Parametry a specifikace

Datum vydání: 21.9.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční
Platforma: Battle.net
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Blizzard Entertainment
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Azeroth zaplatil ukrutnou cenu k zastavení apokalyptické křížové výpravy Legionu, ale přes hluboké rány, které tato událost zanechala, se jako nejtěžší ukazuje udržet křehkou důvěru mezi Aliancí a Hordou. Ve chvíli, kdy tento odvěký konflikt znovu zažehne, je jen na vás, na čí stranu se přidáte. Budoucnost Azerothu bude kována ohněm války!


Mohlo by Vás zajímat

Euro Fishing

Hra pro PC - Ponořte se hluboko do adrenalinové akce, zábavy a užijete si nádhery nejznámějších evropských jezer jako je Digger Lakes či slavné St. Johns Lake u Linear Fisheries. Herní výuka, pokročilá umělá inteligence a nastavitelné efekty to vše je Dovetail Games Euro Fishing.  Sdílejte na facebooku a získejte 4 benefit bodů.

Euro Fishing

Digitální distribuce

508 Kč 199 Kč

Borderlands 2 Game of the Year

Hra na PC - Borderlands 2 se bezezbytku řídí mantrou „větší, lepší a drsnější“, a bude tudíž zahrnovat zbrusu nové postavy, dovednosti a zbraně.

Borderlands 2 Game of the Year

Digitální distribuce

1 215 Kč 269 Kč

Two Worlds II - Pirates of the Flying Fortress

Hra na PC - V datadisku Pirates of the Flying Fortress k úspěšnému polskému RPG Two Worlds II se podíváme do moří a na souostroví Ublaryak, ve kterém se to hemží piráty a hrdlořezy. Hlavního hrdinu si najme slavný kapitán Ed Teal, který se svojí lodí Toulavá zloba uvízl právě na prokletém Ubllaryaku.

Two Worlds II - Pirates of the Flying Fortress

Digitální distribuce

270 Kč 39 Kč

Total War: WARHAMMER

Hra na PC - Cenami ověnčená série Total War i po 15 letech své existence nabízí zcela unikátní kombinaci obřích bitev v reálném čase a návykové tahové kampaně, v níž se snoubí státnictví a politika s postupným budováním říše. Total War: WARHAMMER nyní tento herní systém poprvé v dějinách převede do velkolepého světa fantasy.

Total War: WARHAMMER

Digitální distribuce

1 621 Kč 1 199 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím