Parametry a specifikace

Datum vydání: 20.3.2018
Doporučený věk: 12
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Xbox One
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Microsoft Studios
Závadnost obsahu: Násilí

 

Yo-ho-ho! Zvedáme kotvy a jde se rabovat! Sea of Thieves slibuje zábavnou a propracovanou "hru" na piráty, kde si spolu s kamarády složíte svoji posádku a v on-line bitvách se postavíte na moři i na souši konkurenčním posádkám. Hrát proti sobě mohou hráčí na Xbox One a Windows 10.

 

Toto balení obsahuje některé jedinečné návrhy pro některé položky, například oblečení pro piráty a pirátky.

Tyto položky budete muset najít ve hře sami, nebudou se objevovat automaticky v inventáři Vaší postavy.

 

 


Mohlo by Vás zajímat

Warfare

Hra pro PC - Saúdská Arábie, jeden z předních světových dodavatelů ropy a klíčový spojenec USA, byla zajata vysoce organizovanou skupinou radikálních teroristů. Vláda je ve stavu zhroucení a vy jste byli vybráni, abyste vedli ozbrojené síly Spojených států a opět obnovili kontrolu.

Warfare

Digitální distribuce

329 Kč 259 Kč

10x Náhodný klíč Steam - Silver

Hra pro PC - V tomto balení najdete kvalitní hry na PC, jejichž cena je mnohem vyšší než ta, kterou za ně zaplatíte! Zakupte si náhodný klíč na Steam a zjistěte, jakou hru vám dnes osud nadělí. Tento produkt obsahuje jedinečný klíč, který lze dle návodu v balení aktivovat ve službě Steam. Balení neobsahuje herní disk, hry zdarma ani DLC kódy.

10x Náhodný klíč Steam - Silver

Digitální distribuce

1 990 Kč 1 349 Kč

Euro Truck Simulator 2 - Italia

Hra pro PC - Designéři se zamilovali do země hned od úvodu výroby tohoto rozšíření, kombinuje mnohé rozmanité prostředí.Od vysokých hor, po břehy moře, od farmářská oblastí, po divoké a obrovské místa.Hra je vyrobena tak, abyste si krásy země užili i zpoza volantu.Cesty vedou mnohými tunely pod Apeninami, cesty se kroutí do mnoha hor a otevírají nové vizuální potěšení ve formě dalekých horizontů.

Euro Truck Simulator 2 - Italia

Digitální distribuce

459 Kč 329 Kč

LEGO Batman 2 DC: Super Heroes

Hra na PC - Batman s Robinem se vrací, aby zachránili město Gotham před zlotřilým Jokerem, který se navíc spojil s Lex Luthorem, a hodlá převzít nadvládu nad světem. Hrdinové proto musí také požádat o pomoc a do chumlu se zapojují Superman, Wonder Woman, či Green Lantern.

LEGO Batman 2 DC: Super Heroes

Digitální distribuce

540 Kč 99 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím