Parametry a specifikace

Datum vydání: 23.11.2004
Doporučený věk: 12
Jazyk: Anglický
Kategorie: Předplacená karta
Platforma: Battle.net
Typ distribuce: Elektronická
Vydavatel: Blizzard Entertainment
Závadnost obsahu: Násilí, Online Game

Předplacená karta k hrazení poplatků spojených s hraním MMORPG hry World of Warcraft. Karta umožňuje hrát hru World of Warcraft po dobu 60 dní následujících po aktivaci kódu z karty.

 


Podobné zboží

World of Warcraft EU 30 Dní předplacená karta

Hra na PC - Předplacená karta k hrazení poplatků spojených s hraním MMORPG hry World of Warcraft. Karta umožňuje hrát hru World of Warcraft po dobu 30 dní následujících po aktivaci kódu z karty.

World of Warcraft EU 30 Dní předplacená karta

Digitální distribuce

469 Kč

Hearthstone Expert Pack

Hra na PC - V Hearthstone se vžijeme do role jednoho z devíti hrdinů ze světa Warcraftu, každý z nich má vlastní povolání, které určuje karty, jež si hráč může vložit do přesně 30ti karetního balíčku. Povolání také určuje speciální schopnost hrdiny, kterou vždy může využít jednou za kolo.

Hearthstone Expert Pack

Digitální distribuce

49 Kč

World of Warcraft Battlechest

Hra na PC - Legendární World of Warcraft je nepřekonaným králem MMORPG her již více než 10 let. Za tu dlouhou dobu si získal srdce desítek miliónů hráčů z celého světa a stal se jednou z nejslavnějších a nejúspěšnějších online her všech dob.

World of Warcraft Battlechest

Digitální distribuce

405 Kč 399 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Painkiller: Overdose

Hra na PC - Overdose je po Painkiller: Battle Out of Hell již druhým datadiskem ke střílečce Painkiller. Byl původně vyvíjen českým vývojářským studiem Mindware Studios jako fanouškovský mód, ale DreamCatcheru se zalíbil a zaštítil jej plnou finanční podporou.

Painkiller: Overdose

Digitální distribuce

134 Kč 79 Kč

Pillars of Eternity: Hero Edition

Hra na PC - Klasická RPG stále zůstávají doménou počítačových hráčů. Herní matadoři ze studia Obsidian mají za sebou skvostnou historii, vždyť kdo by neznal Baldur’s Gate nebo Planetscape: Torment. V dnešní době si však nebyli jisti, zda o izometrický styl hraní bude dostatečný zájem.

Pillars of Eternity: Hero Edition

Digitální distribuce

1 125 Kč 199 Kč

The Original Strife: Veteran Edition

Hra pro PC - Netradiční Doomovka s příběhem, kde planetu zasáhla kometa a náraz tak uvolnil virus, který se okamžitě rozšířil a pozabíjel milióny lidí. Zasažení, jež přežili, se změnili na ohyzdné mutanty, jiní začali slyšet hlas boha. Tito fanatici zformovaní v náboženskou organizaci "The Order" si násilím podmanili všechny přeživší. Odboj proti této diktatuře se však již zformoval a hlavní hrdina přichází do města Tarnhill, aby se k němu připojil.

The Original Strife: Veteran Edition

Digitální distribuce

252 Kč 99 Kč

Survivalist

Hra pro PC - Rok po rozpadu civilizace vylézá sobecký manažer Joe Wheeler ze svého úkrytu, aby doplnil potraviny. Venkovní svět teď obývají rychle se pohybující krvelačné zombie, kterými je potřeba se probít. Čas od času ale narazíte i na další přeživší. Můžete se pokusit získat si jejich přízeň a vybudovat komunitu nebo je prostě ignorujte. Hledejte zásoby, obchodujte, zasazujte a sklízejte úrodu, vydávejte se na výpravy, čelte nesnadným rozhodnutím, bojujte, prozkoumávejte a hlavně přežijte.

Survivalist

Digitální distribuce

127 Kč 99 Kč

Provozovatel webu, NK Place s.r.o., se sídlem Na Panském 446/22, 747 20 Vřesina, IČ: 05854504, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím