Parametry a specifikace

Datum vydání: 21. Úno. 2017
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Strategické
Platforma: PC a Xbox One
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Microsoft
Závadnost obsahu: Násilí

Posádka USNC Spirit of Fire po bezmála tři dekády dlouhém kryospánku v lodi unášené vesmírem procitla do situace, které nerozumějí. Po zažehnání nejhoršího během února 2531 v Halo Wars (2009/2017) zaspala jak v Halo 3 (2007) zachycený konec lidsko-kovenantského konfliktu z přelomu roku 2552-2553, tak události období let 2557-2558 z Halo 4 (2012) a Halo 5: Guardians (2015). Loď byla velením dávno odepsána jako ztracená v akci a kapitánu Cutterovi nezbylo, než se rychle zorientovat. Nyní čeká statečné muže a ženy ze Spirit of Fire průzkum prastaré Instalace 00 tajemných Předchůdců. Kapitán si od infiltrace slibuje evakuaci, avšak jiralhanský warlord Atriox z odštěpenecké frakce Vypovězených má s místem vlastní plány a proto se v roce 2559 další konfrontace lidí s mimozemšťany stává nevyhnutelnou.

 

Halo Wars 2 rozvíjí vše osvědčené z RTS formule prvního dílu od Ensemble Studios. Během tří aktů výpravné kampaně o třinácti misích za USNC si v této na téměř nepřetržitou akci sázející strategii doplníte nemálo kousků do skládanky rozsáhlého lore Halo univerza. Ve skirmish módu si zahrajete i za zmíněnou frakci Vypovězených (The Banished), sestávající z bývalých Kovenantů. I ve dvojce spočívá tajemství úspěchu v osazování slotů vaší výchozí základny budovami produkčního i obranného charakteru a jejich upgradování. Na "supplies" suplující suroviny si přijdete bitvami, v nichž nejprve odrazíte útoky protivníků, abyste výstavbou nových základen následně přečíslili a mohli přejít do vítězné ofenzivy. Z minula dále přetrvalo dělení na letectvo, pěší a motorizovanou infanterii i kámen, nůžky, papír princip. Opět tedy není jednotky efektivní proti všemu.

 

V příběhu prostých módech skirmish, deathmatch, stronghold, domination a blitz uplatníte šest hrdinů z obou táborů, představených v kampani. Podobně jako ti z Age of Mythology (2002) disponují speciálními schopnostmi. Posledně jmenovaný blitz mód zcela vypouští stavění a přináší do hry karty, konceptem vzdáleně připomínající ty z Age of Empires III (2005). Kampaň a všechny zmíněné módy lze hrát v do čtyř obtížností odstupňovaném single playeru, co-opu proti AI nebo v multiplayeru až pro 6 hráčů. Poněvadž jde o Play anywhere titul, nezáleží na jakém ze zařízení jste hráli naposledy. Po přihlášení k vašemu účtu pokaždé dojde k synchronizaci dat s cloudem a můžete tak pokračovat ve hře z jakéhokoliv Xbox One či PC, jež splňuje hardwarové specifikace.


Mohlo by Vás zajímat

Aragami

Hra pro PC - Ninja Aragami, mistr stínů, byl přivolán ze světa mrtvých dívkou Yamiko, jež je uvězněná v pevnosti Kyuryu. Ta je ale pod nadvládou frakce Kaiho, armády světla. Aby tedy Aragami měl proti armádě vůbec šanci a mohl zachránit Yamiko, bude se muset chytře skrývat ve stínech, útočit ze zálohy a využívat své schopnosti.

Aragami

Digitální distribuce

540 Kč 199 Kč

Saints Row: The Third - The Full Package

Hra na PC - Jak název napovídá, Saints Row: The third je v řadě již třetím pokračováním akční adventury od společnosti Volition, Inc, která sídlí v USA, IL. Vyvojáři nám servírují další atraktivní příběh z fiktivního města sužovaného válkou gangů a konkurenčních organizací. Co se tedy od posledně změnilo...

Saints Row: The Third - The Full Package

Digitální distribuce

540 Kč 229 Kč

Unhack

Hra na PC - 5K Worm virus infikoval počítače po celém světě. Žádná tradiční metoda použitá na jeho odstranění neuspěla. Vaším cílem je jako unhacker společnosti Smash Security s pomocí AI avatarů Weedy a Miss Debug virus zničit a zjistit, jak je do všeho zapletena konkurenční společnost ACME Antivirus.

Unhack

Digitální distribuce

107 Kč 69 Kč

2Dark

Hra pro PC - Kdysi malebná vesnička jménem Gloomywood je sužována dětskými únosy, temnota se nad ní vznáší jako kletba. Poté jak se bývalý detektiv pan Smith stal svědkem vraždy své manželky a únosu dětí, zapřísahá se, že dosáhne spravedlnost a přinese konec tomuto utrpení. Využijte Váš důvtip na infiltraci bašty krutosti v vesničky Gloomywood.Zkoumejte a odhalte tajemství zvrácených psychopatů, který se v ní nacházejí, dosáhněte úplatu a doveďte zajaté děti do bezpečí.

2Dark

Digitální distribuce

635 Kč 199 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím