Parametry a specifikace

Datum vydání: 11.5.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné, Nezávislé, RPG, Předběžný přístup
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Fat Dog Games
Závadnost obsahu: Násilí

Neobvyklá dobrodružná hra s bojovými a RPG prvky. Všechno, co uděláte, má následek a tzv. Správná volba ne vždy vede k dobrému. Přijměte důsledky vaší volby a prozkoumejte, bojujte, zemřete nebo se zblázněte v ponuré post-punkové viktoriánské tradici Crosshill.


Mohlo by Vás zajímat

King’s Bounty Dark Side

Hra na PC - Dark Side pokračuje v nastoleném standardu, a tak se znovu ocitáme v zemi Teana. Tentokráte ale na její druhé, odvrácené straně, jež je zbytku světa a smrtelníků neznámá, stopami bot královských rytířů a hledačů pokladů neposkvrněná.

King’s Bounty Dark Side

Digitální distribuce

346 Kč 79 Kč

Saints Row 2

Hra na PC - Pokračování veleúspěšného Saints Row nabízí ještě více akce, možných uprav podle vlastního vkusu a v neposlední řadě i nefalšovanou řež. Děj se odehrává léta po prvním díle. Opět se ocitnete ve starém dobrém Stillwateru, který je ale v lecčems neznámý.

Saints Row 2

Digitální distribuce

269 Kč 79 Kč

Shadows of War

Hra na PC - Hra kombinuje klasické RTS prvky s novými nápady do 2D hry. Boje v masivních bitevních polích. Vyzvěte své přátele a ukážte jim, kdo je lepší. Některé mapy mají také unikátní prvky, které vyžaduji změnit taktiku.

Shadows of War

Digitální distribuce

79 Kč 69 Kč

Guardians of Middle-earth :The Enchanter Bundle

Hra na PC - Doplňkový balíček pro Guardians of Middle-Earth. Vyžaduje základní hru Guardians of Middle-earth.

Guardians of Middle-earth :The Enchanter Bundle

Digitální distribuce

378 Kč 99 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím