Parametry a specifikace

Datum vydání: 31.12.2019
Doporučený věk: 12
Jazyk: Anglický
Kategorie: Dobrodružné
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Electronic Arts
Závadnost obsahu: Násilí

Sea of Solitude je adventura od tvůrců z německého studia Jo-Mein Games, v níž se zhostíš role mladé ženy jménem Kay, která prozkoumává napůl ponořené město a zde žijící podivné stvoření, aby zjistila, proč se sama mění ve strašlivé monstrum.


Mohlo by Vás zajímat

Hearts of Iron III Collection

Hra na PC - Tato kompletní kolekce obsahuje základní hru "Hearts of Iron III" + 19xDLC s dodatečným obsahem. Další díl válečné série real-time strategií.

Hearts of Iron III Collection

Digitální distribuce

1 126 Kč 159 Kč

Kerbal Space Program

Hra na PC - Kerbalové jsou komická rasa zelených humanoidních mužíčků žijících na smyšlené planetě ve smyšlené planetární soustavě, která prahne po dobývání vesmíru. Vy, jakožto hlavní technik na Kerbal Space Center, máte za úkol z mnoha různých součástí poskládat raketu, která je schopna vaše často sebevražedné Kerbaly donést až ke hvězdám.

Kerbal Space Program

Digitální distribuce

1 080 Kč 379 Kč

The Park

Hra pro PC - Strašidelný zábavní park skrývá temné a zlověstné tajemství, The Park je psychologický horor zaměřující se na intenzivní vyprávění a průzkumu místo boje a akce.

The Park

Digitální distribuce

399 Kč 349 Kč

Guns of Icarus: Alliance - Collector’s Edition

Hra pro PC - Steampunková týmová online FPS, zasazená do postapokalyptického světa. Celá hra se točí kolem soubojů vzducholodí, v nichž se vždy zhostíte role jednoho ze čtyř členů posádky. Na výběr je trojice povolání (střelec, inženýr a pilot), lišících se počtem slotů na výbavu. Každý hráč může mít tři věci ze své specializace a po jedné ze zbylých dvou, takže každý může dělat vše, ale skutečně vyniká jen ve svém oboru. Výbava umožňuje například dočasně zlepšit některé vlastnosti lodi, spjaté s funkcí příslušného povolání.

Guns of Icarus: Alliance - Collector’s Edition

Digitální distribuce

762 Kč 199 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím