Parametry a specifikace

Datum vydání: 14.11.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: RPG
Platforma: Přímé stažení
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Bethesda Softworks
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Fallout 76 je novou hrou zasazenou do populárního postapokalyptického světa. Tentokrát se ocitneme ve Vaultu 76, kde bylo umístěno celkem 500 obyvatel. Vault se otevřel jako první po dopadu bomb a je jen na vás znovu vybudovat USA. Hra bude online a nabídne možnost hrát buď sám nebo s kamarády, přičemž ve světě budete potkávat další hráče, jakožto obyvatele Vaultu 76.


Mohlo by Vás zajímat

Medieval II Total War - Kingdoms

Hra na PC - Medieval II: Total War - Kingdoms je oficiální datadisk pro Medieval II: Total War, který obsahuje úplně nová území k prozkoumání, nepřátele k poražení a jednotky, kterým můžete velet.

Medieval II Total War - Kingdoms

Digitální distribuce

323 Kč 299 Kč

Undertale

Hra pro PC - Titul Undertale klade důraz na rozvětvenost příběhu a odlišné události při novém rozehrání hry. Undertale vzniklo po úspěšné kickstarter kampani po dvou a půl letech vývoje.

Undertale

Digitální distribuce

359 Kč 329 Kč

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard

Hra na PC - Dawnguard je první oficiální přídavek pro hru The Elder Scrolls V: Skyrim – hru roku 2011. Upíří Lord Harkon se navrátil k moci. Za pomoci Svitku předků se snaží o něco nepředstavitelného – o zničení samotného slunce.

The Elder Scrolls V: Skyrim  - Dawnguard

Digitální distribuce

539 Kč 229 Kč

The Night of the Rabbit

Hra pro PC - Dvanáctiletý chlapec Jerry se touží stát kouzelníkem. Na konci prázdnin se jeho sen promění ve skutečnost. Zničeho nic se objeví vysoký elegantně oblečený králík, Markýz de Hoto, a vezme Jerryho do učení.

The Night of the Rabbit

Digitální distribuce

432 Kč 49 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím