Parametry a specifikace

Datum vydání: 21.9.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční
Platforma: Battle.net
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Blizzard Entertainment
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Azeroth zaplatil ukrutnou cenu k zastavení apokalyptické křížové výpravy Legionu, ale přes hluboké rány, které tato událost zanechala, se jako nejtěžší ukazuje udržet křehkou důvěru mezi Aliancí a Hordou. Ve chvíli, kdy tento odvěký konflikt znovu zažehne, je jen na vás, na čí stranu se přidáte. Budoucnost Azerothu bude kována ohněm války!


Mohlo by Vás zajímat

Don’t Starve: Reign of Giants

Hra na PC - První velké rozšíření pro povedenou survival adventuru Dont Starve od Klei Entertainment se jmenuje Reign of Giants. Jak název napovídá, půjde zde hlavně a především o velká monstra, která vám ve hře budou kazit vaše více či méně poklidné přežívání v drobet hororové divočině.

Don’t Starve: Reign of Giants

Digitální distribuce

169 Kč

Youtubers Life

Hra pro PC - Youtubers Life je simulátor, ve kterém se stanete největším youtuberem na světe a to díky editacím videa, rozšiřováním množství fanoušků a přeměnou sebe sama do zámožného společníka. Vytvořte si svou postavu, přizpůsobte si ji dle obrazu svého, existují zde tisíce vtipných kombinací, a nastartujte kariéru svým prvním videem z útulného pokoje v domě vašich rodičů, ve kterém jste vyrůstali. Nahrávejte záznamy ze hraní, kupujte nové či starší konzole, dávejte pozor na každodenní úkoly a choďte do společnosti pro zvýšení své fanouškovské základy, zatímco se budete muset vypořádat s managmentem svého času mezi svou rodinu, přátelé a hlavně své fanoušky!

Youtubers Life

Digitální distribuce

859 Kč 799 Kč

Life is Strange: Before the Storm

Hra pro PC - Life is Strange: Before the Storm je samostatně hratelná expanze, která odhaluje detaily života Chloe před událostmi původní epizodické hry Life is Strange. Proto se připravte na další emocionální jízdu ve městě Arcadia Bay plném neobvyklých lidí a událostí. Tentokrát budeme hrát za šestnáctiletou rebelku Chloe, která se nečekaně stane přítelkyní Rachel Amber - krásné a oblíbené dívky, odsouzené k úspěchu. Ale když se Rachel otočí svět vzhůru nohama tím, že odhalí rodinné tajemství, bude potřebná síla obou dívek, aby porazili své vnitřní démony.

Life is Strange: Before the Storm

Digitální distribuce

539 Kč 489 Kč

Final Fantasy XV: Windows Edition

Hra pro PC - Vstupte do světa Final Fantasy XV a prožijte epickou akční jízdu napěchovanou emocemi a velkolepými bitvami. Jste Noctis, korunní princ království Lucis a vaším úkolem je znovu získat svoji vlast ze spáru císařské gardy

Final Fantasy XV: Windows Edition

Digitální distribuce

1 265 Kč 730 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím