Parametry a specifikace

Datum vydání: 21. Úno. 2017
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Strategické
Platforma: PC a Xbox One
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Microsoft
Závadnost obsahu: Násilí

Posádka USNC Spirit of Fire po bezmála tři dekády dlouhém kryospánku v lodi unášené vesmírem procitla do situace, které nerozumějí. Po zažehnání nejhoršího během února 2531 v Halo Wars (2009/2017) zaspala jak v Halo 3 (2007) zachycený konec lidsko-kovenantského konfliktu z přelomu roku 2552-2553, tak události období let 2557-2558 z Halo 4 (2012) a Halo 5: Guardians (2015). Loď byla velením dávno odepsána jako ztracená v akci a kapitánu Cutterovi nezbylo, než se rychle zorientovat. Nyní čeká statečné muže a ženy ze Spirit of Fire průzkum prastaré Instalace 00 tajemných Předchůdců. Kapitán si od infiltrace slibuje evakuaci, avšak jiralhanský warlord Atriox z odštěpenecké frakce Vypovězených má s místem vlastní plány a proto se v roce 2559 další konfrontace lidí s mimozemšťany stává nevyhnutelnou.

 

Halo Wars 2 rozvíjí vše osvědčené z RTS formule prvního dílu od Ensemble Studios. Během tří aktů výpravné kampaně o třinácti misích za USNC si v této na téměř nepřetržitou akci sázející strategii doplníte nemálo kousků do skládanky rozsáhlého lore Halo univerza. Ve skirmish módu si zahrajete i za zmíněnou frakci Vypovězených (The Banished), sestávající z bývalých Kovenantů. I ve dvojce spočívá tajemství úspěchu v osazování slotů vaší výchozí základny budovami produkčního i obranného charakteru a jejich upgradování. Na "supplies" suplující suroviny si přijdete bitvami, v nichž nejprve odrazíte útoky protivníků, abyste výstavbou nových základen následně přečíslili a mohli přejít do vítězné ofenzivy. Z minula dále přetrvalo dělení na letectvo, pěší a motorizovanou infanterii i kámen, nůžky, papír princip. Opět tedy není jednotky efektivní proti všemu.

 

V příběhu prostých módech skirmish, deathmatch, stronghold, domination a blitz uplatníte šest hrdinů z obou táborů, představených v kampani. Podobně jako ti z Age of Mythology (2002) disponují speciálními schopnostmi. Posledně jmenovaný blitz mód zcela vypouští stavění a přináší do hry karty, konceptem vzdáleně připomínající ty z Age of Empires III (2005). Kampaň a všechny zmíněné módy lze hrát v do čtyř obtížností odstupňovaném single playeru, co-opu proti AI nebo v multiplayeru až pro 6 hráčů. Poněvadž jde o Play anywhere titul, nezáleží na jakém ze zařízení jste hráli naposledy. Po přihlášení k vašemu účtu pokaždé dojde k synchronizaci dat s cloudem a můžete tak pokračovat ve hře z jakéhokoliv Xbox One či PC, jež splňuje hardwarové specifikace.


Mohlo by Vás zajímat

Sniper: Ghost Warrior Trilogy

Hra na PC - Obsahuje: Sniper Art of Victory, Sniper Ghost Warrior, Sniper Ghost Warrior 2, Sniper Ghost Warrior 2 - Digital Extras, Sniper Ghost Warrior 2 - Map Pack, Sniper Ghost Warrior 2 - Second Strike.

Sniper: Ghost Warrior Trilogy

Digitální distribuce

513 Kč 145 Kč

Commandos 3: Destination Berlin

Hra pro PC - Třetí díl taktické série jde ve šlépějích svých předchůdců. Přináší stejný herní model dobře známý z předchozích dílů, přibližně stejnou obtížnost a trochu inovovanou grafiku.

Commandos 3: Destination Berlin

Digitální distribuce

133 Kč 89 Kč

DARK SOULS II: Scholar of the First Sin

Hra pro PC - Scholar of the First Sin edice obsahje veškerá rozšíření v podobě The Lost Crowns Trilogy. Ve verzi Scholar of the First Sin byla vylepšena grafická stránka hry a dodány další efekty utvrzující atmosféru.

DARK SOULS II: Scholar of the First Sin

Digitální distribuce

1 084 Kč 399 Kč

Age of Empires: Definitive Edition

Hra pro PC - Age of Empires, klíčová strategie v reálném čase, která odstartovala 20letý odkaz, se vrací v definitivní podobě na PC s Windows 10. Díky více než 40 hodinám modernizované hratelnosti, zcela nové grafice ve 4K, bitvami až pro 8 hráčů a řadě dalších nových funkcí je právě teď ten nejlepší čas naskočit do Age of Empires. Vítej zpátky v historii.

Age of Empires: Definitive Edition

Digitální distribuce

659 Kč 599 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím