Parametry a specifikace

Datum vydání: 10.4.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Modus Games
Závadnost obsahu: Násilí

 

Podle legendy se nazývají Ravenii, útočící vojska krvežíznivých nestvůr tyčících se do výše 45 metrů, která hrozí zánikem lidstva. Ty jsi voják Avil, jeden z posledních Sentinelů na světě, vybavený schopnostmi k boji proti nekonečné vlně Ravenii. Bojuj s masivními bestiemi a jejich nohsledy plenící krajinu, braň města a zachraňuj uprchlíky vyhnané z jejich domovů. Rychle urči strategii při útoku houfů po zemi a ze vzduchu. Používej dynamický bojový systém na bázi schopností ve svůj prospěch, takticky odzbrojuj a likviduj útočící nepřátele. Toto už není válka. Je to vyhlazování. A ty jsi jediný, kdo rozhodne mezi lidstvem… a zánikem.

Hluboký příběh.
Ochraň lidskou populaci v bohatém příběhu, zachraň co nejvíce civilistů a zneškodni brutální protivníky.

Dynamické postranní mise.
Absolvuj řadu postranních misí s různými cíly, získej upgrady, které ti pomůžou v boji.

Boj na základě schopností.
Pohybuj se horizontálně i vertikálně, vybíhej zdi a švihnutím svého biče prováděj ničivé útoky ze vzduchu. Ovládni dynamické bojové manévry k účinnému překročení obřích bestií a odhalení jejich slabých bodů. Rozvíjej se podle různých schémat dovedností a vytvoř si tu nejlepší cestu k vlastnímu hracímu stylu.

Interaktivní prostředí.
Volně se pohybuj po plně zničitelném prostředím a používej objekty objevené ve světě k získání strategické výhody.

Bezpočet bojových scénářů.
Každé bojiště se liší od předchozího a díky tomu je každá bojová situace jedinečná při každé hře.

Šarvátkový režim.
Vytvářej jedinečná bojiště a vyzývej hráče online k soutěži o nejlepší skóre.

Režim vymření.
Bojuj s neustále se valící hordou útočníků, kdy se na tebe bude bez přestání valit vlna za vlnou obrů a jejich nohsledů.


Mohlo by Vás zajímat

Prison Architect

Hra na PC - Prison Architect je strategie od nezávislého studia Introversion (Uplink, Darwinia, Defcon), ve které dostanete za úkol navrhnout, postavit a udržet v chodu vězeňský komplex. Hra, která se inspirovala např. Dwarf Fortress, je vyvedena v 2D grafice s pohledem z vrchu.

Prison Architect

Digitální distribuce

756 Kč 399 Kč

The Elder Scrolls Online: Morrowind

Hra pro PC - The Elder Scrolls Online: Morrowind nabídne nové dobrodružství jak pro TESO veterány, tak i pro nové hráče. Rozšíření Morrowind přinese řadu novinek a obsahu, jako je obrovská nová zóna, zcela nová herní třída, více než 30 hodin hratelnosti hlavního příběhu, nové zkoušky a nový 4v4v4 PvP mód.

The Elder Scrolls Online: Morrowind

Digitální distribuce

599 Kč 499 Kč

Hitman Contracts

Hra na PC - Vstupte do světa zločinu, hříchu a chamtivosti se hrou Hitman: Contracts. Hrát budetet za Agenta 47, v jehož kůži narazíte na ty největší protivníky. Jejich eliminace z něj postupně dělá brutálně efektivního vraha.

Hitman Contracts

Digitální distribuce

161 Kč 139 Kč

StarCraft II: Battlechest

Hra pro PC - StarCraft 2: Battlechest; tato série znamená pro hráče naprostou špičku mezi realtimovými strategiemi a Blizzard se i díky ní stal velmi uznávanou značkou. Po dlouhé době tak přišel na trh druhý díl s kampaní, jejíž příběh navazuje na Brood War.

StarCraft II: Battlechest

Digitální distribuce

749 Kč 659 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím