Parametry a specifikace

Datum vydání: 21.9.2018
Doporučený věk: 16
Jazyk: Anglický
Kategorie: Akční
Platforma: Battle.net
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Blizzard Entertainment
Závadnost obsahu: Sprostá slova, Násilí

Azeroth zaplatil ukrutnou cenu k zastavení apokalyptické křížové výpravy Legionu, ale přes hluboké rány, které tato událost zanechala, se jako nejtěžší ukazuje udržet křehkou důvěru mezi Aliancí a Hordou. Ve chvíli, kdy tento odvěký konflikt znovu zažehne, je jen na vás, na čí stranu se přidáte. Budoucnost Azerothu bude kována ohněm války!


Mohlo by Vás zajímat

Mortal Kombat XL

Hra pro PC - XL Edice Obsahuje: - základní hru Mortal Kombat X - Kombat Pack 1 - postavy Predator, Jason Voorhees, Tremor a Tanya - Kombat Pack 2 - postavy Xenomorph, Leatherface, Triborg a Bo’Rai Cho - Samurai Skin Pack - Apocalypse Skin Pack - Brazil Skin Pack - Kold War Skin Pack - Kold War Scorpion Skin - postavu Goro

Mortal Kombat XL

Digitální distribuce

1 019 Kč 389 Kč

The Black Death

Hra pro PC - Středověká Evropa je nemilosrdné místo. Nebezpečí a riziko nakažení jsou stále přítomny a samotné přežití je vždy výzvou. V těchto dobách je Evropa svědkem jednoho z jejího nejtemnějšího období - mor se přehnal přes celý kontinent a zanechává za sebou jen stopy smrti a zoufalství. Nyní lidé musí bojovat o omezené zdroje pro přežití - ti nejchytřejší, ti co dokáží využít příležitosti a ti nejmocnější mají nejlepší šance na přežití. Nejchudší, nejslabší a nejzranitelnější čeká téměř jistá smrt.

The Black Death

Digitální distribuce

429 Kč 319 Kč

Assassin’s Creed III - Tyranny of King Washington The Infamy

Hra na PC - The Infamy je dalším povedeným DLC pro nesmírně populární hru Assassin’s Creed III. Prožijte další kousek alternativní historie a v roli vražedného hlavního hrdiny se staňte hybatelem událostí, které ovlivní celý svět.

Assassin’s Creed III - Tyranny of King Washington The Infamy

Digitální distribuce

189 Kč 149 Kč

Street Fighter X: Tekken

Hra pro PC - Street Fighter X Tekken nabídne svižnou bojovku. Vaši oblíbení bojovníci z obou her vůbec poprvé v historii poměří své síly.Tvůrci si nachystali několik nových vylepšení. Můžete tak v každém souboji prostřídat postavy, přičemž stačí zcela vyřadit pouze jedinou z protivníkových postav a vítězíte. Z tohoto důvodu každá postava vydrží mnohem více než jsem byli zvyklí.

Street Fighter X: Tekken

Digitální distribuce

710 Kč 329 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím