Parametry a specifikace

Datum vydání: 31.12.2019
Doporučený věk: 12
Jazyk: Anglický
Kategorie: Dobrodružné
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Electronic Arts
Závadnost obsahu: Násilí

Sea of Solitude je adventura od tvůrců z německého studia Jo-Mein Games, v níž se zhostíš role mladé ženy jménem Kay, která prozkoumává napůl ponořené město a zde žijící podivné stvoření, aby zjistila, proč se sama mění ve strašlivé monstrum.


Mohlo by Vás zajímat

Particula

Hra na PC - Zkuste, zkuste ještě jednou. Život je plný překážek, překonejte je!

Particula

Digitální distribuce

89 Kč

Orcs Must Die! 2

Hra na PC - Rozřezali, upálili a vystříleli jste jich už tisíce – teď je ale masové vymírání orků důležitější než kdy dříve! Se spoluhráčem zlikvidujte legendární množství orků v tomto pokračování hry od Robot Entertainment oceněné cenou AIAS Strategická hra roku 2011.

Orcs Must Die! 2

Digitální distribuce

449 Kč

Tom Clancy’s: Ghost Recon Wildlands - Season Pass Year 1

Hra pro PC - Season Pass obsahuje přístup k budoucím dvěma velkým rozšířením hry Tom Clancys Ghost Recon Wildlands.

Tom Clancy’s: Ghost Recon Wildlands - Season Pass Year 1

Digitální distribuce

1 299 Kč

Space Run

Hra pro PC - Jste Buck Buckman, pilot na mizině, kterému zbyly pouze otřepané hlášky a android se suchým smyslem pro humor. S mottem "I’m broke, I will deliver anything". Se pouštíte do přepravy povětšinou nelegálního, nebezpečného zboží přes neprozkoumaný vesmír plných příliš velkých asteroidů a pirátů s hnědými vousy. Na svou loď poskládánou z hexů umisťujete raketové pohony, zbraně, štíty a jiné vybavení přímo během letu a uprostřed boje. Máte jednoduchý úkol, dostat zboží do cíle, vcelku a dřív než konkurence.

Space Run

Digitální distribuce

380 Kč 129 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím