Parametry a specifikace

Datum vydání: 20.3.2018
Doporučený věk: 12
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Platforma: Xbox One
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Microsoft Studios
Závadnost obsahu: Násilí

 

Yo-ho-ho! Zvedáme kotvy a jde se rabovat! Sea of Thieves slibuje zábavnou a propracovanou "hru" na piráty, kde si spolu s kamarády složíte svoji posádku a v on-line bitvách se postavíte na moři i na souši konkurenčním posádkám. Hrát proti sobě mohou hráčí na Xbox One a Windows 10.

 

Toto balení obsahuje některé jedinečné návrhy pro některé položky, například oblečení pro piráty a pirátky.

Tyto položky budete muset najít ve hře sami, nebudou se objevovat automaticky v inventáři Vaší postavy.

 

 


Mohlo by Vás zajímat

Hard West

Hra na PC - Tahová strategie s RPG prvky od polských vývojářů si za svoji hlavní inspiraci zvolila klasiky jako jsou série X-COM nebo Heroes of Might and Magic.

Hard West

Digitální distribuce

540 Kč 189 Kč

Create

Hra na PC - Create je hra pro na celou rodinu a vaším cílem není nic jiného než tvořit. Jde o hru na bázi tzv. domino efektu, kdy hráč staví cestu pro určitý stroj, který koná cestu z bodu A do bodu B. Jenže to není všechno, celý herní svět lze upravovat mnoha způsoby.

Create

Digitální distribuce

199 Kč 39 Kč

Forestry 2017

Hra pro PC - Ujměte se role profesionálního dřevorubce a užijte si práci v lesích z pohledu první a třetí osoby! Ovládejte obrovské stroje (sběrače, tahače, traktory atd.), Kácejte stromy, rovnejte dřevo a pročesávejte svůj les. Prodávejte dřevo a produkty a vydělávejte peníze na rozšíření své společnosti.

Forestry 2017

Digitální distribuce

508 Kč 399 Kč

Next Car Game Wreckfest

Hra na PC - Wreckfest (dříve známý projekt pod názvem Next Car Game) je závodní hra od tvůrců slavné závodní série FlatOut. Je popisován jako duchovní nástupce série FlatOut a kříženec her FlatOut, Destruction Derby a Street Rod z roku 1989. Hra se značně zaměřuje na fyziku a model poškození, což vyznačuje pomalejší a strategičtější postup.

Next Car Game Wreckfest

Digitální distribuce

1 199 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím