Parametry a specifikace

Datum vydání: 28.6.2018
Doporučený věk: 3
Jazyk: Anglický
Kategorie: Sportovní
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Electronic Arts

Vklouzněte do bot sportovního manažera a proveďte svůj profi cyklistický tým výzvami nabitou sezónou 2018. Závoďte ve více než 200 závodech napříč 500 etapách kolem světa, včetně slavných Tours jako La Vuelta a ikonické Tour de France.

DOVEĎTE SVŮJ TÝM K VÍTĚZSTVÍ

Budete mít na starosti veškerá rozhodování týkající se vašeho týmu: najímání těch nejlepších cyklistů a členů týmu, vyjednávání smluv, shánění sponzorů, sestavování rozvrhu závodů, trénink… během závodu vybírejte tu nejlepší taktiku, která vaše jezdce dovede k vítězství. Hrajte sólo nebo v online hře více hráčů v ligách či klanech až se 16 hráči a ukažte všem, kdo je ten nejlepší profi cyklistický manažer!

POŽÍTEK ZE ZÁVODU

Novinkou je pokročilá správa smluv a vyjednávání v režimu kariéry s propracovanými mechanismy přestupů a náboru.Dočkáme se hlubšího systému rozvoje v režimu Pro Cyclist, s více možnostmi než kdy dřív, abyste si svého cyklistu mohli udělat podle svého. A v neposlední řadě se jedná o celkově lepší zážitek ze závodu díky mnoha vylepšením včetně větších trháků a realističtější a agresivnější umělé inteligence během sprintů.


Mohlo by Vás zajímat

Cossacks 3

Hra pro PC - Toto je remake hry, která byla původně vydána v roce 2000. Obsahuje všechny prvky úspěšné a význаmné hry Cossacks a kombinuje je se současnou 3D grafikou. Cossacks 3 poskytují hráči neomezené strategické a taktické možnosti. Zahrnující nejen budování staveb a těžbu surovin, ale také široký výběr různých jednotek a vliv krajiny.

Cossacks 3

Digitální distribuce

508 Kč 289 Kč

The Elder Scrolls Online: Summerset Digital Collector’s Edition

Hra pro PC - COLLECTOR´S EDITION OBSAHUJE - základní hra The Elder Scrolls Online - dodatek Summerset - exkluzivní digitální obsah (Mount Bloodshadow Wraith Steed, mazlíček Fledgling Gryphon, Emote balíček - House of Reveries, Outfit Divine Prosecution, Psijic Scrying Talisman) - 25 cm sošku deadrického prince jménem Mephala - tištěný deník špióna Razum-dar - tištěná mapa Summersetu - exkluzivní metalický přebal hry (steelbook) - předobjednávkový bonus v podobě balíčku The Queen´s Bounty Pack - mount Nightmare Senche

The Elder Scrolls Online: Summerset Digital Collector’s Edition

Digitální distribuce

2 299 Kč 1 999 Kč

eXperience112

Hra na PC - Francouzští vývojáři z Lexis Numérique se rozhodli přistoupit k žánru 3D adventur zcela atypickým způsobem a výsledkem jejich snažení se stala hra eXperience112 (mimo Evropu známá jako The Experiment).

eXperience112

Digitální distribuce

269 Kč 149 Kč

Resident Evil 0: HD REMASTER

Hra na PC - Po úspěšné předělávce prvního dílu Resident Evil přichází další remasterovaný díl s podtitulem Zero, který nás zavede ještě před události týkajících se Spencerovy vily v prvním díle.

Resident Evil 0: HD REMASTER

Digitální distribuce

540 Kč 169 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím