Parametry a specifikace

Datum vydání: 4.12.2018
Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Square Enix
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Rico Rodriguez se vrací spolu se svým pověstným padákem, wingsuitem a nezapomenutelným hákem. Čtvrtý díl rozhodně neubere na zběsilosti. Naopak se můžeme těšit třeba na skákání do centra tornáda nebo tradiční sabotáže pomocí dobře mířené stíhačky.


Mohlo by Vás zajímat

Battlefield 1

Hra pro PC - Další díl série Battlefield se odehrává na bojištích 1. světové války. Hra je opět primárně zaměřena na multiplayer, ale nebude chybět i příběhová kampaň. Battlefield 1 poběží na nejnovější verzi FrosbiteEngine, stejně jako Star Wars: Battlefront nebo Mirror’s Edge Catalyst od stejného vývojářského studia.

Battlefield 1

Digitální distribuce

1 621 Kč 499 Kč

Darksiders

Hra na PC - Darksiders: Wrath of War patří do rodiny akčních rubaček viděných z pohledu třetí osoby. Svým pojetím a soubojovým systémem se hra nejvíce podobá např. God of War, Dante Inferno nebo Ninja Blade.

Darksiders

Digitální distribuce

540 Kč 109 Kč

Painkiller: Resurrection

Hra na PC - Painkiller: Resurrection je třetím add-onem k oblíbené polské FPS Painkiller. Tentokrát hrajete za nájemného zabijáka Billa Shermana, který má zásadu a to zásadně nezabíjet nevinné lidi nesouvisející s prací.

Painkiller: Resurrection

Digitální distribuce

270 Kč 125 Kč

Ship Simulator Extremes

Hra na PC - Tak jako má např. Microsoft svou sérii simulace létání (Flight Simulator), má společnost VSTEP svou sérii simulací námořních plavidel - Ship Simulator.

Ship Simulator Extremes

Digitální distribuce

540 Kč 159 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím