Parametry a specifikace

Datum vydání: 15. kvě. 2015
Doporučený věk: 3
Jazyk: Anglický
Kategorie: Simulace
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Deep Silver

Vyzkoušejte si život strojvůdce na vlastní kůži a využijte nabídek tohoto nového simulátoru železniční dopravy. Hra uživateli přinese rozsáhlé železniční tratě a velmi reálnou simulaci z prostředí vlakové dopravy. Zahrnut byl také multiplayer, který přinese možnost změřit vaše dovednosti s kamarádem nebo jiným lidským protivníkem. Studio N3V Games má za sebou již předešlé úspěchy při tvorbě přepravních simulátorů a tak díky přidání nových efektů a zakomponováním nové grafiky nemusíte pochybovat, že by nová verze simulátoru nepřinesla novou porci kvalitní zábavy. Proto si nasaďte pevně čepice, jízda může začít.

 

Hlavní rysy:

 

• Mnohem realističtější simulátor vlaků s mnohem rozsáhlejšími tratěmi a prostředím a také mnoho různých efektů a vylepšení grafické kvality.

• Propracovanější fyzika, model poškození a multiplayer.

• N3V Games mají za sebou úspěšný vývoj série Trainz Simulator, takže není pochyb, že právě Trainz Simulator: A New Era přinese svěží vítr do světa lehce vyprahlého žánru.


Mohlo by Vás zajímat

Batman: Arkham VR

Hra pro PC - Tvá výprava za vyčištěním Gothamu právě začala – a teď je ještě děsivější než kdy předtím. Díky hře Batman: Arkham VR exkluzivně na PlayStation VR se staneš Temným rytířem ve virtuální realitě, která reprezentuje nejslavnější lokality z hrdinského světa DC.

Batman: Arkham VR

Digitální distribuce

629 Kč 379 Kč

Anno 2070

Hra na PC - Další přírůstek do početné rodiny herních strategií, nesoucí si v názvu výrazný letopočet, jehož součet se vždy rovná devíti. Tentokráte jde o letopočet 2070. Pryč je minulost a všudypřítomný středověk, přichází nová epocha a s ní 21. století.

Anno 2070

Digitální distribuce

540 Kč 149 Kč

XCOM: Enemy Unknown - The Complete Edition

Hra pro PC - XCOM: Enemy Unknown klade rovnoměrný důraz na propracovanou strategii i na intenzivní taktický boj, zatímco hráče nechá řídit tajnou paramilitární organizaci zvanou XCOM. V roli velitele XCOMu se budou hráči bránit před děsivou globální invazí mimozemšťanů tím, že budou hospodařit se zdroji, vylepšovat technologie a dohlížet na bojové strategie a individuální taktiku jednotek. Původní X-COM vyšel roku 1993, přičemž je širokou veřejností považován za jednu z nejlepších her, jaké byly kdy vyrobeny, a nyní se chystá jeho přepracování pod taktovkou strategických expertů z Firaxis Games. XCOM: Enemy Unknown na tento odkaz navazuje skrze zcela nový invazní příběh, nepřátele a technologie, které budou sloužit k boji s mimozemšťany a k obraně Země. Hráči rozhodnou o osudu lidské rasy prostřednictvím zkoumání mimozemských technologií, budování a řízení plně akceschopné základny, plánování bojových misí a ovládání pohybu vojáků v bitvě.

XCOM: Enemy Unknown - The Complete Edition

Digitální distribuce

759 Kč 229 Kč

Gnomoria

Hra pro PC - Gnomoria je e hra, kde pomáháte vést malou skupinu trpaslíků, kteří se vydali na vlastní pěst do rušného království! Cokoliv vidíte, lze rozdělit a přestavět jinde.

Gnomoria

Digitální distribuce

381 Kč 129 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím