Parametry a specifikace

Datum vydání: 22.2.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Předběžný přístup
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Crytek
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Hunt: Showdown je soutěžní lovecká hra z pohledu první osoby s těžkými prvky PvE od výrobců Crysis. Hra je situovaná v nejtmavějších koutech světa.


Savage, strašidelné příšery se potloukají Louisianskými  bažinyämi a ty jsi součástí skupiny robustních lovců odměn, kteří mají zbavit svět jejich příšerné přítomnosti. Zprovoďte tyto bytosti z našeho světa a budete placeni královsky - dostanete možnost koupit více strašidelných a silných zbraní. Neúspěch a smrt vás zbaví charakteru i rychlosti. Vaše zkušenosti však zůstávají ve vašem bazénu lovců - tzv. Bloodline - vždy.


Mohlo by Vás zajímat

Another Perspective

Hra na PC - Puzzle plošinovka.

Another Perspective

Digitální distribuce

161 Kč 129 Kč

Fallout 4 - Nuka-World

Hra pro PC - Vydejte se na výlet do Nuka-World, rozlehlého zábavního parku, který je nyní městem, kde nevládne zákon, ale nájezdníci. Prozkoumejte zcela novou oblast s otevřeným světem pustiny a zónami parku, jako jsou Safari Adventure, Dry Rock Gulch, Kiddie Kingdom nebo Galactic Zone. Veďte vražedné gangy nájezdníků a využívejte je k dobývání osad a řízení světa podle vašich představ. Nuka-World přináší nová dobrodružství, nájezdníky, zbraně, tvory atd. Příjemnou zábavu.

Fallout 4 - Nuka-World

Digitální distribuce

599 Kč 539 Kč

Magicka Wizards of the Square Tablet

Hra na PC - Dříve potulní kouzelníci konečně našli cestu domů. Magicka - Wizards of the Square Tablet, nyní i pro PC. Vyzkoušejte hit mobilních platforem na vašem čtvercovém a celkem určitě taky nepřenosném monitoru.

Magicka Wizards of the Square Tablet

Digitální distribuce

134 Kč 89 Kč

Saints Row: The Third

Hra pro PC - Ve své někdejší baště Stilwateru si totiž nechali narůst takové ego, že se spolčili se zkorumpovanou korporací Ultor, začali prodávat vlastní trička, nachystali o sobě celovečerní film a přitom si stále mysleli, že jsou nedotknutelní. Když se pak Saints během jedné obyčejné vloupačky pokusili vybrat sejf banky, která patřila zlounovi Phillipu Lorenovi, poštvali proti sobě příliš těžkou váhu. O jeden napínavý únos, přestřelku a bláznivou misi později se tedy ocitnete v novém městě. Orientovat se tu budete snadno, protože Volition celou metropoli designovali s ohledem na hráče: z každého kopečku vždy uvidíte na mrakodrapy v centru, abyste snadněji určili vlastní polohu na mapě vůči středu metropole, a ve městě bude několik snadno zapamatovatelných míst, hospod, či pomníků, podle nichž hravě najdete cestu.

Saints Row: The Third

Digitální distribuce

253 Kč 139 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím