Parametry a specifikace

Datum vydání: 22.2.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Předběžný přístup
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Crytek
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Hunt: Showdown je soutěžní lovecká hra z pohledu první osoby s těžkými prvky PvE od výrobců Crysis. Hra je situovaná v nejtmavějších koutech světa.


Savage, strašidelné příšery se potloukají Louisianskými  bažinyämi a ty jsi součástí skupiny robustních lovců odměn, kteří mají zbavit svět jejich příšerné přítomnosti. Zprovoďte tyto bytosti z našeho světa a budete placeni královsky - dostanete možnost koupit více strašidelných a silných zbraní. Neúspěch a smrt vás zbaví charakteru i rychlosti. Vaše zkušenosti však zůstávají ve vašem bazénu lovců - tzv. Bloodline - vždy.


Mohlo by Vás zajímat

Shadowrun: Returns - Deluxe DLC

Hra pro PC - Píše se rok 2054. Na zem se vrátila magie a vzkřísila mocná stvoření z mýtů a legend. Technologie se spojily s masem a vědomím. Efové, trollové, orkové a trpaslíci se procházejí mezi námi, zatímco bezcitné korporace ždímají svět. Jste shadowrunner - žoldák žijící na okraji společnosti, ve stínu obrovských korporátních sídel, přežívající ze dne na den jen díky vlastním schopnostem a instinktům. Když potřebují mocní nebo zoufalí vyřešit nějakou záležitost, vy ji vyřešíte... všemi dostupnými prostředky.

Shadowrun: Returns - Deluxe DLC

Digitální distribuce

253 Kč 249 Kč

Valve Complete Pack

Hra na PC - Obsahuje: Counter Strike Global Offensive, Portal 2, Portal, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Team Fortress Classic, Counter Strike: Source, Counter Strike, Counter Strike: Condition Zero, Day of Defeat, Day of Defeat: Source, Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Lost Coast, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Half-Life, Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Opposing Force, Half-Life Deatchmatch: Source, Half-Life: Source, Ricochet, Deatchmatch Classic.

Valve Complete Pack

Digitální distribuce

1 299 Kč

Cooking Academy Fire and Knives

Hra na PC - Cooking Academy je hra, která vás staví do kuchyně prestižní kulinářské školy!

Cooking Academy Fire and Knives

Digitální distribuce

405 Kč 199 Kč

Diablo 3 + Diablo 3 Reaper of Souls

Hra pro PC - Dvanáct let po vydání mimořádně úspěšného titulu Diablo II vychází jeho plnohodnotné pokračování. Jeho děj se odehrává 20 let po událostech druhého dílu a hráč v něm dostává k dispozici pětici zcela nových postav.

Diablo 3 + Diablo 3 Reaper of Souls

Digitální distribuce

945 Kč 899 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím