nohsledy plenící krajinu, braň města a zachraňuj uprchlíky vyhnané z jejich domovů. Rychle urči strategii při útoku houfů po zemi a ze vzduchu. Používej dynamický bojový systém na bázi schopností ve svůj prospěch, takticky odzbrojuj a likviduj útočící nepřátele. Toto už není válka. Je to vyhlazování. A ty jsi jediný, kdo rozhodne mezi lidstvem… a zánikem.

Hluboký příběh.
Ochraň lidskou populaci v bohatém příběhu, zachraň co nejvíce civilistů a zneškodni brutální protivníky.

Dynamické postranní mise.
Absolvuj řadu postranních misí s různými cíly, získej upgrady, které ti pomůžou v boji.

Boj na základě schopností.
Pohybuj se horizontálně i vertikálně, vybíhej zdi a švihnutím svého biče prováděj ničivé útoky ze vzduchu. Ovládni dynamické bojové manévry k účinnému překročení obřích bestií a odhalení jejich slabých bodů. Rozvíjej se podle různých schémat dovedností a vytvoř si tu nejlepší cestu k vlastnímu hracímu stylu.

Interaktivní prostředí.
Volně se pohybuj po plně zničitelném prostředím a používej objekty objevené ve světě k získání strategické výhody.

Bezpočet bojových scénářů.
Každé bojiště se liší od předchozího a díky tomu je každá bojová situace jedinečná při každé hře.

Šarvátkový režim.
Vytvářej jedinečná bojiště a vyzývej hráče online k soutěži o nejlepší skóre.

Režim vymření.
Bojuj s neustále se valící hordou útočníků, kdy se na tebe bude bez přestání valit vlna za vlnou obrů a jejich nohsledů.


Mohlo by Vás zajímat

Serious Sam 2

Hra pro PC - Ve více jak 40 úrovních projdete vším, od tropické džungle po futuristické město. Narazíte na 42 druhů nepřátel, NPC postavy a bossy. Protivníci sice neoplývají inteligencí, ale budete je moci zlikvidovat 15 druhy zbraní, od obvyklého kulometu až po takové kousky jako je sebevražedný papoušek s bombou.

Serious Sam 2

Digitální distribuce

269 Kč

Wargame: European Escalation

Hra na PC - Wargame: European Escalation je real-time strategie zasazená do studené války. Jedná se de facto o pokračování R.U.S.E., využívající vylepšeného enginu IRISZOOM, schopného detailně zobrazovat mapy tentokrát až o velikosti 150 km čtverečních.

Wargame: European Escalation

Digitální distribuce

269 Kč 169 Kč

Just Cause 2

Hra na PC - Just Cause 2 je pokračování celkem úspěšného prvního dílu, ve kterém si zahrajte opět za tajného agenta CIA Rica Rodrigueze. Ten se dostane na malajsijský ostrov Penau, kde bude pomáhat své bývalé kolegyni Marii Kane s dopadením jednoho z nejhledanějších zlodějů Toma Sheldona.

Just Cause 2

Digitální distribuce

405 Kč 129 Kč

Magicka DLC Bundle

Hra na PC - Magicka DLC Bundle obsahuje: Magicka: Volcano Hideout, Magicka: Mirror Crystal Cavern Hideout, Magicka: Wizard’s Survival Kit, Magicka: Vietnam, Magicka: Tower of Niflheim, Magicka: The Watchtower, Magicka: The Stars Are Left, Magicka: The Other Side of the Coin, Magicka: The Lonely Cruise, Magicka: The Doctors Robe pack a další.

Magicka DLC Bundle

Digitální distribuce

299 Kč 209 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím