Parametry a specifikace

Datum vydání: 14. dub. 2015
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Přímé stažení
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Rockstar Games
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí, Online Game

Když se mladý zlodějíček, bankovní lupič na odpočinku a děsivý psychopat zapletou s jedněmi z nejhorších a nejnebezpečnějších členů podsvětí, vlády USA a zábavního průmyslu, nemají na vybranou a musí provést sérii nebezpečných loupeží. Jen tak dokážou přežít v nemilosrdném městě, v němž nemohou věřit vůbec nikomu – ani sobě navzájem.

 

Grand Theft Auto V pro PC přináší hráčům možnost prozkoumávat věhlasný svět Los Santos a Blaine County v rozlišení až 4k i více a vychutnat si vše v režimu zobrazení 60 snímků za sekundu.

 

Hra obsahuje bohatou škálu různých nastavení specifických pro PC, například více než 25 samostatných položek pro kvalitu textur, shadery, teselaci, antialiasing a podobně, nechybí samozřejmě ani podpora rozsáhlé možnosti úprav ovládání klávesnicí a myší. Mezi dalšími možnostmi se nachází například posuvník pro nastavení hustoty zalidnění mající vliv na množství automobilů i chodců, podpora dvou i tří monitorů, kompatibilita s 3D zobrazením a podpora pro plug-and-play ovladače.

 

Grand Theft Auto V pro PC také obsahuje Grand Theft Auto Online, kterého se může zúčastnit až 30 hráčů najednou a dva diváci. V Grand Theft Auto Online pro PC budou k dispozici všechna stávající vylepšení herního systému a dříve vydaný dodatečný obsah od Rockstaru pro Grand Theft Auto Online včetně režimů Loupeže a Protivníci.

 

V PC verzi her Grand Theft Auto V a Grand Theft Auto Online se nachází také režim s pohledem z vlastních očí, díky němuž mohou hráči prozkoumávat neuvěřitelně detailní svět Los Santos a Blaine County zcela novým způsobem.

 


Podobné zboží

Grand Theft Auto III

Hra na PC - Zločin se vyplatí. Vysoce úspěšná a kontroverzní série Grand Theft Auto se přesouvá ve třetí dimenzi do temného a pochybného podsvětí Liberty City.

Grand Theft Auto III

Digitální distribuce

270 Kč 99 Kč

Grand Theft Auto IV Complete Edition

Hra na PC - Tento samostatně prodávaný titul zahrnuje tři odlišné příběhy, které jsou vzájemně propojeny a tvoří tak jeden z nejunikátnějších a nejpoutavějších herních zážitků dnešní doby.

Grand Theft Auto IV Complete Edition

Digitální distribuce

811 Kč 269 Kč

Grand Theft Auto III Trilogy

Hra na PC - Grand Theft Auto III Trilogy je výhodné balení trojice dílů legendární kriminální akce. Sada obsahuje díly Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas.

Grand Theft Auto III Trilogy

Digitální distribuce

670 Kč 269 Kč

Grand Theft Auto Complete Pack

Hra na PC - Grand Theft Auto Complete Pack obsahuje: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Vice City.

Grand Theft Auto Complete Pack

Digitální distribuce

1 339 Kč 649 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Hitman GO: Definitive Edition

Hra pro PC - Hitman GO: Definitive Edition je tahová strategie, která má se svou předlohou společného nejenom agenta 47 v roli ústřední postavy, ale též cíl hry v podobě infiltrace na nepřátelské území, zabíjení nepohodlných lidí a stealth pohyb po hracím poli.

Hitman GO: Definitive Edition

Digitální distribuce

204 Kč 169 Kč

Craft The World

Hra na PC - Craft the World je sandboxová realtime strategie, která v sobě kombinuje hry jako Dungeon Keeper, Terraria a Dwarf Fortress. Cílem je prozkoumat náhodně vytvořený svět plný nebezpečných stvoření, postavit trpasličí pevnost, sbírat suroviny a sestavit všechny předměty, zbraně a zbroje, kterých bude třeba k vítězství.

Craft The World

Digitální distribuce

513 Kč 339 Kč

Commandos 2: Men of Courage

Hra pro PC - Druhý díl ze série taktických strategií, který přináší jak technologické zlepšení, tak mírné úpravy v herním systému. Idea hry zůstává stejná. S týmem specialistů provádíte sabotážní a diverzní akce v nepřátelském týlu.

Commandos 2: Men of Courage

Digitální distribuce

133 Kč 129 Kč

Chivalry Medieval Warfare

Hra na PC - Chivalry: Medieval Warfare je first-person bojová hra s důrazem na multiplayer. Hratelnost sestává z krvavých bitev, prezentovaných ve stylu historických velkofilmů typu Království Nebeské nebo Statečné Srdce.

Chivalry Medieval Warfare

Digitální distribuce

621 Kč 149 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím