Parametry a specifikace

Datum vydání: 23.11.2004
Doporučený věk: 12
Jazyk: Anglický
Kategorie: Předplacená karta
Platforma: Battle.net
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Blizzard Entertainment
Závadnost obsahu: Násilí, Online Game

Předplacená karta k hrazení poplatků spojených s hraním MMORPG hry World of Warcraft. Karta umožňuje hrát hru World of Warcraft po dobu 60 dní následujících po aktivaci kódu z karty.

 


Podobné zboží

World of Warcraft EU 30 Dní předplacená karta

Hra na PC - Předplacená karta k hrazení poplatků spojených s hraním MMORPG hry World of Warcraft. Karta umožňuje hrát hru World of Warcraft po dobu 30 dní následujících po aktivaci kódu z karty.

World of Warcraft EU 30 Dní předplacená karta

Digitální distribuce

469 Kč

Hearthstone Expert Pack

Hra na PC - V Hearthstone se vžijeme do role jednoho z devíti hrdinů ze světa Warcraftu, každý z nich má vlastní povolání, které určuje karty, jež si hráč může vložit do přesně 30ti karetního balíčku. Povolání také určuje speciální schopnost hrdiny, kterou vždy může využít jednou za kolo.

Hearthstone Expert Pack

Digitální distribuce

49 Kč

World of Warcraft Battlechest

Hra na PC - Legendární World of Warcraft je nepřekonaným králem MMORPG her již více než 10 let. Za tu dlouhou dobu si získal srdce desítek miliónů hráčů z celého světa a stal se jednou z nejslavnějších a nejúspěšnějších online her všech dob.

World of Warcraft Battlechest

Digitální distribuce

405 Kč 399 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Qora

Hra na PC - Dobrodružná hra velikánů. Usazená v nové vesnici mezi údolím, budete zkoumat neznámé tajemné krajiny, využívat zvláštní mystickou sílu.

Qora

Digitální distribuce

149 Kč

Crysis 3

Hra na PC - Píše se rok 2047 a je to celých 24 let po událostech předchozího dílu. Tentokrát se vtělíte (po hrdinech Nomádovi, Psychovi a Alcastrazovi) do postavy, jež provází celou sérii Crysis - Propheta (Proroka). Ten se ocitá zpět v New Yorku budoucnosti, kde už nic není takové, jaké si to pamatoval.

Crysis 3

Digitální distribuce

299 Kč

Star Wars: Empire At War - Gold Pack

Hra pro PC - Ovládněte nebo zkorumpujte celou galaxii v dokonalé kolekci strategií ze světa Star Wars. Je období galaktické občanské války. Postavíte se do čela Povstalců, převezmete vládu nad Impériem nebo budete vládnout podsvětí Star Wars?

Star Wars: Empire At War - Gold Pack

Digitální distribuce

507 Kč 269 Kč

Northgard

Hra pro PC - Northgard je RTS založená na severské mytologii kde Vikingové poznávají tajemství nově objevené země. Nejstatečnější Vikingské lodě zamířily k zemi a chtějí přinést slávu svým bohům a klanům, popsat nové stránky dějin válečnými ale i obchodními schopnostmi, nejdříve se ale musí postavit všem novým nebezpečím, které v novém světe číhají.

Northgard

Digitální distribuce

534 Kč 479 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o , se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím