Parametry a specifikace

Datum vydání: 31.12.2019
Doporučený věk: 12
Jazyk: Anglický
Kategorie: Dobrodružné
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Electronic Arts
Závadnost obsahu: Násilí

Sea of Solitude je adventura od tvůrců z německého studia Jo-Mein Games, v níž se zhostíš role mladé ženy jménem Kay, která prozkoumává napůl ponořené město a zde žijící podivné stvoření, aby zjistila, proč se sama mění ve strašlivé monstrum.


Mohlo by Vás zajímat

Serious Sam 3 BFE

Hra na PC - Třetí díl série Serious Sam s podtitulem BFE (Before First Encounter) je stejně hektická akční hra jako jeho předchůdci. Odehrává se v Egyptě v čase před prvním dílem, jak naznačuje podtitul, a přináší nové zbraně, nové nepřátele a starý dobrý herní styl bez regenerace.

Serious Sam 3 BFE

Digitální distribuce

978 Kč 249 Kč

Pixel Boy and the Ever Expanding Dungeon

Hra na PC - Pixel Boy je Akční RPG hra se čtyřmi akty a na konci hry Vás čeká epické BOOS finále. Hráči si mohou sestavit vlastní brnění. Ve hře máte k dispozici 6000 různých zbraní, které můžete vylepšovat podle Vašich představ a překonat tak nebezpečí dungeonu!

Pixel Boy and the Ever Expanding Dungeon

Digitální distribuce

134 Kč 99 Kč

FIFA 18 - 2200 FUT Points

Hra pro PC - FUT points jsou speciální body, které slouží jako platidlo, za které se dají nakupovat vylepšení do Ultimate Teamu jako je vybavení a hlavně nový hráči. Body lze uplatnit pouze pro hru FIFA 18 na PC, na konzolích tento kód nefunguje.

FIFA 18 - 2200 FUT Points

Digitální distribuce

509 Kč 459 Kč

Star Wars: Dark Forces

Hra na PC - Pod rouškou tajemství vytváří ďábelské Impérium zkázonosnou armádu – pokud se jim to podaří, stane se tato armáda poslední částí arzenálu imperiálního teroru a nadvlády.

Star Wars: Dark Forces

Digitální distribuce

161 Kč 89 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím