Parametry a specifikace

Datum vydání: 14. dub. 2015
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Přímé stažení
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Rockstar Games
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Online Game

Když se mladý zlodějíček, bankovní lupič na odpočinku a děsivý psychopat zapletou s jedněmi z nejhorších a nejnebezpečnějších členů podsvětí, vlády USA a zábavního průmyslu, nemají na vybranou a musí provést sérii nebezpečných loupeží. Jen tak dokážou přežít v nemilosrdném městě, v němž nemohou věřit vůbec nikomu – ani sobě navzájem.

 

Grand Theft Auto V pro PC přináší hráčům možnost prozkoumávat věhlasný svět Los Santos a Blaine County v rozlišení až 4k i více a vychutnat si vše v režimu zobrazení 60 snímků za sekundu.

 

Hra obsahuje bohatou škálu různých nastavení specifických pro PC, například více než 25 samostatných položek pro kvalitu textur, shadery, teselaci, antialiasing a podobně, nechybí samozřejmě ani podpora rozsáhlé možnosti úprav ovládání klávesnicí a myší. Mezi dalšími možnostmi se nachází například posuvník pro nastavení hustoty zalidnění mající vliv na množství automobilů i chodců, podpora dvou i tří monitorů, kompatibilita s 3D zobrazením a podpora pro plug-and-play ovladače.

 

Grand Theft Auto V pro PC také obsahuje Grand Theft Auto Online, kterého se může zúčastnit až 30 hráčů najednou a dva diváci. V Grand Theft Auto Online pro PC budou k dispozici všechna stávající vylepšení herního systému a dříve vydaný dodatečný obsah od Rockstaru pro Grand Theft Auto Online včetně režimů Loupeže a Protivníci.

 

V PC verzi her Grand Theft Auto V a Grand Theft Auto Online se nachází také režim s pohledem z vlastních očí, díky němuž mohou hráči prozkoumávat neuvěřitelně detailní svět Los Santos a Blaine County zcela novým způsobem.

 


Podobné zboží

Grand Theft Auto III

Hra na PC - Zločin se vyplatí. Vysoce úspěšná a kontroverzní série Grand Theft Auto se přesouvá ve třetí dimenzi do temného a pochybného podsvětí Liberty City.

Grand Theft Auto III

Digitální distribuce

270 Kč 99 Kč

Grand Theft Auto IV Complete Edition

Hra na PC - Tento samostatně prodávaný titul zahrnuje tři odlišné příběhy, které jsou vzájemně propojeny a tvoří tak jeden z nejunikátnějších a nejpoutavějších herních zážitků dnešní doby.

Grand Theft Auto IV Complete Edition

Digitální distribuce

811 Kč 299 Kč

Grand Theft Auto III Trilogy

Hra na PC - Grand Theft Auto III Trilogy je výhodné balení trojice dílů legendární kriminální akce. Sada obsahuje díly Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas.

Grand Theft Auto III Trilogy

Digitální distribuce

670 Kč 269 Kč

Grand Theft Auto Complete Pack

Hra na PC - Grand Theft Auto Complete Pack obsahuje: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Vice City.

Grand Theft Auto Complete Pack

Digitální distribuce

1 339 Kč 649 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Inner Chains

Hra pro PC - Coby jeden z obyvatelů tohoto světa máte hlavu plnou učení Vládnoucí kasty. Máte jediný cíl: dostat se na mýtické místo jménem Poslední naděje a odejít z této nemocné, zdegenerované a umírající planety jednou provždy.

Inner Chains

Digitální distribuce

508 Kč 199 Kč

DIG IT! A Digger Simulator

Hra pro PC - Máte rádi tu chvíli, kdy naskočí motor a výrazný zvuk dieselu protne vzduch? Užíváte si přemisťování zeminy pomocí široké palety výkonných bagrů, rypadel, buldozerů a nákladních vozů? Toužíte zažít ten pocit síly, když se ocelová lžíce zaboří do země a vy nad ní máte plnou kontrolu?

DIG IT! A Digger Simulator

Digitální distribuce

457 Kč 149 Kč

International Snooker

Hra pro PC - International Snooker je pravděpodobně nejvíc realistická adaptace snookeru, jaká existuje. Obsahuje jak karierní mód, kde se zúčastníte kompletního kalendáře a série turnajů, abyste získali oficiální body do žebříčku. Kromě kariéry hra nabízí také samozřejmě zkušební mód, rychlou hru, speciální turnaje a mnoho dalšího.

International Snooker

Digitální distribuce

330 Kč 149 Kč

Cities XL Platinum

Hra pro PC - Cities XL Platinum vás nechá navrhnout, vybudovat a spojovat města všech velikostí a tvarů po celé planetě Cities XL!

Cities XL Platinum

Digitální distribuce

406 Kč 119 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím