Parametry a specifikace

Datum vydání: 15. kvě. 2015
Doporučený věk: 3
Jazyk: Anglický
Kategorie: Simulace
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Deep Silver

Vyzkoušejte si život strojvůdce na vlastní kůži a využijte nabídek tohoto nového simulátoru železniční dopravy. Hra uživateli přinese rozsáhlé železniční tratě a velmi reálnou simulaci z prostředí vlakové dopravy. Zahrnut byl také multiplayer, který přinese možnost změřit vaše dovednosti s kamarádem nebo jiným lidským protivníkem. Studio N3V Games má za sebou již předešlé úspěchy při tvorbě přepravních simulátorů a tak díky přidání nových efektů a zakomponováním nové grafiky nemusíte pochybovat, že by nová verze simulátoru nepřinesla novou porci kvalitní zábavy. Proto si nasaďte pevně čepice, jízda může začít.

 

Hlavní rysy:

 

• Mnohem realističtější simulátor vlaků s mnohem rozsáhlejšími tratěmi a prostředím a také mnoho různých efektů a vylepšení grafické kvality.

• Propracovanější fyzika, model poškození a multiplayer.

• N3V Games mají za sebou úspěšný vývoj série Trainz Simulator, takže není pochyb, že právě Trainz Simulator: A New Era přinese svěží vítr do světa lehce vyprahlého žánru.


Mohlo by Vás zajímat

Cuphead

Hra pro PC - Cuphead představuje klasickou akční plošinovku a střílečku, která se silně zaměřuje na bitvy s bossy. Je inspirována animovanými filmy z 30. let a vizuální prostředí a zvuky jsou s ohromnou pečlivostí vytvořeny stejnými postupy dané doby, tj. tradiční ručně kreslená animace buněk, vodovkami barvené pozadí a originální jazzové nahrávky.

Cuphead

Digitální distribuce

569 Kč 449 Kč

Dracula 4 a 5 - Special Steam Edition

Hra na PC - Dracula 4: Shadow of the Dragon Hra navazuje na sérii Dracula pouze ideově odkazem na několik postav z předchozí Dracula 3: Path of the Dragon. Spíše se zdá, že se jedná o první část nové epizodické série, ale jistě nejde o pokračování původní série v podobě, v jaké jsme zvyklí.

Dracula 4 a 5 - Special Steam Edition

Digitální distribuce

215 Kč 199 Kč

The Legend of Candlewind Night

Hra na PC - Hluboké lesy Blackwoodu ukrývají někde ve svém středu městečko Candlewind, jehož obyvatelé žijí v relativním klidu, zabráni do své práce na chudých políčcích nebo v okolních lesích. V tmavém podzemí a hluboko v jeskyních pod povrchem se vzdouvají temné síly zla a hodlají vystoupit na povrch.

The Legend of Candlewind Night

Digitální distribuce

269 Kč 99 Kč

Arma 2: British Armed Forces

Hra na PC - British Armored Forces je stahovatelný přídavek pro ArmA II: Operation Arrowhead. Příběh se odehrává v roce 2012, dva měsíce po konci základní hry. Britská armáda má za úkol porazit zbytky takistánské armády, která se schovává v horách.

Arma 2: British Armed Forces

Digitální distribuce

188 Kč 49 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím