Parametry a specifikace

Datum vydání: 14.11.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: RPG
Platforma: Přímé stažení
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Bethesda Softworks
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Fallout 76 je novou hrou zasazenou do populárního postapokalyptického světa. Tentokrát se ocitneme ve Vaultu 76, kde bylo umístěno celkem 500 obyvatel. Vault se otevřel jako první po dopadu bomb a je jen na vás znovu vybudovat USA. Hra bude online a nabídne možnost hrát buď sám nebo s kamarády, přičemž ve světě budete potkávat další hráče, jakožto obyvatele Vaultu 76.


Mohlo by Vás zajímat

Disciples II Gold

Hra na PC - Disciples II Gold Edition je sbírkou čtyř vydání Disciples II, a to sice Disciples II Dark Prophecy, Disciples II Servants of the Dark, Disciples II Guardians of the Light a Disciples II Rise of the Elves.

Disciples II Gold

Digitální distribuce

339 Kč 289 Kč

Tycoon City New York

Hra na PC - Postavte si svůj New York, město které nikdy nespí. Vytvořte si svůj vlastní Manhattan a více než 100 typů hlavních obchodů, můžete vést noční klub, mediální impérium nebo si otevřít lukrativní divadlo na Broadwayi. Jak bude růst Váš úspěch, bude růst i Vaše reputace a Vaše tvář bude objevovat v televizi.

Tycoon City New York

Digitální distribuce

270 Kč 45 Kč

Surgeon Simulator - Anniversary Edition

Hra pro PC - Není sporu o tom, že hra Surgeon Simulator není záležitostí pro každého, na druhou stranu, pokud ji máte a líbila se vám, pak je tu i solidní šance, že budete doslova nadšení z jejího datadisku jménem Surgeon Simulator: Anniversary Edition. A jaké herní režimy a „levely“ nám zde tedy přibyly? Když pomineme další grafiku, tak na prvním místě to je bezpochyby „Inside Donald Trump“, kdy je prezident Donald Trump jakoby pacient a vy mu to můžete jakožto doktor s kinžálem v ruce pěkně oplatit. Dá se však třeba operovat i za jízdy koridorem, také však lze pitvat mimozemšťana (a to hned ve vesmíru). Suma sumárum, devět míst a operací pro nové potenciální šílené doktory(-rky).

Surgeon Simulator - Anniversary Edition

Digitální distribuce

382 Kč 149 Kč

Sword Coast: Legends

Hra na PC - RPG ze světa Forgotten Realms nabídne jak singleplayerovou kampaň, tak i multiplayer, ve kterém se jeden z hráčů může zhostit role Dungeon Mastera.

Sword Coast: Legends

Digitální distribuce

855 Kč 399 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím