Parametry a specifikace

Doporučený věk: 18
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné, Nenáročné, Nezávislé
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická

Pokud máte rádi levné a dobré hry, pak je tento produkt určen právě pro vás!

 

V tomto balení najdete kvalitní hry na PC, jejichž cena je mnohem vyšší než ta, kterou za ně zaplatíte! Zakupte si náhodný klíč na Steam a zjistěte, jakou hru vám dnes osud nadělí.

 

Tento produkt obsahuje jedinečný klíč, který jde aktivovat ve službě Steam.

 

VLASTNOSTI:
• Herní záruka kvality – všechny hry a klíče v balení jsou pečlivé vybírány.
• Při výběru her jsou brány v úvahu uživatelské recenze na službě Steam a hodnocení na Metacritic.
• Garance nejnižší ceny – nabízíme nejlevnější hry. Pokud je cena, kterou jste zaplatili, vyšší než na Steamu (v porovnání se základní cenou ve službě Steam v eurech), garantujeme vrácení rozdílu cen.
• Všechny hry jsou náhodně vybrané algoritmem, speciálně určeným pro tento konkrétní typ prodeje, takže budete mít možnost získat hru, kterou jste si vždycky chtěli zahrát!

 

 

Po rozbalení nelze zakoupený produkt vrátit ani vyměnit za jiný.

 

Upozornění! Každá hra ma jiné minimální systémové požadavky. Jelikož jsou do těchto balení vybírány především nové hry, váš počítač by měl splňovat systémové požadavky pro spuštění nejnovějších her. Upozorňujeme, že nejsme zodpovědní za jakékoliv neslučitelnosti týkající se hardwaru, operačních systémů atd.

 

Je vyžadováno připojení k internetu.


Mohlo by Vás zajímat

Stronghold Crusader 2

Hra pro PC - Dlouho očekávané pokračování populární strategie Stronghold: Crusader od tvůrců Firefly Studios. Po dvanácti letech nám opět "simulátor hradu" nabízí pouštní bitvy Středního východu v dobách hlubokého středověku, tentokráte podpořené novým 3D enginem a fyzikou k ještě intenzivnějšímu likvidování veškerých movitých i nemovitých překážek.

Stronghold Crusader 2

Digitální distribuce

945 Kč 169 Kč

QUAKE II: Mission Pack: The Reckoning

Hra pro PC - První datadisk do úspěšné střílečky Quake II přináší novou singleplayerovou kampaň, nové zbraně, nepřátele a samozřejmě i multiplayerové levely. Příběh je klasicky velmi jednoduchý, jste součástí elitního komanda, máte prozkoumat neznámou vetřeleckou bázi a následně ji zničit. Prostředí se snaží být oproti původní hře méně jednotvárné, ovšem zda se to povedlo, to už musí posoudit sami hráči.

QUAKE II: Mission Pack: The Reckoning

Digitální distribuce

76 Kč 69 Kč

Battlefield 3 Premium

Hra pro PC - Nová služba Battlefield 3 Premium je napěchována velkým množstvím tematicky zaměřeného obsahu. Poskytne hráčům možnost zahrát si všechna připravovaná rozšíření přednostně, obohatit si možnosti úprav vlastního vojáka a získat řadu exkluzivních předmětů do hry za skvělou cenu. V rámci členství získá hráč všech pět tematických rozšiřujících balíčků pro Battlefield 3 včetně dvoutýdenního přednostního přístupu do akce.

Battlefield 3 Premium

Digitální distribuce

179 Kč 159 Kč

Bang Bang Racing

Hra na PC - Bang Bang Racing je závodní arkáda zaměřující se nejen na rychlost, ale také na řidičské dovednosti hráčů. Velmi intuitivní systém řízení autíček a vzrušující doprovodný soundtrack poskytuje nekonečné množství té právé rodinné zábavy!

Bang Bang Racing

Digitální distribuce

270 Kč 89 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím