Parametry a specifikace

Datum vydání: 14. dub. 2015
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Přímé stažení
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Rockstar Games
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Online Game

Když se mladý zlodějíček, bankovní lupič na odpočinku a děsivý psychopat zapletou s jedněmi z nejhorších a nejnebezpečnějších členů podsvětí, vlády USA a zábavního průmyslu, nemají na vybranou a musí provést sérii nebezpečných loupeží. Jen tak dokážou přežít v nemilosrdném městě, v němž nemohou věřit vůbec nikomu – ani sobě navzájem.

 

Grand Theft Auto V pro PC přináší hráčům možnost prozkoumávat věhlasný svět Los Santos a Blaine County v rozlišení až 4k i více a vychutnat si vše v režimu zobrazení 60 snímků za sekundu.

 

Hra obsahuje bohatou škálu různých nastavení specifických pro PC, například více než 25 samostatných položek pro kvalitu textur, shadery, teselaci, antialiasing a podobně, nechybí samozřejmě ani podpora rozsáhlé možnosti úprav ovládání klávesnicí a myší. Mezi dalšími možnostmi se nachází například posuvník pro nastavení hustoty zalidnění mající vliv na množství automobilů i chodců, podpora dvou i tří monitorů, kompatibilita s 3D zobrazením a podpora pro plug-and-play ovladače.

 

Grand Theft Auto V pro PC také obsahuje Grand Theft Auto Online, kterého se může zúčastnit až 30 hráčů najednou a dva diváci. V Grand Theft Auto Online pro PC budou k dispozici všechna stávající vylepšení herního systému a dříve vydaný dodatečný obsah od Rockstaru pro Grand Theft Auto Online včetně režimů Loupeže a Protivníci.

 

V PC verzi her Grand Theft Auto V a Grand Theft Auto Online se nachází také režim s pohledem z vlastních očí, díky němuž mohou hráči prozkoumávat neuvěřitelně detailní svět Los Santos a Blaine County zcela novým způsobem.

 


Podobné zboží

Grand Theft Auto III

Hra na PC - Zločin se vyplatí. Vysoce úspěšná a kontroverzní série Grand Theft Auto se přesouvá ve třetí dimenzi do temného a pochybného podsvětí Liberty City.

Grand Theft Auto III

Digitální distribuce

270 Kč 99 Kč

Grand Theft Auto IV Complete Edition

Hra na PC - Tento samostatně prodávaný titul zahrnuje tři odlišné příběhy, které jsou vzájemně propojeny a tvoří tak jeden z nejunikátnějších a nejpoutavějších herních zážitků dnešní doby.

Grand Theft Auto IV Complete Edition

Digitální distribuce

811 Kč 269 Kč

Grand Theft Auto III Trilogy

Hra na PC - Grand Theft Auto III Trilogy je výhodné balení trojice dílů legendární kriminální akce. Sada obsahuje díly Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas.

Grand Theft Auto III Trilogy

Digitální distribuce

670 Kč 239 Kč

Grand Theft Auto Complete Pack

Hra na PC - Grand Theft Auto Complete Pack obsahuje: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Vice City.

Grand Theft Auto Complete Pack

Digitální distribuce

1 339 Kč 649 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Fallen Enchantress: Legendary Heroes

Hra na PC - Fallen Enchantress: Legendary Heroes je datadisk k populární Fallen Enchantress fantasy-strategii. Svět Elemental potřebuje Vaši pomoc, Fallen Enchantress chce zničit křehké civilizace, které povstaly z popela kataklizmu.

Fallen Enchantress: Legendary Heroes

Digitální distribuce

621 Kč 79 Kč

Pillars of Eternity: Hero Edition

Hra na PC - Klasická RPG stále zůstávají doménou počítačových hráčů. Herní matadoři ze studia Obsidian mají za sebou skvostnou historii, vždyť kdo by neznal Baldur’s Gate nebo Planetscape: Torment. V dnešní době si však nebyli jisti, zda o izometrický styl hraní bude dostatečný zájem.

Pillars of Eternity: Hero Edition

Digitální distribuce

1 125 Kč 199 Kč

RACE 07

Hra na PC - Race 07 je duchovním nástupcem Race: The Official WTCC Game. Race 07 obsahuje celou sezónu FIA WTCC roku 2007 včetně všech aut a tratí. Taky obsahuje sezónu roku 2006 z původního Race.

RACE 07

Digitální distribuce

99 Kč 79 Kč

Champions of Anteria

Hra pro PC - Vrhněte se do souboje, u kterého se Vám rozbuší srdce. I když nepřátelům není rozumět, nejsou hloupí. K jejich poražení bude zapotřebí promyšlených strategií, chytrých taktik a správné kombinace dovedností. Když zvolíte dobře, zkombinované síly elementů vašich Šampiónů projdou nepřáteli jako horký meč lávou. Když zvolíte špatnou kombinaci, posloužíte akorát jako žrádlo pro příšery.

Champions of Anteria

Digitální distribuce

762 Kč 499 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím