Parametry a specifikace

Datum vydání: 11.5.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné, Nezávislé, RPG, Předběžný přístup
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Fat Dog Games
Závadnost obsahu: Násilí

Neobvyklá dobrodružná hra s bojovými a RPG prvky. Všechno, co uděláte, má následek a tzv. Správná volba ne vždy vede k dobrému. Přijměte důsledky vaší volby a prozkoumejte, bojujte, zemřete nebo se zblázněte v ponuré post-punkové viktoriánské tradici Crosshill.


Mohlo by Vás zajímat

Sometimes Success Requires Sacrifice

Hra na PC - Název mluví za vše! Získáte hozen do temné místnosti, bez světla!

Sometimes Success Requires Sacrifice

Digitální distribuce

39 Kč

Scribblenauts: Unlimited

Hra pro PC - Ve Scribblenauts Unlimited vám znovu zamotají hlavu hádanky, které budete řešit pomocí vaší představy objektu, který by se mohl poprat s problémem před vámi a který potom stvoříte ve hře napsáním jeho jména. Tentokrát se také dozvíte více o příběhu, který stojí za každým z hrdinů - o Maxwellových rodičích, sestře Lily a dokonce také jak získal Maxwell svůj magický notepad....

Scribblenauts: Unlimited

Digitální distribuce

508 Kč 179 Kč

Rise of the Tomb Raider - Season Pass

Hra pro PC - Potom co odhalila pradávnou záhadu, musí Lara prozkoumat nejzrádnější a nejodlehlejší kouty Sibiře a najít tajemství nesmrtelnosti dříve než nemilosrdná organizace zvaná Trinity. Lara musí pro své přežití používat veškeré své smysly a dovednosti, vytvářet nová spojenectví a nakonec objevit svůj osud jako Tomb Raider. Vychutnejte si vysoce kvalitní akční momenty, dobití krásného nepřátelského prostředí, zapojte se do brutálního partyzánské boje a prozkoumejte tajemné smrtící hrobky.

Rise of the Tomb Raider - Season Pass

Digitální distribuce

731 Kč 549 Kč

Decay :The Mare

Hra na PC - Sam je narkoman, který skoncil v ústavu s názvem „Hledání snu“ a doufá, že tu odstraní jeho problém s drogami a vyreší životní mizérii. Behem první noci se však neco strašlive pokazí a on se zasekne v nekonecné nocní mure...

Decay :The Mare

Digitální distribuce

270 Kč 85 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím