Parametry a specifikace

Datum vydání: 21. Úno. 2017
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Strategické
Platforma: PC a Xbox One
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Microsoft
Závadnost obsahu: Násilí

Posádka USNC Spirit of Fire po bezmála tři dekády dlouhém kryospánku v lodi unášené vesmírem procitla do situace, které nerozumějí. Po zažehnání nejhoršího během února 2531 v Halo Wars (2009/2017) zaspala jak v Halo 3 (2007) zachycený konec lidsko-kovenantského konfliktu z přelomu roku 2552-2553, tak události období let 2557-2558 z Halo 4 (2012) a Halo 5: Guardians (2015). Loď byla velením dávno odepsána jako ztracená v akci a kapitánu Cutterovi nezbylo, než se rychle zorientovat. Nyní čeká statečné muže a ženy ze Spirit of Fire průzkum prastaré Instalace 00 tajemných Předchůdců. Kapitán si od infiltrace slibuje evakuaci, avšak jiralhanský warlord Atriox z odštěpenecké frakce Vypovězených má s místem vlastní plány a proto se v roce 2559 další konfrontace lidí s mimozemšťany stává nevyhnutelnou.

 

Halo Wars 2 rozvíjí vše osvědčené z RTS formule prvního dílu od Ensemble Studios. Během tří aktů výpravné kampaně o třinácti misích za USNC si v této na téměř nepřetržitou akci sázející strategii doplníte nemálo kousků do skládanky rozsáhlého lore Halo univerza. Ve skirmish módu si zahrajete i za zmíněnou frakci Vypovězených (The Banished), sestávající z bývalých Kovenantů. I ve dvojce spočívá tajemství úspěchu v osazování slotů vaší výchozí základny budovami produkčního i obranného charakteru a jejich upgradování. Na "supplies" suplující suroviny si přijdete bitvami, v nichž nejprve odrazíte útoky protivníků, abyste výstavbou nových základen následně přečíslili a mohli přejít do vítězné ofenzivy. Z minula dále přetrvalo dělení na letectvo, pěší a motorizovanou infanterii i kámen, nůžky, papír princip. Opět tedy není jednotky efektivní proti všemu.

 

V příběhu prostých módech skirmish, deathmatch, stronghold, domination a blitz uplatníte šest hrdinů z obou táborů, představených v kampani. Podobně jako ti z Age of Mythology (2002) disponují speciálními schopnostmi. Posledně jmenovaný blitz mód zcela vypouští stavění a přináší do hry karty, konceptem vzdáleně připomínající ty z Age of Empires III (2005). Kampaň a všechny zmíněné módy lze hrát v do čtyř obtížností odstupňovaném single playeru, co-opu proti AI nebo v multiplayeru až pro 6 hráčů. Poněvadž jde o Play anywhere titul, nezáleží na jakém ze zařízení jste hráli naposledy. Po přihlášení k vašemu účtu pokaždé dojde k synchronizaci dat s cloudem a můžete tak pokračovat ve hře z jakéhokoliv Xbox One či PC, jež splňuje hardwarové specifikace.


Mohlo by Vás zajímat

TEKKEN 7

Hra pro PC - Připravte se na ultimátní souboje na next-gen konzolích. Hra Tekken 7 je poháněna Unreal Engine 4 a přichází s dalším turnajem krále železné pěsti. S věrným 3D bojovým systémem a neporušeným stylem hry, přichází Tekken 7 s realistickou grafikou, novými vymoženostmi a bojovými mechanikami. Hra oživuje názory, rivalitu a smysl pro dramatické efekty, které jsou zakořeněny v jeho arkádovém DNA, čímž Vám hra zaručí ultimátní bojový zážitek.

TEKKEN 7

Digitální distribuce

729 Kč 649 Kč

F1 2014

Hra na PC - F1 2014 je již šestý díl závodní simulace šampionátu vozů F1 od obnovení licence pod hlavičkou Codemasters. Současně je i poslední částí určené pro old-gen konzole.

F1 2014

Digitální distribuce

675 Kč 129 Kč

Gravity Badgers

Hra na PC - Fyzikálně založená hra, ve které hlavní roli hraje jezevec nacpaný do skafandru. Hrdina se musí dostat do vzdálené díry. Cestou musí ještě navíc ideálně sebrat všechny tři hvězdičky. Podaří se mu to?

Gravity Badgers

Digitální distribuce

134 Kč 89 Kč

Batman: The Telltale Series

Hra pro PC - Vstupte do poškozena psyché Bruce Wayna v tomto temném, násilném příběhu a objevte mocné a hluboce sahající důsledky vašich voleb v roli temného rytíře. V roli Batmana potkáte klasických spojenců a nepřátel, a jak Bruce se naučíte skutečný význam toho, co to znamená stát se mužem skrývajícím se za pláštěm superhrdiny.

Batman: The Telltale Series

Digitální distribuce

584 Kč 249 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím