Parametry a specifikace

Datum vydání: 22.2.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Předběžný přístup
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Crytek
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Hunt: Showdown je soutěžní lovecká hra z pohledu první osoby s těžkými prvky PvE od výrobců Crysis. Hra je situovaná v nejtmavějších koutech světa.


Savage, strašidelné příšery se potloukají Louisianskými  bažinyämi a ty jsi součástí skupiny robustních lovců odměn, kteří mají zbavit svět jejich příšerné přítomnosti. Zprovoďte tyto bytosti z našeho světa a budete placeni královsky - dostanete možnost koupit více strašidelných a silných zbraní. Neúspěch a smrt vás zbaví charakteru i rychlosti. Vaše zkušenosti však zůstávají ve vašem bazénu lovců - tzv. Bloodline - vždy.


Mohlo by Vás zajímat

Surgeon Simulator - Anniversary Edition

Hra pro PC - Není sporu o tom, že hra Surgeon Simulator není záležitostí pro každého, na druhou stranu, pokud ji máte a líbila se vám, pak je tu i solidní šance, že budete doslova nadšení z jejího datadisku jménem Surgeon Simulator: Anniversary Edition. A jaké herní režimy a „levely“ nám zde tedy přibyly? Když pomineme další grafiku, tak na prvním místě to je bezpochyby „Inside Donald Trump“, kdy je prezident Donald Trump jakoby pacient a vy mu to můžete jakožto doktor s kinžálem v ruce pěkně oplatit. Dá se však třeba operovat i za jízdy koridorem, také však lze pitvat mimozemšťana (a to hned ve vesmíru). Suma sumárum, devět míst a operací pro nové potenciální šílené doktory(-rky).

Surgeon Simulator - Anniversary Edition

Digitální distribuce

382 Kč 149 Kč

Watch Dogs

Hra na PC - Hra se odehrává v alternativní verzi amerického Chicaga, kde je hlavní postavou Aiden Pearce. Samozvaný strážce zákona, brilantní hacker a rváč, jehož kriminální minulost vedla k násilné rodinné tragédii, proniká pomocí svého smartphonu do městského centrálního superpočítače, známém jako ctOS.

Watch Dogs

Digitální distribuce

810 Kč 239 Kč

Mafia II DLC: Greaser Pack

Hra pro PC - Obsah ke stažení pro hru Mafia II Závodník je o rychlosti. S 2 novými rychlými hot-rody ujedete policii kdykoliv. Přidejte k tomu 2 nové sady oblečení pro Vita, jednu s koženou bundou a těžkými botami, druhou s koženou závodnickou kombinézou, a můžete vyrazit na start.

Mafia II DLC: Greaser Pack

Digitální distribuce

99 Kč

Legends of Eisenwald

Hra pro PC - Hra Legends of Eisenwald je zasazena do uvěřitelného středověkého světa, které obsahuje i nadpřirozené jevy. Nejedná se však o fantasy s elfy a draky, Eisenwald je postaven na koncepci středověkého světa, kde mají všechny pověry reálný základ. Na svých cestách se setkáte s čáry, hrozivými tvory a záhadami, ale svět řídí lidé a jejich pravidla, nikoliv mystické síly.

Legends of Eisenwald

Digitální distribuce

511 Kč 99 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím