Parametry a specifikace

Datum vydání: 21. Úno. 2017
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Strategické
Platforma: PC a Xbox One
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Microsoft
Závadnost obsahu: Násilí

Posádka USNC Spirit of Fire po bezmála tři dekády dlouhém kryospánku v lodi unášené vesmírem procitla do situace, které nerozumějí. Po zažehnání nejhoršího během února 2531 v Halo Wars (2009/2017) zaspala jak v Halo 3 (2007) zachycený konec lidsko-kovenantského konfliktu z přelomu roku 2552-2553, tak události období let 2557-2558 z Halo 4 (2012) a Halo 5: Guardians (2015). Loď byla velením dávno odepsána jako ztracená v akci a kapitánu Cutterovi nezbylo, než se rychle zorientovat. Nyní čeká statečné muže a ženy ze Spirit of Fire průzkum prastaré Instalace 00 tajemných Předchůdců. Kapitán si od infiltrace slibuje evakuaci, avšak jiralhanský warlord Atriox z odštěpenecké frakce Vypovězených má s místem vlastní plány a proto se v roce 2559 další konfrontace lidí s mimozemšťany stává nevyhnutelnou.

 

Halo Wars 2 rozvíjí vše osvědčené z RTS formule prvního dílu od Ensemble Studios. Během tří aktů výpravné kampaně o třinácti misích za USNC si v této na téměř nepřetržitou akci sázející strategii doplníte nemálo kousků do skládanky rozsáhlého lore Halo univerza. Ve skirmish módu si zahrajete i za zmíněnou frakci Vypovězených (The Banished), sestávající z bývalých Kovenantů. I ve dvojce spočívá tajemství úspěchu v osazování slotů vaší výchozí základny budovami produkčního i obranného charakteru a jejich upgradování. Na "supplies" suplující suroviny si přijdete bitvami, v nichž nejprve odrazíte útoky protivníků, abyste výstavbou nových základen následně přečíslili a mohli přejít do vítězné ofenzivy. Z minula dále přetrvalo dělení na letectvo, pěší a motorizovanou infanterii i kámen, nůžky, papír princip. Opět tedy není jednotky efektivní proti všemu.

 

V příběhu prostých módech skirmish, deathmatch, stronghold, domination a blitz uplatníte šest hrdinů z obou táborů, představených v kampani. Podobně jako ti z Age of Mythology (2002) disponují speciálními schopnostmi. Posledně jmenovaný blitz mód zcela vypouští stavění a přináší do hry karty, konceptem vzdáleně připomínající ty z Age of Empires III (2005). Kampaň a všechny zmíněné módy lze hrát v do čtyř obtížností odstupňovaném single playeru, co-opu proti AI nebo v multiplayeru až pro 6 hráčů. Poněvadž jde o Play anywhere titul, nezáleží na jakém ze zařízení jste hráli naposledy. Po přihlášení k vašemu účtu pokaždé dojde k synchronizaci dat s cloudem a můžete tak pokračovat ve hře z jakéhokoliv Xbox One či PC, jež splňuje hardwarové specifikace.


Mohlo by Vás zajímat

PAC-MAN 256

Hra pro PC - Pusť se do lokální hry více hráčů se spoluprací až se 4 přáteli Polykej tečky a dávej pozor, ať tě Glitch nedostane Rozdej si to s novou partou oživených retro-duchů, včetně Sue, Funkyho a Spunky Přelsti je s pomocí více než 20 legračních vylepšení: laseru, tornáda, obra a mnoha dalších Okořeň si hru 10 různými motivy

PAC-MAN 256

Digitální distribuce

159 Kč 129 Kč

Craft The World

Hra na PC - Craft the World je sandboxová realtime strategie, která v sobě kombinuje hry jako Dungeon Keeper, Terraria a Dwarf Fortress. Cílem je prozkoumat náhodně vytvořený svět plný nebezpečných stvoření, postavit trpasličí pevnost, sbírat suroviny a sestavit všechny předměty, zbraně a zbroje, kterých bude třeba k vítězství.

Craft The World

Digitální distribuce

513 Kč 339 Kč

Fallout 4 GOTY

Hra pro PC - Nyní máte díky speciálnímu vydání Fallout 4: Game of the Year Edition od Bethesda Softworks jedinečnou možnost užít si toto jedinečné, mnohokrát oceněné post-nukleární dobrodružství! Edice Hra Roku zahrnuje všechny doposud vydané aktualizace hry (včetně Survival módu), dále grafická vylepšení, možnost zahrát si hru s využitím mnoha módů na PC a konzolích zdarma a v neposlední řadě také všechny oficiální herní přídavky!a.

Fallout 4 GOTY

Digitální distribuce

999 Kč 799 Kč

Dead Island: Riptide Complete Edition

Hra na PC - Dead Island Riptide zavede hráče na ostrov Palanai v souostroví Banoi, který je zamořený krvežíznivými zombíky a na kterém jen pár zbývajících přeživších stále bojuje své životy. Představujeme nové děsivé nepřátele, smrtící zbraně, nové hratelné postavy a mnohem víc.

Dead Island: Riptide Complete Edition

Digitální distribuce

455 Kč 249 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím