Parametry a specifikace

Datum vydání: 10.4.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Modus Games
Závadnost obsahu: Násilí

 

Podle legendy se nazývají Ravenii, útočící vojska krvežíznivých nestvůr tyčících se do výše 45 metrů, která hrozí zánikem lidstva. Ty jsi voják Avil, jeden z posledních Sentinelů na světě, vybavený schopnostmi k boji proti nekonečné vlně Ravenii. Bojuj s masivními bestiemi a jejich nohsledy plenící krajinu, braň města a zachraňuj uprchlíky vyhnané z jejich domovů. Rychle urči strategii při útoku houfů po zemi a ze vzduchu. Používej dynamický bojový systém na bázi schopností ve svůj prospěch, takticky odzbrojuj a likviduj útočící nepřátele. Toto už není válka. Je to vyhlazování. A ty jsi jediný, kdo rozhodne mezi lidstvem… a zánikem.

Hluboký příběh.
Ochraň lidskou populaci v bohatém příběhu, zachraň co nejvíce civilistů a zneškodni brutální protivníky.

Dynamické postranní mise.
Absolvuj řadu postranních misí s různými cíly, získej upgrady, které ti pomůžou v boji.

Boj na základě schopností.
Pohybuj se horizontálně i vertikálně, vybíhej zdi a švihnutím svého biče prováděj ničivé útoky ze vzduchu. Ovládni dynamické bojové manévry k účinnému překročení obřích bestií a odhalení jejich slabých bodů. Rozvíjej se podle různých schémat dovedností a vytvoř si tu nejlepší cestu k vlastnímu hracímu stylu.

Interaktivní prostředí.
Volně se pohybuj po plně zničitelném prostředím a používej objekty objevené ve světě k získání strategické výhody.

Bezpočet bojových scénářů.
Každé bojiště se liší od předchozího a díky tomu je každá bojová situace jedinečná při každé hře.

Šarvátkový režim.
Vytvářej jedinečná bojiště a vyzývej hráče online k soutěži o nejlepší skóre.

Režim vymření.
Bojuj s neustále se valící hordou útočníků, kdy se na tebe bude bez přestání valit vlna za vlnou obrů a jejich nohsledů.


Mohlo by Vás zajímat

Bridge Constructor: Medieval

Hra na PC - Bridge Constructor Medieval se vrací v čase o několik století zpět, do dob rytířů a hradů. Zkontruovat pevný most může zachránit celé město - nebo naopak zkonstruovat mosty, které se propadnou pod tíhou útočícího vojska a odešlou hordu nepřátel do propasti.

Bridge Constructor: Medieval

Digitální distribuce

269 Kč 145 Kč

Back to the Future : The Game

Hra na PC - Marty McFly a Doktor Brown se vrátili v novém příběhu Návratu do budoucnosti. Šest měsíců po událostech z třetího filmu se stroj času DeLorean záhadně obeví v Hill Valley – bez řidiče! Marty musí jít zpět v čase a získat pomoc od náctiletého Emmetta Browna, nebo se časoprostorové kontinuum navždy rozpadne!

Back to the Future : The Game

Digitální distribuce

540 Kč 169 Kč

The Sims 4 Bundle Pack 4

Hra pro PC - Upíři přináší do The Sims 4 unikátní příběhové možnosti a nadpřirozené schopnosti! Můžete pomocí nich například proměnit ostatní Simíky v upíry nebo se pohybovat v nejrůznějších formách. Upíří mají dvě základní podoby, standardní Sim podobu a pak temnou, upíří. Nechybí jim ani pití plasmy, upíří síla a speciální strašidelná chůze. Ve vytváření postav objevíte nové možnosti, jako jsou například zářící oči a děsivé oční důlky, vybledlé odstíny pleti a zlovolná výrazná obočí.

The Sims 4 Bundle Pack 4

Digitální distribuce

729 Kč 699 Kč

Impire

Hra na PC - V podzemí Ardanie (Majesty, Defenders of Ardania) to ožívá. Démon Báal-Abaddon byl omylem povolán z bezedných hlubin pekla a zůstává uvězněn v těle malého neškodného impa.

Impire

Digitální distribuce

540 Kč 79 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím