Parametry a specifikace

Datum vydání: 15. kvě. 2015
Doporučený věk: 3
Jazyk: Anglický
Kategorie: Simulace
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Deep Silver

Vyzkoušejte si život strojvůdce na vlastní kůži a využijte nabídek tohoto nového simulátoru železniční dopravy. Hra uživateli přinese rozsáhlé železniční tratě a velmi reálnou simulaci z prostředí vlakové dopravy. Zahrnut byl také multiplayer, který přinese možnost změřit vaše dovednosti s kamarádem nebo jiným lidským protivníkem. Studio N3V Games má za sebou již předešlé úspěchy při tvorbě přepravních simulátorů a tak díky přidání nových efektů a zakomponováním nové grafiky nemusíte pochybovat, že by nová verze simulátoru nepřinesla novou porci kvalitní zábavy. Proto si nasaďte pevně čepice, jízda může začít.

 

Hlavní rysy:

 

• Mnohem realističtější simulátor vlaků s mnohem rozsáhlejšími tratěmi a prostředím a také mnoho různých efektů a vylepšení grafické kvality.

• Propracovanější fyzika, model poškození a multiplayer.

• N3V Games mají za sebou úspěšný vývoj série Trainz Simulator, takže není pochyb, že právě Trainz Simulator: A New Era přinese svěží vítr do světa lehce vyprahlého žánru.


Mohlo by Vás zajímat

Obscuritas

Hra pro PC - Sarah zdědí venkovský dům svého prastrýce, netuší ovšem, jaké tajemství tenhle záhadný dům ukrývá. Ocitá se tak ve světě plném nebezpečí, krvelačných bestií a démonů číhajících na každém rohu. Dokážete pomoci Sarah překonnat strach, který ji pronásleduje s každým krokem a porazit tak temné síly tohoto domu?

Obscuritas

Digitální distribuce

382 Kč 329 Kč

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

Hra na PC - IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad je pokračováním legendární série Sturmovik, která už deset let představuje etalon žánru akčních leteckých simulátorů. Hry IL-2 dosáhly uznání hráčů ze všech koutů světa.

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

Digitální distribuce

1 270 Kč 999 Kč

Rising Storm 2: Vietnam Digital Deluxe Edition

Hra pro PC - 2 exkluzivní položky pro vylepšení - klobouky Boonie v maskování pro obě frakce Soundtrack složený z hudby zkomponované speciálně pro hru bude dostupný pro držitele edice Digital Deluxe Edition.

Rising Storm 2: Vietnam Digital Deluxe Edition

Digitální distribuce

709 Kč 499 Kč

Legends of Dawn: Reborn

Hra na PC - Legends of Dawn je mix akční adventury a RPG od nezávislého studia Dreamatrix. Hra byla zafinancována za pomocí Kickstarteru a později uspěla na Steam Greenlight. Hra je svou hratelností podobná Diablu.

Legends of Dawn: Reborn

Digitální distribuce

756 Kč 499 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím