Parametry a specifikace

Datum vydání: 20.3.2018
Doporučený věk: 12
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Xbox One
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Microsoft Studios
Závadnost obsahu: Násilí

 

Yo-ho-ho! Zvedáme kotvy a jde se rabovat! Sea of Thieves slibuje zábavnou a propracovanou "hru" na piráty, kde si spolu s kamarády složíte svoji posádku a v on-line bitvách se postavíte na moři i na souši konkurenčním posádkám. Hrát proti sobě mohou hráčí na Xbox One a Windows 10.

 

Toto balení obsahuje některé jedinečné návrhy pro některé položky, například oblečení pro piráty a pirátky.

Tyto položky budete muset najít ve hře sami, nebudou se objevovat automaticky v inventáři Vaší postavy.

 

 


Mohlo by Vás zajímat

Watch Dogs Season Pass

Hra na PC - Výhodný DLC balíček pro hru Watch Dogs (nutná pro spuštění), který přináší tři nové mise, zlepší strom perků a přibudou dokonce i dvě unikátní zbraně. Zahrnut je i nový herní mód, kde budete v alternativním světě lovit protřelé a mazané kyborgy.

Watch Dogs Season Pass

Digitální distribuce

540 Kč 259 Kč

Castle Crashers

Hra na PC - Během dýchánku, prosyceného alkoholem, dobrým jídlem a zpěvem, se k vám donáší zpráva o únosu princezen pohůnky zlého černokněžníka. Jako správný rytíř bez bázně a hany ihned ukončíte pijatiku a vydáváte se na nebezpečnou záchranou misi...

Castle Crashers

Digitální distribuce

435 Kč 199 Kč

Company of Heroes 2 - The British Forces

Hra na PC - Company of Heroes 2: The British Forces je nový samostatný přídavek pro více hráčů pro tuto uznávanou druhoválečnou značku strategií.

Company of Heroes 2 - The British Forces

Digitální distribuce

285 Kč 229 Kč

Stellaris: Leviathans

Hra pro PC - Vesmír je krásný a temný ale má tajemství. Bohaté systémy bráněné nepřátelskými bytostmi a spícími obry vesmíru - Fallen Empires, které se teď mohou probudit ze své dlouhé mrzutosti. V Stellaris: Leviathans Story Pack, bude galaxie znovu naplněna dobrodružstvím a výzvou, protože vaše nová a naivní vesmírná říše přichází tváří v tvář a lodí v loď s množstvím nebezpečí a odměn.

Stellaris: Leviathans

Digitální distribuce

252 Kč 207 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím