Parametry a specifikace

Datum vydání: 11.5.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné, Nezávislé, RPG, Předběžný přístup
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Fat Dog Games
Závadnost obsahu: Násilí

Neobvyklá dobrodružná hra s bojovými a RPG prvky. Všechno, co uděláte, má následek a tzv. Správná volba ne vždy vede k dobrému. Přijměte důsledky vaší volby a prozkoumejte, bojujte, zemřete nebo se zblázněte v ponuré post-punkové viktoriánské tradici Crosshill.


Mohlo by Vás zajímat

eXperience112

Hra na PC - Francouzští vývojáři z Lexis Numérique se rozhodli přistoupit k žánru 3D adventur zcela atypickým způsobem a výsledkem jejich snažení se stala hra eXperience112 (mimo Evropu známá jako The Experiment).

eXperience112

Digitální distribuce

269 Kč 149 Kč

Dark Souls 3: The Ringed City

Hra pro PC - „The Ringed City” je poslední balíček rozšíření k DARK SOULS III - váherci ceny Golden Joystick Awards 2016 pro nejlepší RPG roku. Vydej se na konec světa hledat Město Prstenu a postav se čelem proti novým bossům nebo nepřátelům. Odkryj nová území, vybav se novými zbraněmi, kouzly a předměty. Prožij poslední díl historie temného světa, který mohl vytvořit jedině Hidetaka Miyazaki.

Dark Souls 3: The Ringed City

Digitální distribuce

459 Kč 429 Kč

American Truck Simulator

Hra na PC - American Truck Simulator je nástupce velmi úspěšného titulu Euro Truck Simulator 2, ze kterého hra vychází. Cílem hry je v roli řidiče kamionu doručit vybraný náklad včas a s co nejmenším poškozením.

American Truck Simulator

Digitální distribuce

540 Kč 229 Kč

Painkiller: Resurrection

Hra na PC - Painkiller: Resurrection je třetím add-onem k oblíbené polské FPS Painkiller. Tentokrát hrajete za nájemného zabijáka Billa Shermana, který má zásadu a to zásadně nezabíjet nevinné lidi nesouvisející s prací.

Painkiller: Resurrection

Digitální distribuce

270 Kč 125 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím